DJ Jerzman - Profesjonalne prowadzenie imprez id:158

Oferta
Dodaj do plannera

Ślub to jedno z ważnych życiowych wydarzeń. Tak niezwykłą uroczystość należy w odpowiedni sposób uczcić. A czy jest lepszy sposób świętowania niż zabawa do białego rana? A jeśli zabawa, to dobra muzyka, tańce na parkiecie i konkursy oczepinowe. Zaproszony wodzirej i dj na wesele, zajmie się oprawą muzyczną oraz zabawi Gości podczas imprezy. Posiadam bogate doświadczenie w świadczeniu tego rodzaju usług. Towarzyszyłem moim Klientom – zawodowo – w całej Polsce. Zabawiałem Gości wielokrotnie w Warszawie i okolicy. Nie rzadko wybierałem się także poza granice Mazowsza.

Przybywając jako dj na wesele zapewniam obsługę konferansjerską na najwyższym poziomie. Zapowiadam poszczególne części uroczystości oraz kolejno je prowadzę. Dbam przy tym o dotrzymanie, ustalonego z Parą Młodą, harmonogramu. Zatroszczę się o to, by czas świętowania był dla Was wolny o od trosk i stresów. Jako Wasza prawa ręka będę współpracował ze wszystkimi osobami, które również będą wykonywały dla Państwa usługi. Będę koordynatorem prac zespołu muzycznego, fotografa, kamerzysty, obsługi kelnerskiej, itp. Jako wodzirej zadbam o zgranie wszystkich elementów, aby impreza na długo pozostała w Waszych wspomnieniach.

Wybierając się jako dj na wesele gwarantuję doskonałą muzykę. Dbam o dobór odpowiednich utworów, które porwą do tańca Gości. Jako dj na wesele mam świadomość, że każdy ma nieco odmienne gusta i preferencje muzyczne. Postaram się przygotować taki przekrój muzyki, aby zachęciła każdego do zabawy. Chętnie wykorzystuję utwory z lat 60-tych, ale też wprowadzam współczesne hity z czołówek list przebojów. Konsultuję moje propozycje z Młodą Parą przed uroczystością. Chętnie biorę pod uwagę sugestie oraz preferencje muzyczne. Wspólnie z Wami ustalam jak wyglądać ma pierwszy taniec. Uczestniczyłem jako dj na weselach w ekskluzywnych restauracjach Warszawy, Poznaniu jak i przaśnych domach weselnych Mazowsza. Realizowałem wiele ciekawych pomysłów na pierwszy taniec i moją wiedzą z przyjemnością podzielę się z Wami. Zadbam również o odpowiedni sprzęt grający, nagłaśniający oraz inspirujące oświetlenie.

Zachęcam do bliższego poznania mojej pracy. Udostępniam na stronie internetowej zdjęcia oraz nagrania filmowe z imprez, w których brałem udział jako wodzirej i dj. Zapraszam również do kontaktu, jeśli zechcą Państwo zaprosić mnie na wesele, jubileusz, imprezę firmową, czy dowolny inny event.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

604-898...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

DJ Jerzman - Profesjonalne prowadzenie imprez
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Data dodania: 31-01-2009
Liczba odwiedzin: 2490

Polecamy

Nowe ogłoszenia