Zobacz zdjęcia (25)
DJ MARTIN - Dj/Wodzirej na Twoje wesele!, Nowy Sącz - zdjęcie 1
DJ MARTIN - Dj/Wodzirej na Twoje wesele!, Nowy Sącz - zdjęcie 2 DJ MARTIN - Dj/Wodzirej na Twoje wesele!, Nowy Sącz - zdjęcie 3 DJ MARTIN - Dj/Wodzirej na Twoje wesele!, Nowy Sącz - zdjęcie 4 DJ MARTIN - Dj/Wodzirej na Twoje wesele!, Nowy Sącz - zdjęcie 5
DJ MARTIN - Dj/Wodzirej na Twoje wesele!, Nowy Sącz - zdjęcie 6
1 / 25

DJ MARTIN - Dj/Wodzirej na Twoje wesele! id:4396

od 7000 do 9000 zł / wesele
Nowy Sącz, małopolskie
(31)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
500-343...
(18) 441...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Jeżeli szukasz dj'a który w niebanalny sposób poprowadzi WASZ WYMARZONY JEDYNY DZIEŃ to dobrze trafiłeś!

Graniem wesel zajmuje się od kilku lat. Od tamtego czasu udało mi się stworzyć swój własny styl prowadzenia imprezy, a zdobyte doświadczenie obecnie przekazuję poprzez muzykę, taniec, śpiew i wspólną zabawę aż do białego rana!

Dzięki bogatej płytotece ponad 800 płyt możecie być pewni, że Wasza uroczystość będzie pełna różnych muzycznych niespodzianek, ciekawych zabaw, które poderwą do tańca zarówno tych starszych, jak i młodszych gości, a pierwszy taniec okraszony ciężkim dymem i bańkami mydlanymi pozostanie na długo w Waszej pamięci:)

Jeżeli chcesz, aby twoja impreza była ciekawa, nie wahaj się zadzwonić, będę czekał na Twój telefon i chętnie odpowiem na wszelkie pytania, w końcu po to tu jestem:)
Jesteśmy legalnie działającą firmą, na życzenie wystawiamy rachunek!

Zapraszam do współpracy!

DJ MARTIN - Marcin Piwowar

DJ MARTIN - Dj/Wodzirej na Twoje wesele! - film 1 DJ MARTIN - Dj/Wodzirej na Twoje wesele! - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta DJ Martin

Oferta nr 1

od 7000 do 9000zł/ wesele

Cena za poprowadzenie wesela wynosi 7000 zł + dojazd do 200 km gratis.
- dwudniowe prowadzenie wesela wynosi 9000 zł + dojazd do 200 km gratis
- samo prowadzenie poprawin - 3500 zł

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta to dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez weselnych na terenie całego kraju. Obecnie działamy na terenie województw Małopolskiego i Śląskiego. Przez ostanie dziesięć lat zagraliśmy prawie 1000 imprez weselnych i na tej bazie staramy się pozytywnie zarażać ludzi pozytywną energią, pasją i zabawą, która trwa aż do białego rana ;)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju atrakcje, które będą dostępne dla Was przez cały czas trwania zabawy począwszy od ciężkiego dymu, baniek mydlanych, konfetti, wyrzutni CO2, Fotolustra, profesjonalnych pokazów pirotechnicznych, wynajmu napisów LOVE, MIŁOŚĆ, kończąc na eleganckiej dekoracji sali światłem LED. Oczywiście wszystkie przedstawione gadżety i niespodzianki w ofercie są do Waszej dyspozycji, ale jeśli chcecie z czegoś zrezygnować, nie wpłynie to na cenę usługi, która jest stała.
To czy jest możliwe użycie wszystkich efektów zależy dużo od lokalu i właściciela, który może nie wyrazić zgody na ich wykorzystanie

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Prowadzeniem imprez okolicznościowych zajmujemy się profesjonalnie od 2011 roku i trwa aż do dzisiaj :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowo prowadzę wesele 12 godzin od momentu pojawienia się Gości w lokalu i przeważnie tyle ludzie ze mną wytrzymują ;)
Jeżeli jednak poczujecie niedosyt, i Wasi Goście i Wy sami dalej będziecie mieli siły do dalszej zabawy, to za każdą dodatkową godzinę biorę 500 zł. Przy ustalaniu godzin wesela warto zapytać się lokalu i właściciela, czy ma on określony czas wynajęcia, gdyż to także jest informacją o końcu zabawy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Standardowa oferta to nagłośnienie sali do 200 osób, oświetlenie w postaci czterech ruchomych głów, wyrzutni lekkiego dymu, oraz prowadzenie zabawy przy dobrej muzyce :)

Skład, w którym występujemy.

