Dj Wodzirej Dzwonnik, Akordeon, Love, Dekoracja Światłem, Multimedia, id:5595

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Dj Wodzirej Dzwonnik, Akordeon, Love, Dekoracja Światłem, Multimedia,

Ostatnio widziany wczoraj
603-061...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (14)
Piotrków Trybunalski, łódzkie
Data dodania: 19-03-2011
Liczba odwiedzin: 2891

Oferta

Wystawiamy rachunki !
Jako Wodzirej - bawię, zachęcam do zabawy i śpiewam razem z gośćmi.
Jako DJ - gram muzykę starą, nową i najnowszą, polską i zagraniczną, łatwo wpadającą w ucho, a przede wszystkim do tańca - zawsze odpowiednio dobraną do charakteru imprezy.

Wesela - powitanie gości, wznoszenie i śpiewanie toastów, zabawa przy stole i śpiewanie piosenek biesiadnych, oczepiny , zabawy i konkursy. Posiadam akordeonistę z którym robię w czasie przerw Biesiadę przy stołach

Studniówki - powitanie i rozpoczęcie polonezem, pomoc w nagłośnieniu i oświetleniu przedstawień przygotowanych przez uczniów, możliwość dopasowania muzyki do życzeń bawiących się.

Sylwester, bal karnawałowy, bankiet, impreza integracyjna, imprezy rodzinne, firmowe, szkolne - odpowiednio dobrana muzyka i prowadzenie imprez według życzeń zamawiającego.

Posiadam kompletny sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy.

Wszystko, co potrzebuję od organizatora, to jedno gniazdko z prądem.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Dj Wodzirej Dzwonnik, Akordeon, Love, Dekoracja Światłem, Multimedia, id:5595
Ilość głosów: 14
Średnia wszystkich ocen: 4,93 / 5
Paula & Tomek
Paula & Tomek
(5)
Dodano: 20-06-2013
Data imprezy: 01-06-2013
Paula & Tomek 1-2 . 06 . 2013r

Serdecznie dziękujemy za cudowne wesele.
Oprawa muzyczna i prowadzenie całej imprezy było genialne!
MARCIN jest naprawdę utalentowanym Wodzirejem.
To przede wszystkim dzięki Niemu nasze wesele było udane!
Nasi goście byli w ostatnim czasie na kilku innych weselach i powiedzieli nam że u nas muzyka i prowadzenie imprezy było najlepsze! Powitanie i pożegnanie z gośćmi, najlepsze polskie i zagraniczne przeboje, przyśpiewki przy posiłkach, świetne prowadzenie konkursów i zabaw- wszystko w dobrym tonie! Jeżeli ktoś chce być spokojnym o swoje wesele to zapewniam, że DJ-Wodzirej MARCIN DZWONNIK jest wspaniałą osobą, która sprawi, że ten najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie pełen miłych wspomnień!!

Dziękujemy również Panu akordeoniście ze mimo nieszczęśliwego wypadku został na naszym weselu grał i śpiewał z gośćmi. Musimy skromnie przyznać, że było to najlepsze wesele, na którym byliśmy.

Bardzo fajnie, że było to nasze własne :)

