Oferta | Opinie 0

Dj KeviS - Prezenter muzyczny, dj id:17706

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Szczecin, zachodniopomorskie
Data dodania: 16-12-2015
Liczba odwiedzin: 292

Oferta

Jeden z najważniejszych dni w życiu, kiedy to oboje kochających się ludzi łączy się na całe życie węzłem małżeńskim. Tego typu uroczystości są planowane dużym wyprzedzeniem, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jednym z elementów tak ważnego życiowego wydarzenia jest oprawa muzyczna wraz z zabawami na Weselu.Zabawy weselne jakie prowadzę już na samym początku przyjęcia wprowadzą gości w odpowiedni nastrój, weselnicy poznają się, dzięki czemu od pierwszych taktów muzyki będzie łatwo nam się bawić.

Nie może zabraknąć wspaniałej muzyki oraz oczepin, które rozbawią wszystkich gości. Ta sprawdzona recepta sprawi, że ten jeden wymarzony dzień stanie się jeszcze piękniejszym po przez w pełni profesjonalne podejście do powierzonej mi imprezy, która otrzyma unikalny klimat i zapadanie w pamięci na zawsze.

Dla mnie to praca dająca satysfakcję, a wręcz wieloletnie hobby, to pasja tworzenia nastroju, zabawy muzyką i co najważniejsze mikrofonem oraz umiejętnym organizowaniem dodatkowych atrakcji zgodnie z życzeniem Pary Młodej.

Sprzęt jak i oświetlenie dobierane jest do warunków czy wielkości obiektu lub sali w której odbywa się wesele.

Zapraszam do współpracy.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Dj KeviS - Prezenter muzyczny, dj
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin
Kod:70-351

Nowe ogłoszenia