Przy składaniu i rozkładaniu sprzętu pomaga mi zawsze dwoje asystentów, zaś przy prowadzeniu imprezy pomaga mi tylko jeden asystent, drugi w tym czasie posiada wolny czas. Przy pomocy asystenta zawsze mogę do Was wyjść i pełnić rolę animatora-prezentera i dzięki temu nie stoję cały czas za konsolą :)

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład jest niezmienny, ponieważ jako DJ/Wodzirej nie mogę sobie pozwolić, by ktoś inny mnie zastąpił, chyba że zdarzy się sytuacja losowa, na którą nie będę miał wpływu, wtedy pomogę przy znalezieniu godnego mnie zastępcy

Jaki repertuar proponujemy?

Muzyka odtwarzana przeze mnie jest zróżnicowana. Gram dla kilku pokoleń i staram się zawsze grać tak, aby każdy miał swoje przysłowiowe „5 minut” na parkiecie, począwszy od typowych przebojów biesiadnych (nawet tych przy stole), poprzez lata 60-te, 70-te, 80-te, 90-te, lata 2000, przeboje dancingowe, muzykę włoską, utwory latino, muzykę dla „starszych nastolatków”, aż po muzykę nowoczesną panującą na ówczesnych parkietach.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Jeżeli zachodzi taka potrzeba, to tak, ale w większości prowadzimy wesela jako DJ/Wodzirej

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Nie posiadamy wokalisty, chyba że ktoś poczuję wenę wtedy zapraszamy do współpracy ;)

Na jakich instrumentach gramy?

Obecnie gramy na konsoli marki Pioneer DJ, w skład której wchodzą dwa multiplayery CDJ 2000 nexus, oraz serce konsoli, czyli mikser DJM 900 nexus.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Na dzień dzisiejszy nagłaśniamy salę kolumnami marki QSC z serii K, Do dyspozycji pozostają także cztery profesjonalne mikrofony marki RELACART, oraz dwa nagłowne tej samej marki. Cała konsola podpięta jest pod mikser cyfrowy marki BEHRINGER X-Air 18

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Niestety obecnie nie śpiewam, gdyż obawiam się, że mógłbym wystraszyć Waszych gości ;)

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Na dzień dzisiejszy prowadzimy wesela w języku polskim, ale mieliśmy zaszczyt i przyjemność prowadzić kilkadziesiąt obcojęzycznych wesel.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

W obecnej chwili wesela obcojęzyczne prowadzimy na terenie całego kraju i możemy je obsłużyć z dnia na dzień

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

W naszej bogatej ofercie (która została przedstawiona wyżej), nowością są napisy pod wynajem: LOVE w wersji ażurowej, oraz napis MIŁOŚĆ pisany elegancką czcionką. Ponadto do dyspozycji par młodych oddajemy eleganckie Fotolustro o wielkości 66 cali z czerwonym dywanem, dmuchaną ścianką, złotymi słupkami i dodatkowymi przebraniami

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak jak już wspomniałem - oświetlamy zarówno sale jadalne światłem LED w postaci bezprzewodowych parów, oraz belek. Ponadto doświetlamy salę taneczną w ilości sześciu profesjonalnych ruchomych głowic marki Chauvet Intimidator o mocy 140 W.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Nie mam obecnie żadnej playlisty, ponieważ gdybym takową posiadał, musiała by mieć kilka tomów ;) A na poważnie uważam, że playlista jest sprawą drugorzędną, gdyż na weselu spotyka się wielu ludzi i jeśli każdy by chciał puszczać, to co by mu się podobało, wtedy DJ byłby zbędny. Jeśli jesteście jednak zdania, że playlista pomoże Wam w atmosferze Waszej imprezy, wtedy proszę o przygotowanie maksymalnie 20-tu utworów.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jak najbardziej - goście weselni mogą zamawiać piosenki z dedykacjami, pod warunkiem że nie zrobi się z tego imprezy na tzw "życzenie". Piszę tak gdyż zbyt wiele dedykacji mogą zepsuć imprezę powodując, że nie każdy będzie się bawił, tylko garstka osób.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Nie posiadamy własnej licencji ZAIKS. Zgodnie z umową, którą podpisujemy organizatorem imprezy jest PARA MŁODA, lub lokal. Uważam, że obowiązkiem DJ-a jest posiadanie legalnych utworów na płytach CD, lub MP3.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Obecnie możemy się poszczycić Certyfikatem Partnera Honorowego roku 2020 przyznanego nam przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, oraz Laureatem Złotych Orłów w branży ślubnej. Od dwóch lat prowadzimy także różnego rodzaju szkolenia dla kolegów po fachu z branży Dj'skiej i sami szkolimy się podnosząc cały czas jakość naszych usług

