Zdjęcia | Oferta

DJ *Łomianki* na Twoje Wymarzone Wesele id:15742

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Łomianki, mazowieckie
Data dodania: 09-08-2015
Liczba odwiedzin: 415

Oferta

Jeżeli szukasz Dj'a który w niebanalny sposób poprowadzi WASZ WYMARZONY JEDYNY DZIEŃ to dobrze trafiłeś!

Wesele Marzeń

Dzień Waszego Ślubu, dzień w którym piękne, romantyczne i długo oczekiwane marzenie spełnia się. Dzień wyjątkowy i bardzo ważny dla Was jak i Waszych Bliskich, bowiem w jednej chwili połączą się Wasze serca, życia oraz rodziny. Dzień ten musi zakończyć się sukcesem!

Aby Wasze plany w żaden sposób nie zostały zakłócone oddajcie obsługę muzyczną Waszego przyjęcia w ręce profesjonalistów. Z przyjemnością i zaangażowaniem spełnimy najbardziej wymagające oczekiwania Państwa oraz Gości weselnych.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że każde obsługiwane przez nas przyjęcie jest wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Powierzając nam muzyczną stronę przyjęcia weselnego, będziecie mieć pewność, że ten niezwykły dzień pozostanie w Waszej pamięci do końca życia.

Wesele klasyczne czy nowoczesne ?

Nasi Dj'e poprowadzą każdy rodzaj przyjęcia z największym naciskiem na maksymalne dopasowanie się do upodobań Państwa oraz Gości. Dj a raczej prezenter muzyczny występuje jednocześnie w roli wodzireja. Na Państwa życzenie poprowadzi tradycyjne oczepiny oraz zabawy dla Gości, chętnie poderwiemy i z animujemy do wspólnego tańca tych starszych jak i młodszych podczas wspólnego pląsanie w takcie YMCA, Macareny, Kaczuch, Jedzie Pociąg,Kan-Kana czy Waka Waka. Wszystkie szczegóły oraz scenariusz przyjęcia omawiane są na spotkaniu z Narzeczonymi.

REPERTUAR:
Proponujemy typową muzykę rozrywkową - taneczną: największe hity polskiej jak i światowej sceny dają gwarancję udanej i przetańczonej imprezy. W naszych zbiorach znajdą Państwo ponad 1500 CD z wielkimi przebojami, które zaspokoją gusta najbardziej wybrednych gości. a pierwszy taniec okraszony ciężkim dymem i bańkami mydlanymi pozostanie na długo w Waszej pamięci:)

Jeżeli chcą Państwo aby to była ciekawa anie kolejne takie samo wesele, to nie zwlekajcie, złapcie za telefon i zadzwońcie chętnie odpowiem na wszelkie dręczące Was pytania, podpowiem doradzę tak aby ten dzień przeszedł do Waszej pamięci na zawsze!

Zapraszam do współpracy!

Dane kontaktowe

DJ *Łomianki* na Twoje Wymarzone Wesele
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Łomianki
Kod:05-092

Nowe ogłoszenia