DJ Leszek Chlasta Prezenter na wesele i nie tylko! id:865

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
605-217...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (4)
Gniezno, wielkopolskie
Data dodania: 09-04-2009
Liczba odwiedzin: 4427

Oferta

Jestem zawodowym DJ-em lub prezenterem muzycznym (lepiej brzmi i bardziej po polsku). 30 lat pracy w zawodzie prezentera... :)
Posiadam bogate doświadczenie sceniczne oraz szeroką wiedzę muzyczną, co pozwala na doskonałe realizowanie wszelkich potrzeb i pomysłów klientów. Mieszanka muzyki mechanicznej i własnego wokalu „na żywo” z profesjonalnym podkładem, powoduje, że moje imprezy nie są sztampowe. Próbka wokalu w dziale multimedia...
Jako prezenter i oprawca muzyczny współpracuję często z zespołami muzycznymi uzupełniając ich repertuar muzyką mechaniczną.
W wypadku takich potrzeb współpracuję z akordeonistą, saksofonistą oraz znakomitym wodzirejem. Praca na terenie całego kraju i nie tylko... :)

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: DJ Leszek Chlasta Prezenter na wesele i nie tylko! id:865
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Agata
Agata
(5)
Dodano: 28-11-2016
Data imprezy: 10-09-2016
Miejscowość: Arendel
Gorąco polecamy Pana Leszka! Pełen profesjonalizm, świetny dobór muzyki i bardzo dobry kontakt z ludźmi. Goście świetnie się bawili!
Dorota i Tomek
Dorota i Tomek
(5)
Dodano: 14-07-2015
Data imprezy: 27-06-2015
Bardzo rzetelnie przygotowana impreza, pełen profesjonalizm ! Bardzo dobra komunikacja. Dusza towarzystwa :-) Polecamy gorąco !!! Gwarancja dobrej zabawy !
Hania i Grzegorz
Hania i Grzegorz
(5)
Dodano: 02-02-2015
Serdecznie polecamy DJ\'a Leszka na imprezy taneczne. U nas gościł na weselu i poprawinach. Dysponuje on szerokim repertuarem muzycznym i potrafi sprawić, że bawią się ludzie w każdym wieku. Widać, że muzyka jest tym co kocha najbardziej, ponieważ jego uśmiech za konsolą - bezcenny :)
Kasia i Leszek
Kasia i Leszek
(5)
Dodano: 10-12-2014
Polecamy wszystkim usługi Pana Leszka Chlasty -znakomity, profesjonalny DJ, który gra muzykę zarówno dla młodych, jak i dla starszych. Impreza weselna bardzo udana, goście zachwyceni głosem Pana Leszka :)

Dane kontaktowe

DJ Leszek Chlasta Prezenter na wesele i nie tylko!
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Gniezno
Kod:62-200

Nowe ogłoszenia