Dj Virtuozo (skrzypce, akordeon, klawisz gitarowy) / wokalistka id:36360

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Dj Virtuozo (skrzypce, akordeon, klawisz gitarowy) / wokalistka

Arek Ostatnio widziany 19-06-2018
531-617...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 11-06-2018
Liczba odwiedzin: 54

Oferta

DJ = 2 PROFESJONALNI MUZYCY
DJ VIRTUZO - to duet profesjonalnych muzyków po Akademiach Muzycznych, laureatów konkursów instrumentalnych. Każdy z muzyków jest indywidualnością mającą bogate doświadczenie sceniczne, grających u boku takich gwiazd Ewa Bem, Zbigniew Zamachowski czy Piotr Rubik. Na przełomie tych lat wykonaliśmy szereg koncertów na prestiżowych scenach m.in.: na Euro 2012 na dużej scenie we Wrocławiu, w sali kongresowej w Warszawie...

Muzycy są również wieloletnimi członkami i właścicielami zespołu Tangonetta, który cieszy się dużym uznaniem i dobrymi opiniami w branży weselnej i rozrywkowej. Wszystko co gramy w tym zespole znajdziecie również Państwo w DJ Virtuozo. Jest możliwość również zamówienia wokalistki lub perkusisty do współpracy z DJ Virtuozo. Więcej na stronie Tangonetty.

Zajmujemy się kompleksową oprawą muzyczną weselną, bankietową, gdzie oczekiwana jest wysoka jakość usługi. Nie jesteśmy tylko stricte DJ’ami, – zabawiamy również przybyłych Gości poprzez gry i zabawy oraz gramy na instrumentach (skrzypce elektryczne elektryczne marki Yamaha, akordeon, klawisz gitarowy Roland Lucina).

W branży weselnej, rozrywkowej i koncertowej istniejemy od 2005 roku. Wykonaliśmy dziesiątki wesel, eventów, bankietów, koncertów itp. imprez okolicznościowych na terenie całego kraju. Mamy bogaty i szeroki repertuar dla każdej grupy wiekowej a nasza dewiza to: profesjonalizm, energia i umiejętność dopasowania się do potrzeb klienta.

W swojej ofercie oprócz tradycyjnego odtwarzania muzyki, proponujemy Państwu również granie z akompaniamentem skrzypiec i akordeonu.
Podczas wesela organizujemy zabawy, biesiadę przy stołach ze skrzypcami i akordeonem i wszystko to co nie powinno zabraknąć na tradycyjnym weselu.

Podczas ,,Tortu weselnego" dwaj muzycy, Waldemar Goliński - skrzypce i Arkadiusz Gembara - akordeon (gościli na deskach m.in. dużej sceny we Wrocławiu podczas Euro 2012) uświetnią Państwu tą miłą atmosferę przerywnikiem rozrywkowo-klasycyzującym.

Zajmujemy się prowadzeniem konferansjerki od A -Z. Posiadamy sprzęt, oświetlenie wysokiej jakości.
Dodatkowym atutem Dj na weselu jest możliwość zamówienia oprawy muzycznej w kościele.

Dodatkowo Oferujemy:
- występ z wokalistką Agnieszką Akasmitowską (przedstawiamy ją tu w teledysku Spójrz)
- oświetlenie dekoracyjne
- Uroczysta oprawa muzyczna ślubu w kościele
- karaoke
- fotobudka
- występ duetu Tangonetta skrzypce-akordeon
- występ skrzypka na żywo
- animator zabaw z dziećmi i wiele

Cennik:
Wesele - 2 tyś.zł, z poprawinami 3 tyś.zł.
W cenie wesela jest krótki recital skrzypcowo-akodeonowy podczas tortu weselnego a w przypadku wesela z poprawinami oprawa muzyczna w kościele gratis.

Zajmujemy się oprawą muzyczną takich imprez jak:
- wesela, bankiety, eventy, studniówki, Sylwester
-imprezy okolicznościowe typu: urodziny, jubileusze
- i inne...

,,Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, gwarantujemy niezapomniane wrażenia! Sprawdź nas i dołącz do grona wielu zadowolonych klientów".

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw

Instrumenty

 • Akordeon
 • Skrzypce

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.