Nie mamy porównania z innymi panami djami, a jedynie z orkiestrami i powiemy szczerze, orkiestry przy MARCINIE wypadają cieniutko. :) JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJEMY:)
Paulina i Tomek
Paulina i Tomek
(5)
Dodano: 04-06-2013
Data imprezy: 01-06-2013
od Pauliny i Tomasza
Serdecznie dziękujemy za cudowne wesele 1-2.06.2013r Oprawa muzyczna i prowadzenie całej imprezy było genialne! MARCIN jest naprawdę utalentowanym Wodzirejem. To przede wszystkim dzięki Niemu nasze wesele było udane! Nasi goście byli w ostatnim czasie na kilku innych weselach i powiedzieli nam że u nas muzyka i prowadzenie imprezy było najlepsze! Powitanie i pożegnanie z gośćmi, najlepsze polskie i zagraniczne przeboje, przyśpiewki przy posiłkach, świetne prowadzenie konkursów i zabaw- wszystko w dobrym tonie! Jeżeli ktoś chce być spokojnym o swoje wesele to zapewniam, że DJ-Wodzirej MARCIN DZWONNIK jest wspaniałą osobą, która sprawi, że ten najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie pełen miłych wspomnień!! Dziękujemy również Panu akordeoniście ze mimo nieszczęśliwego wypadku został na naszym weselu grał i śpiewał z gośćmi. Musimy skromnie przyznać, że było to najlepsze wesele, na którym byliśmy. Bardzo fajnie, że było to nasze własne :) Nie mamy porównania z innymi panami djami, a jedynie z orkiestrami i powiemy szczerze, orkiestry przy MARCINIE wypadają cieniutko. :) JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJEMY:) Paula & Tomek
Aneta
Aneta
(5)
Dodano: 15-05-2013
Data imprezy: 04-05-2013
Witam wszystkich Narzeczonych planujących wesele:)
Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem muzyki na swoje przyjęcie to z czystym sumieniem możemy Wam polecić DJ Marcina.
DJ prowadził nasze wesele 4 maja 2013 roku. Wszyscy byliśmy bardzo ciekawi tej imprezy – ja i mój mąż, ponieważ nigdy nie byliśmy na weselu z DJ-em, natomiast nasi Rodzice – bo trochę się obawiali czy podjęliśmy dobrą decyzję. Zresztą w miarę upływu czasu w nas też rodziły się obawy czy DJ dobrze zabawi wszystkich gości w różnym (zwłaszcza starszym wieku). Rzeczywistość pokazała, że obawy były zupełnie nieuzasadnione.
Na wesele zaprosiliśmy Dj- a z Akordeonistą, (z którym współpracuje). Efekt – REWELACYJNY. Akordeonista zbudował klimat imprezy podczas błogosławieństwa i wychodzenia z domu. DJ świetnie poprowadził całe wesele, repertuar stanowiła klasyka weselna połączona z nowoczesną nutą. My akurat nie skorzystaliśmy z możliwości ułożenia swojego repertuaru, zdaliśmy się na doświadczenie DJ-a i nie żałujemy. Na parkiecie bawili się i młodsi i starsi – wszyscy zadowoleni. Za stołami o dobrą zabawę zadbał Akordeonista prowadząc biesiadę.
Paru gości pytało się skąd wytrzasnęliśmy taką ekipę.
Mamila i Robert
Mamila i Robert
(5)
Dodano: 06-05-2013
Data imprezy: 27-04-2013
Do wszystkich Par, które jeszcze nie zorganizowały muzyki na swoje wesele:
Serdecznie polecamy Wam DJ-a Marcina, który świetnie poprowadził wesele w regionie opoczyńskim, dla którego to regionu DJ na weselu był nowością. Była to odważna decyzja, ale nawet najbardziej sceptycznie nastawieni okazali się być zadowoleni z tego wyboru. Wszyscy świetnie sie bawiliśmy, a od wielu gości usłyszelismy, ze było to najlepsze wesele, na którym byli.
Serdecznie dziękujemy Marcinowi oraz Panu Arkowi, który przyśpiekwakami i grą na akordeonie trafił do serc wszystkich gości.
Pozdrawiamy,
Kamila i Robert
Ania i Radek
Ania i Radek
(5)
Dodano: 24-04-2013
Data imprezy: 20-04-2013
CZeść witajcie,
korzystaliśmy z usługi Marcin.
Faktycznie kontakt 100 %
Super dzięki wielkie....
:))
My już chłodzimy się po naszym weselu, naprawdę spoko było.
Madzia
Madzia
(5)
Dodano: 19-04-2013
Jesteśmy świeżo po naszym weselu, gdzie DJ Marcin zapewniał oprawę muzyczną. Polecamy!!! DJ Marcin świetnie nadaje się do prowadzenia wesel. Wesele z nim to nie tylko świetna muzyka, ale także mnóstwo śmiechu i rozrywki. Jest super wodzirejem umiejącym odnaleźć się w każdej sytuacji. Organizuje zabawy, komentuje co dzieje się na parkiecie, rozładowuje stresujące sutuacje, elestycznie reaguje na różnorodne nietypowe zdarzenia pojawiające się w czasie wesela. Dopasowuje się też do oczekiwań

Młodej Pary. Sugeruje różne zabawy, rozwiązania, ale ich nie narzuca. Przed weselem b. dobry kontakt telefoniczny.

Sprzęt profesjonalny. Zero jakichkolwiek problemów technicznych. Polecamy.

Pozdrówka z Krakowa,

Żona Magda z Mężem Wojtkiem :-)
Kaśka
Kaśka
(5)
Dodano: 03-03-2013
Data imprezy: 25-12-2012
Bardzo Polecamy Marcina, rozmawialiśmy przez telefon, wszystko ustaliliśmy a pozniej spotkaliśmy się na imprezie. Marcin bardzo dokładnie analizuje to co mu się mówi. Jest to dobre bo wie z kim ma do czynienia :)
POLECAMY marcin !!
2-3 czerwiec 2012
2-3 czerwiec 2012
(5)
Dodano: 13-06-2012
Data imprezy: 02-06-2012
Superowo !!

Wesele zagrane profesjonalnie.
Chłopak wie co robi i na wszystko stara się być przygotowany.

Od gości weselnych KASY nie bierze za MUZYKĘ !!!
NIe pił wódki na weselu.
Impreza na wysokim poziomie.
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Dj Wodzirej Dzwonnik, Akordeon, Love, Dekoracja Światłem, Multimedia,
Imię:Marcin
Nazwisko:Dzwonnik
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Piotrków Trybunalski
Kod:97-300

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.