DJ Leszek Chlasta Prezenter na wesele i nie tylko! id:865

Oferta
Dodaj do plannera

Jestem zawodowym DJ-em lub prezenterem muzycznym (lepiej brzmi i bardziej po polsku). 30 lat pracy w zawodzie prezentera... :)
Posiadam bogate doświadczenie sceniczne oraz szeroką wiedzę muzyczną, co pozwala na doskonałe realizowanie wszelkich potrzeb i pomysłów klientów. Mieszanka muzyki mechanicznej i własnego wokalu „na żywo” z profesjonalnym podkładem, powoduje, że moje imprezy nie są sztampowe.
Jako prezenter i oprawca muzyczny współpracuję często z zespołami muzycznymi uzupełniając ich repertuar muzyką mechaniczną.
W wypadku takich potrzeb współpracuję z akordeonistą, saksofonistą oraz znakomitym wodzirejem. Praca na terenie całego kraju i nie tylko... :)

Cennik

Orientacyjna cena: 2000 PLN / wesele

Cena usługi negocjowana z klientem. Zależy od wybranej opcji muzycznej współpracy.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ Leszek Chlasta Prezenter na wesele i nie tylko! id:865
Ilość głosów: 4 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Agata Dodano: 28-11-2016
Data imprezy: 10-09-2016 Miejscowość: Arendel
(5)
Gorąco polecamy Pana Leszka! Pełen profesjonalizm, świetny dobór muzyki i bardzo dobry kontakt z ludźmi. Goście świetnie się bawili!
Autor: Dorota i Tomek Dodano: 14-07-2015
Data imprezy: 27-06-2015
(5)
Bardzo rzetelnie przygotowana impreza, pełen profesjonalizm ! Bardzo dobra komunikacja. Dusza towarzystwa :-) Polecamy gorąco !!! Gwarancja dobrej zabawy !
Autor: Hania i Grzegorz Dodano: 02-02-2015
(5)
Serdecznie polecamy DJ\'a Leszka na imprezy taneczne. U nas gościł na weselu i poprawinach. Dysponuje on szerokim repertuarem muzycznym i potrafi sprawić, że bawią się ludzie w każdym wieku. Widać, że muzyka jest tym co kocha najbardziej, ponieważ jego uśmiech za konsolą - bezcenny :)
Autor: Kasia i Leszek Dodano: 10-12-2014
(5)
Polecamy wszystkim usługi Pana Leszka Chlasty -znakomity, profesjonalny DJ, który gra muzykę zarówno dla młodych, jak i dla starszych. Impreza weselna bardzo udana, goście zachwyceni głosem Pana Leszka :)

Skontaktuj się

605-217...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

DJ Leszek Chlasta Prezenter na wesele i nie tylko!
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Gniezno
Kod:62-200
Data dodania: 09-04-2009
Liczba odwiedzin: 3989

Polecamy

Nowe ogłoszenia