Zobacz zdjęcia (5)
DJ Ka-Karolina Ban, Olsztyn - zdjęcie 1
DJ Ka-Karolina Ban, Olsztyn - zdjęcie 2 DJ Ka-Karolina Ban, Olsztyn - zdjęcie 3 DJ Ka-Karolina Ban, Olsztyn - zdjęcie 4 DJ Ka-Karolina Ban, Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

DJ Ka-Karolina Ban id:40412

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Nazywam się Karolina Ban. Zawodowo zajmuję się artystyczno-muzyczną obsługą imprez. Mieszkam w Olsztynie, ale swoją działalnością obejmuję cały kraj.Moim zdaniem prowadzenie imprezy wymaga ciągłego zaangażowania, wyczucia, dobrej oceny sytuacji, charyzmy przez co jest czymś w rodzaju „improwizacji teatralnej” tudzież po prostu elementem artystycznym, pewną formą sztuki.
Imprezy prowadzę sama(wodzirej, dj, wokalistka, instrumentalista, animator).Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Państwa zadowolenie jest dla mnie najważniejszym celem. Gwarantuję udaną i niepowtarzalną zabawę.
Muzyka taka, przy której wszyscy będą się dobrze bawić, dostosowana do charakteru imprezy. Średnio blok taneczny trwa około 35 minut, po czym krótka przerwa, w czasie której nadal słychać muzykę i powrót do zabawy.
Posiadam bardzo dużą płytotekę, która zaspokoi różne gusta muzyczne, od muzyki z lat 60 tych po współczesne hity. Repertuar jest uzgadniany z organizatorami.
Dodatkowo podczas imprez śpiewam na żywo covery do podkładów muzycznych.
Zachęcam do kontaktu i zapraszam na mojego Facebooka, tam jest pełna oferta i najnowsze informacje.

Opinie DK Ka-Karolina Ban (2)

DJ Ka-Karolina Ban id:40412
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
B
Bożena
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2019
Olsztyn
Data dodania: 01-08-2019

To była super zabawa. Polecam.

M
Maksymilian
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-07-2019
Gdańsk
Data dodania: 01-08-2019

Bardzo polecam, pani Karolina spisała się świetnie. Impreza bardzo udana 😊 Zero zastrzeżeń, świetne porozumienie i rozeznanie muzyczne 👍
Niezwykła pozytywna energia!

liczba odwiedzin: 2012

Popularne miasta w okolicy