Zobacz zdjęcia (5)
Dj na wesele, Gdańsk - zdjęcie 1
Dj na wesele, Gdańsk - zdjęcie 2 Dj na wesele, Gdańsk - zdjęcie 3 Dj na wesele, Gdańsk - zdjęcie 4 Dj na wesele, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Dj na wesele id:48249

Gdańsk, pomorskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku

Jak sprawić, żeby Twoja impreza pozostała w pamięci na długi czas? Organizacja eventu dla bliskich Ci osób to niezwykle trudne wyzwanie!

Przychodzę z pomocą! Mam na imię Maciej, a muzyka to moja pasja. Nieprzerwanie od 12 lat zajmuję się organizacją wyjątkowych imprez. Moim największym atutem jest odpowiednia selekcja muzyczna, dopełniona wrodzoną charyzmą sceniczną. Dzięki temu mam możliwość dopasować się do panującego klimatu i stać się dyrygentem wydarzenia.

Oferta przeznaczona jest dla każdego, kto lubi dobrą zabawę w niebanalnym stylu! Posiadam najwyższej klasy sprzęt oraz doświadczenie, które w połączeniu ze sobą nadają wydarzeniu niezapomniany klimat.

Dzięki niezawodnej konsoli Pioneer DDJ RZX w połączeniu z profesjonalnym nagłośnieniem mam możliwość zapewnić jakość, jaką można spotkać na najlepszych imprezach klubowych. Korzystam z projektora, który podczas wydarzenia wyświetla zaskakujące wizualizacje z Waszym udziałem lub specjalnie przygotowaną foto-prezentację. W mojej ofercie znajdują się również efektowne lasery, pary ledowe, dymiarka oraz maszyna do puszczania baniek mydlanych.

W swoim portfolio posiadam między innymi występ na Starym Rynku w Płocku podczas uwielbianego w Polsce festiwalu Audioriver. Regularnie grywam w klubie Cooltura Chmielna 101, gdzie prowadzę środowy cykl imprez pod tytułem „Wednesday is COOL!”. Bardzo miło wspominam zaproszenie na Europejskie Dni Kultury w Sępólnie Krajeńskim, gdzie nieco starsza publiczność udowodniła, że wiek to tylko liczba. A do tego dochodzą dziesiątki występów w całej Polsce!

Niezwykłym wyróżnieniem była dla mnie możliwość nagrania seta dla radia RMF MAXXX. Niedługo później miałem okazję wystąpić w (ówcześnie) niszowym kanale Polskie Radio Czwórka.

Przygotuję dla Ciebie indywidualny scenariusz. Opowiedz mi, jak wyobrażasz sobie swoją wymarzoną imprezę. Chwycę za ołówek i z architektoniczną precyzją wszystko wyczaruję…

Pozdrawiam, Maciej.

liczba odwiedzin: 939

Popularne miasta w okolicy