Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik

Najlepszy DJ w najlepszej cenie id:24450

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Najlepszy DJ w najlepszej cenie

Ostatnio widziany wczoraj
660-534...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Katowice, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 08-01-2017
Liczba odwiedzin: 1281

Oferta

Wysoki poziom wesela, konkurencyjne ceny, duet DJ i WODZIREJ, symulacja wesela, nowoczesne zabawy i konkursy na najwyższym poziomie na miarę 2017roku. Słowem: 14-lat doświadczenia w organizacji bajecznie magicznych wesel. 100% zadowolonych klientów !!!

OTO NASZA OFERTA SZCZEGÓŁOWA:

1) Oprawa muzyczna: zawiera złote przeboje, przepiękną muzykę weselną, polską, straszą, do tańczenia w parach w kółeczku po przeboje słyszane w komercyjnych stacjach radiowych - słowem mamy wszystko, bo mamy dostęp do bazy radiowej, zatem prawdziwych 100% hitów na wesela i dla osób młodych i dla babci i dziadka a nawet dla dzieciaków mamy tysiące.

2) Sprzęt nagłośnienie i oświetlenie: Na Sali będzie u Państwa mnóstwo kolorowych świateł, parownica, LED-y, lasery, słowem będzie kolorowo i bajecznie. Nagłośnie, mixery, kolumny nośniki cyfrowe - wszystko jest znanych rekomendowanych marek i zapewnia Nam niezawodność wesel. Tak na marginesie dodam, że mamy trochę na tym punkcie fioła i na bieżąco inwestujemy w sprzęt.

3) Zabawy i konkursy: Myślę, że tutaj nie mamy sobie równych. Daleko wyprzedzamy konkurencję, dlatego, że rekwizyty do konkursów oraz ich scenografia jest nietuzinkowa, zamawiana na specjalne zamówienie w firmie, która produkuje scenografię dla Teatrów oraz Telewizyjnych Teleturniejów. Przykład takich zabaw zaprezentujemy Państwu podczas pierwszego spotkania.

4) Gramy zawsze do białego rana. Atrakcyjność ceny w porównaniu do konkurencji, wynika z ilości zleceń jakie mamy w ciągu roku (słowem możemy sobie pozwolić na dobry poziom cenowy).

5) Doświadczenie: Działamy na rynku już 15 lat. Prowadzimy wesela razem (albo z drugim dj-em) albo każdy z Nas gra osobno. To kolejna gwarancja dla Was, że jeżeli któryś z Nas się rozchoruje, o nic się Państwo nie martwią. Nie ma czegoś takiego jak odwołanie dj-a w ostatniej chwili.

6) Opieka i współpraca do czasu zakończenia wesela: Bardzo ważne jest to, że jesteśmy dla Was cały czas pod telefonem. Dużo rozmawiamy, podpowiadamy jakich wpadek uniknąć, słowem pomagamy Wam w przygotowaniach, a na samym weselu współpracujemy z kuchnią i obsługą kelnerską. Podczas wesela przejmujemy całą inicjatywę prowadzenia gości, zapraszania na tort do toastu, tak, żeby nie było sytuacji, w której goście są zdezorientowani. (zwłaszcza widuje to u pseudo dj-ów, którzy praktycznie nie wychodzą z za konsoli nie witają gości a co gorsza nie integrują się z salą).

7) Symulacja wesela. Ostatnim krokiem to przećwiczenie na wybranej przez Was Sali stałych punktów weselnych. Któregoś wieczora zabieramy Was na pustą Salę i krok po kroku prowadzimy, podpowiadamy i przygotowujemy symulację stałych punktów programu. Dzięki temu poczujecie się bardziej pewni w Dniu Ślubu – a co ważniejsze unikniecie tzw. „ślubnych wtopek” Słowem: My dopracujemy to wszystko za Was.

8) Reasumując: Zapraszam do spotkania. Podjedziemy i przede wszystkim zaoferujemy pomoc w dopracowaniu najmniejszych szczegółów, które przełożą się na wysoki poziom wesela. To jeden z najważniejszych dni w roku, warto skorzystać z Naszego doświadczenia :-)

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Cennik

Oferta nr 1
2500 / wesele i poprawiny

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:DJ LIVE
Imię:Krzysztof
Nazwisko:Malinowski
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia