Zobacz zdjęcia (5)
Dj & Music Live /Wodzirej/Wokalistka/Saxofon, Starogard Gdański - zdjęcie 1
Dj & Music Live /Wodzirej/Wokalistka/Saxofon, Starogard Gdański - zdjęcie 2 Dj & Music Live /Wodzirej/Wokalistka/Saxofon, Starogard Gdański - zdjęcie 3 Dj & Music Live /Wodzirej/Wokalistka/Saxofon, Starogard Gdański - zdjęcie 4 Dj & Music Live /Wodzirej/Wokalistka/Saxofon, Starogard Gdański - zdjęcie 5
1 / 5

Dj & Music Live /Wodzirej/Wokalistka/Saxofon id:44967

Starogard Gdański, pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon

Dj & Music Live to tajemnicza nazwa ? Pewnie trochę tak dlatego postaram się w kilku zdaniach przybliżyć ofertę . Dj to muzyk , instrumentalista , pomysłodawca wielu projektów muzycznych oraz specjalista od organizacji Imprez , to z nim omówisz swój wymarzony dzień który pózniej wspólnie zrealizujecie , swoim wieloletnim doświadczeniem napewno niejednokrotnie wesprze przy ustaleniach najdrobniejszych szczegółów , przygodę muzyczną rozpoczął w latach 90 i w dalszym ciągu bez muzyki nie umie żyć :-) taki właśnie jest Marcin. Dlaczego Music LIve ? Właśnie dlatego iż z zegarmistrzowską precyzją łączymy muzykę mechaniczną z występami na żywo ! Nasza grupa to stały , trzy osobowy skład a kolejną osobą jest charyzmatyczna , czarująca Wokalistka /Wodzirejka Elwira , profesjonalistka która sprawi iż wasz wyśniony dzień nabierze prawdziwych barw szczęścia . Swoim wokalnym wykonaniem na żywo wprowadzi w wyjątkowy nastrój wszystkich gości , wcielając się w rolę wodzireja niczym wulkan energii porywa gości do zabawy , wspólnych tańców oraz integracji . Całości dopełnia kolejna osoba saksofonista , perkusista , wokalista to właśnie Mariusz . Wyobrażasz sobie co się dzieje gdy łączymy energię we troje ? Wspólne wykonania na żywo , wokalno / instrumentalne połączone w show to naprawdę sztos ! Do tego perfekcyjnie dobrany repertuar dający gwarancję wyśmienitej zabawy . Jestem przekonany , że są to argumenty które wyróżniają nas z pośród innych ofert . Podsumowując ze swojej strony zapewniamy : prowadzenie imprezy przez charyzmatyczną wokalistkę / wodzirejkę , doświadczenie przy organizacji wymarzonego wesela , instrumentalno/ wokalne show , profesjonalne nagłośnienie , efektowne oświetlenie sceny i parkietu , wspólne tańce , animacje , zabawy to wszystko masz od nas w standardzie . Twoją ofertę możesz dodatkowo wzbogacić np. o : auto do ślubu , kwiatowy napis love , taniec w chmurach , dekorację światłem sali , animator dla dzieci i wiele innych masz inny pomysł ? podziel się z nami postaramy się zrealizować każdy pomysł .

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy ponad 20 lat , w tym czasie nabieraliśmy bezcennego doświadczenia którym teraz możemy się z Państwem dzielić .

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowy zakres naszej usługi to 8 godzin , każdy inny zakres do omówienia indywidualnego .

Skład, w którym występujemy.

Dj & Music Live to energetyczna trzy osobowa grupa składająca się z Dj , Charyzmatyczna Wokalistka / Wodzirejka , instrumentalista Saksofonista / Prekusista /Wokalista .

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład jest stały i nie podlega zmianie co daje stały , wysoki poziom usług

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar składa się z najwiekszych przebojów muzyki polskiej jak też zagranicznej od lat 70 do współczesnych hitów radiowych

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

W naszym składzie śpiewają wszyscy ale prym wiedzie charyzmatyczna wokalistka / wodzirejka Elwira

Na jakich instrumentach gramy?

Podczas naszych występów kulminacyjnym punktem jest instrumentalno / wokalne show w którym wykorzystujemy instrumenty takie jak : syntezator , saksofon , perkusja ( opcjonalnie gitara )

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie nagłośnieniowym najlepszych światowych marek dotyczy to nagłośnienia jak również oświetlenia

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Zaśpiewamy dla Was w języku Polskim jak też Angielskim

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Efekty świetlne to niezbędny element udanej imprezy , oferujemy nastrojowe jak też bardzo dynamiczne show świetlne dostosowane do tego co dzieje się na parkiecie .

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Dodatkowo możemy zaproponować : ciężki dym - taniec w chmurach , dekoracja światłem sali weselnej , foto lustro , auto do ślubu

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Zdarzało się nam niejednokrotnie obsługiwać imprezy międzynarodowe .

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Standardowo poprowadzimy imprezę polsko - angielską ale każda inna jest do omówienia ponieważ współpracujemy z tłumaczami innych języków .

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście nasza standardowa oferta zawiera prowadzenie imprezy przez konferansjera / wodzireja .

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Naszą ofertę wyróżnia nie typowy skład trzy osobowy wokalno / instrumentalny w którym każdy ma swoją rolę ale połączeniu daje ekskluzywne show .

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Nie posiadamy własnej licencji ZAiKS ta sprawa jest po stronie organizatora aczkolwiek służymy pomocą w tej sprawie .

liczba odwiedzin: 1587

Wyjątkowe sale weselne w mieście Starogard Gdański

Popularne miasta w okolicy