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Jestem typowym amatorem muzycznym i nie posiadam żadnego wykształcenia muzycznego

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Moja przygoda z Dj-ką zaczęła się od roku 2007-ego.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zabawiać ludzi i prowadzić imprezy tak, by każdy poczuł się na nich jak najlepiej

Czyja twórczość nas inspiruje?

Inspiracją do naszych imprez są inni koledzy po fachu

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ponieważ pozwala ono na szybsze składanie/rozkładanie sprzętu. Jakość dźwięku także jest ważna, gdyż jak wiadomo nie każdy przychodzi na wesele by non-stop być na parkiecie. Odpowiednio dobrana muzyka i głośność pozwala gościom swobodnie ze sobą rozmawiać nie przekrzykując się nawzajem. Dobra jakość i ilość światła na parkiecie zwłaszcza przy odpowiednich sytuacjach pozwala na stworzenie niesamowitego klimatu na parkiecie, co później przekłada się na dobrej jakości materiał dla fotografów i kamerzystów :)

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

W trakcie trwania wesela staram się poprowadzić zabawy w taki sposób aby każdy czuł się swobodnie. Bardzo często przy animacjach, czy też konkursach zbieramy jak największą liczbę gości. Im większa liczba osób, tym swobodniej się oni czują. NIGDY nie ciągniemy gości za rączki zapraszając ich na siłę do zabawy.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Chyba jeszcze takie są przed nami ;) Każde oczepiny są oryginalne na swój sposób. My mamy kilka trików, którymi zaskakujemy nasze pary młode i ich gości i staramy się je zawsze wykorzystać w odpowiedni sposób. Oczywiście wszelkiego rodzaju konkursy i zabawy łącznie z oczepinami są dokładnie ustalane na dwa tygodnie przed imprezą.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nie ma takiego gatunku. Staramy się grać taką muzykę, jaką chcieliby usłyszeć goście i Para Młoda, oczywiście z zachowaniem odpowiedniego muzycznego smaku. Staramy się nie grać muzyki, gdzie przez większą część utworu lecą przekleństwa. Mocniejsze klimaty odtwarzamy przeważnie po godzinie 24:00, lub też nad ranem ;)

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Każdego roku, miesiąca, dnia wychodzą nowe utwory, które mogą swoją mocą zawojować świat stając się hitami na lata. Jestem zdania, że w tym roku przeważać będzie muzyka polska i klimaty latino

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

1) Shakin Sevens - Cry Just a little bit
2) Boney M - Babylon
3) Brathanki - Czerwone Korale
4) Big Cyc - Rudy się żeni
5) Tomo - Piękna Młoda
6) TONES AND I - DANCE MONKEY
7) Piersi - Bałkanica
8) Goran Bregovic feat Kajay - Prawy do lewego
9) Weekend - Ona tańczy dla mnie
10) Mr Zoob - Mój jest ten kawałek podłogi

