Zobacz zdjęcia (11)
Dj Maro - DJ/Wodzirej + Pirotechnika + Ścianka - Jedyny słuszny wybór!, Czarne Błoto - zdjęcie 1
Dj Maro - DJ/Wodzirej + Pirotechnika + Ścianka - Jedyny słuszny wybór!, Czarne Błoto - zdjęcie 2 Dj Maro - DJ/Wodzirej + Pirotechnika + Ścianka - Jedyny słuszny wybór!, Czarne Błoto - zdjęcie 3 Dj Maro - DJ/Wodzirej + Pirotechnika + Ścianka - Jedyny słuszny wybór!, Czarne Błoto - zdjęcie 4 Dj Maro - DJ/Wodzirej + Pirotechnika + Ścianka - Jedyny słuszny wybór!, Czarne Błoto - zdjęcie 5
Dj Maro - DJ/Wodzirej + Pirotechnika + Ścianka - Jedyny słuszny wybór!, Czarne Błoto - zdjęcie 6
1 / 11

Dj Maro - DJ/Wodzirej + Pirotechnika + Ścianka - Jedyny słuszny wybór! id:53551

od 1200 do 1500 zł / 10 godzin
Czarne Błoto, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
531-142...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Oferujemy pełną obsługę Państwa Wesela, od Przywitania Państwa Młodych i gości na sali poprzez pierwszy taniec, toasty, oczepiny i podziękowania Rodzicom, ciężki dym na pierwszy taniec oraz szereg dodatków które pozwolą upiększyć ten wyjątkowy dzień.

Nasz doświadczony wodzirej porwie Państwa gości do zabawy a muzyka jest dobierana odpowiednio do przeprowadzanych zabaw czy wyczekiwanego momentu (zgodnie z preferencjami Młodych i ich gości).

Jak najbardziej jesteśmy otwarci na Państwa propozycje co do muzyki oraz przebiegu uroczystości. Posiadamy bardzo duży wachlarz zabaw, które przeprowadzane są ze smakiem i dobierane do wieku uczestników a dzięki doświadczeniu naszego wodzireja nie tracą na efekcie szalonej zabawy. Potrafimy zachęcić do tańca nawet najbardziej opornych gości poprzez wyciąganie ich na parkiet wykorzystując zabawy grupowe.

Dysponujemy sprzętem nagłaśniającym dużej mocy oraz nowoczesnym oświetleniem typu LED, stroboskopy, głowy itp... (które dobierane jest indywidualnie do ilości gości oraz wielkości sali). Posiadamy także wytwornice dymu lekkiego, które w połączeniu z nowoczesnym oświetleniem pozwolą upiększyć Państwa uroczystość wspaniałymi efektami wizualnymi. W naszej ofercie posiadamy także wytwornicę dymu ciężkiego (używana najczęściej do pierwszego tańca tak zwany taniec w chmurach jak w tańcu z gwiazdami), rzutnik multimedialny z ekranem wymiennie na duży TV, dekoracja sali światłem, nagłośnienie uroczystości zaślubin w plenerze czy pirotechnika sceniczna a nawet duży rustykalny napis LOVE z żarówkami typu edison które dodają mu smaku.
Na każdej Uroczystości montujemy ściankę do zdjęć tematycznie pasującą do obsługiwanej zabawy.

Nie realizujemy utartych programów - nasze imprezy są niepowtarzalne a wszyscy goście bawią się z nami jak na własnym weselu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz realizujemy życzenia zamawiających dobierając muzykę i zabawy według ich upodobań czy wieku uczestników uroczystości.

Działamy na terenie całego kraju. Nie boimy się wyzwań. Realizujemy zlecenia dla innych nie do zrealizowania a wszystko to w przystępnych cenach.

Dj Maro - DJ/Wodzirej + Pirotechnika + Ścianka - Jedyny słuszny wybór! - film 1 Dj Maro - DJ/Wodzirej + Pirotechnika + Ścianka - Jedyny słuszny wybór! - film 1

Oferta DJ Maro

DJ / Wodzirej

od 1200 do 1500zł/ 10 godzin

Cena zawiera prowadzenie uroczystości od samego początku aż do jej zakończenia (10h zabawy Weselnej, oczywiście w razie konieczności możemy grać i bawić gości dłużej).

W podanej kwocie mieszczą się:
- profesjonalne nagłośnienie
- nowoczesne oświetlenie
- pirotechnika sceniczna (fontanny iskier)
- wytwornica dymu lekkiego
- ścianka do zdjęć z balonami (balony zwykłe i z helem)
- koszty dojazdu,

Działamy na terenie całego kraju.

Opinie DJ Maro (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt DJ Maro

Nazwa firmy: DJ Maro
NIP: 9532527379
Imię i nazwisko: Marek Lisiecki
Adres: Czarne Błoto, , 87-134, woj. kujawsko-pomorskie
531-142...
liczba odwiedzin: 305
Zadzwoń
531-142...
Napisz

Popularne miasta w okolicy