Dj KeviS - Prezenter muzyczny, dj id:17706

Oferta
Dodaj do plannera

Jeden z najważniejszych dni w życiu, kiedy to oboje kochających się ludzi łączy się na całe życie węzłem małżeńskim. Tego typu uroczystości są planowane dużym wyprzedzeniem, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jednym z elementów tak ważnego życiowego wydarzenia jest oprawa muzyczna wraz z zabawami na Weselu.Zabawy weselne jakie prowadzę już na samym początku przyjęcia wprowadzą gości w odpowiedni nastrój, weselnicy poznają się, dzięki czemu od pierwszych taktów muzyki będzie łatwo nam się bawić.

Nie może zabraknąć wspaniałej muzyki oraz oczepin, które rozbawią wszystkich gości. Ta sprawdzona recepta sprawi, że ten jeden wymarzony dzień stanie się jeszcze piękniejszym po przez w pełni profesjonalne podejście do powierzonej mi imprezy, która otrzyma unikalny klimat i zapadanie w pamięci na zawsze.

Dla mnie to praca dająca satysfakcję, a wręcz wieloletnie hobby, to pasja tworzenia nastroju, zabawy muzyką i co najważniejsze mikrofonem oraz umiejętnym organizowaniem dodatkowych atrakcji zgodnie z życzeniem Pary Młodej.

Sprzęt jak i oświetlenie dobierane jest do warunków czy wielkości obiektu lub sali w której odbywa się wesele.

Zapraszam do współpracy.

Cennik

Orientacyjna cena: 1200 PLN / wesele

Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Dj KeviS - Prezenter muzyczny, dj
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin
Kod:70-351
Data dodania: 16-12-2015
Liczba odwiedzin: 206

Nowe ogłoszenia