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Disco polo na weselu? Dlaczego by nie! Ale także z odpowiednią dawką i bez przesady! Z doświadczenia wiem, że są regiony, gdzie przeważnie grane jest disco polo (np. w mieście gdzie obecnie mieszkam), ale są i takie regiony, że ten rodzaj muzyki stanowi 1% na weselu. Dużo także zależy od ludzi i par młodych, które poprzez ustalanie szczegółów wesela decydują i tym, czy ma disco polo ma być grane na ich przyjęciu.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Uważam, że najlepiej jest nie ingerować i na siłę rozkręcać wesela. Każde wesele jest inne i na każdym inaczej ludzie reagują. Jedni chcą by od razu ruszyć z kopyta, drudzy chcą ze sobą porozmawiać, poleżeć na leżaku, pospacerować jak jest ładna pogoda, lub napić się dobrego proseco :) W dużej mierze zależy także w jakiej części kraju odbywa się wesele i o której godzinie się ono zaczyna (Na Śląsku np. wesela zaczynają się dość wcześnie, a np w Mazowieckim wesela potrafią się zacząć wtedy gdy już jest ciemno). Pamiętajcie - wesele to specyficzna impreza i dobrze jest by toczyła się ona swoim tokiem. Przychodzi taki moment, że "rozkręcenie" imprezy staje się zbędne, gdyż ludzie sami się potrafią dobrze bawić ;)

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Grając wesela staram się wczuć w jego klimat, gusta muzyczne jakie mogą panować na parkiecie danego wieczoru. Jeśli chodzi o moje ulubione gatunki, to przede wszystkim muzyka starszych pokoleń (lata 70-80-90), oraz muzyka nowoczesna

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Jest kilka miejsc które utkwiły mi w pamięci, ale jest także jedno które nie zapomnę na długo, a mianowicie prowadzenie wesela nad morzem przy plaży, oraz na basenie przy otaczających mnie domkach - bungalówkach, wraz z parą młodą i gości pluskającymi się w basenie :D

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Można by było kilka wymienić, ale stwierdzam, że mogło by mi tutaj zabraknąć znaków do pisania ;)

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele, to takie na którym goście wychodząc szczęśliwi z zabawy skandują na koniec - Dziękujemy! :)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Jest kilka sposobów na znakomitą zabawę, nie mniej uważam, że sukcesem do znakomitej zabawy są szczęśliwe Pary Młode i goście skorzy do zabawy. Cytując klasyka - "jak niewiele trzeba aby było wszystko!" ;)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Nic szczególnego nie przychodzi mi teraz do głowy ;)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Książka - "Do przerwy 0:1", film - "Pasja", a także uwielbiam filmy o Jamesie Bondzie! :)

Nasze pasje.

Sport, piłka nożna, siatkówka, niekończąca się zabawa i oczywiście muzyka

Ciekawostki na nasz temat.

Swoją przygodę z muzyką zacząłem od kasety Music Instructor - Super Sonic

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie DJ Martin (31)

DJ MARTIN - Dj/Wodzirej na Twoje wesele! id:4396
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 31 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Waksmund
Data dodania: 13-09-2022

Znakomity! Najlepszy! Goście w siódmym niebie! My sami potwierdzamy- bawiliśmy się najlepiej w życiu. Polecam każdemu! Szczególnie takim jak my- niepewnych, nie umiejących tańczyć, spokojnych, młodych ludzi- zaskoczył nas totalnie i zupełnie odmienił nasze podejście. Naprawdę polecam. Zagorzali górale stwierdzili, że gdyby wiedzieli, że tacy Dj istnieją to nie zatrudnialiby kapel na własne wesele. 😄 Zabawy pierwsza klasa!!! -J&J

Marcin - DJ Martin
13-09-2022

Serdecznie dziękuje Wam za pozytywną opinię i cieszę się, że powierzyliście mi swój najważniejszy dzień życia! No i to go najważniejsze - ze goście przekonali się do DJ-a, co było dla mnie także istotne, za to także dziękuje i pozdrawiam! 🤗

A
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2022
Nowy Wiśnicz
Data dodania: 13-09-2022

Spektakularny, niesamowity, tryskający pozytywną energią to tylko część określeń które idealnie opisują występ DJ Martina na naszym weselu. Nie tylko spełnił nasze oczekiwania ale przebił je z nawiązką. Zadbał o każdy aspekt czy to oprawy muzycznej, świetlnej ale również kwestii rozmaitych zabaw, które razem łącząc te wszystkie elementy stworzyły absolutnie fenomenalną imprezę. Wszyscy obecni na sali niezależnie od wieku twierdzili, że to było najlepsze wesele na jakim byli. Nam jako Parze Młodej pozostaje mieć nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy, a wszystkim tym którzy jeszcze czekają na swój najpiękniejszy dzień gorąco polecić DJ Martina. Marcin jeszcze raz z całego serca serdeczne DZIĘKUJEMY.

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2022
Jodłowa
Data dodania: 23-08-2022

POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM! Marcin ze swoją ekipą zrobili nam najlepsze wesele na jakim byliśmy. Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o organizacje, muzyka dobrana pod gości, zabawami angażował wszystkich gości a nie cześć co było dla nas bardzo ważne. Przeogromny wybor rekwizytów, zabaw, głowa pełna oryginalnych pomysłów. Wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy a nawet lepiej - Marcin czytał nam w myslach, wielokrotnie zaskakiwał zarówno nas jak i gosci wesela.
Poznaliśmy Marcina 7 lat temu na weselu u kuzyna - jeszcze nie podejrzewając ze będziemy organizować swoje - i żartując ze jakbyśmy się kiedyś hajtali to wesele tylko z Marcinem i dotrzymaliśmy słowa! Po 7 latach zorganizował nam imprezę życia. Wart każdych pieniędzy, wspomnienia niezapomniane na całe życie. Jeszcze raz Marcin ogromne dzieki za te noc!!!

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Gołkowice Dolne
Data dodania: 14-08-2022

To była druga impreza , na której bawiliśmy się z Dj Martin. Super zabawy, ekstra muzyka.

Marcin - DJ Martin
17-08-2022

Ogromnie się cieszę, ze po raz kolejny mogłem być z Wami i dać radość na parkiecie, serdecznie dziękuje za pozytywną opinię! :)

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Obidza
Data dodania: 08-08-2022

Wyśmienita zabawa. Marcin to DJ z ekstremalną ilością energii i ogromem charyzmy. Oferuję mnóstwo oryginalnych zabaw , jakich my sami nie widzieliśmy na żadnym innym weselu. Była moc - goście zachwyceni - otrzymaliśmy same pozytywne opinie ! Realizował nasze propozycje i sugestie jak również podsuwał inne ciekawsze alternatywy. Polecamy z całego serducha !

Marcin - DJ Martin
17-08-2022

Dziękuje Wam za radość z bycia z Wami na parkiecie, oraz szczerą opinię, mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy ;)

J
Jolanta
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2022
Skomielna Biała
Data dodania: 23-07-2022

co tu duzo mowic, rewelacja! najlepsze wesele na jakim bylismy, mega!

Marcin - DJ Martin
17-08-2022

Dziękuje za rekomendacje! ;)

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Tęgoborze
Data dodania: 06-07-2022

Absolutnie najlepsza decyzja, którą podjęliśmy to był wybór dj, czyli dj Martin. Goście zachwyceni, wszyscy zaangażowani całą noc w różnego rodzaju zabawy, niesamowite efekty specjalne do pierwszego tańca, dużo atrakcji podczas całej nocy, świetny wodzirej. Wiedzieliśmy, że będzie świetnie, ale to co zrobił dj Martin na naszym weselu przerosło nasze oczekiwania w najlepszym tego słowa znaczeniu, polecamy gorąco!

Marcin - DJ Martin
17-08-2022

Dziekuje Wam serdecznie za polecenie! ;)

M
Magda Kaszyńska
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-05-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Jerzmanowice
Data dodania: 29-06-2022

DJ Martin to jest człowiek petarda. Nasze i naszych gości pierwsze wesele z DJem i wszyscy byliśmy zachwyceni. Każdy, z kim rozmawiamy mówi, że to była najlepsza impreza w ich życiu. Marcin imprezę rozkręcił w mgnieniu oka, niemożliwe jest siedzieć przy jego werwie i wszystkich zabawach. Do tego jest przesympatyczną i łatwą we współpracy osobą. Polecamy z całego serca i mamy nadzieję znów się kiedyś pobawić z DJ Martinem :)

Marcin - DJ Martin
17-08-2022

I ja również się cieszę że byłem z Wami i mogłem się ponieść świetnej zabawie razem z Waszymi przyjaciółmi i rodzinami. Dziękuje za opinię i do zobaczenia na kolejnej zabawie! ;)

Pokaż więcej opinii

Kontakt DJ Martin

Nazwa firmy: DJ Martin
NIP: 7343253833
Imię i nazwisko: Marcin Piwowar
Adres: Nowy Sącz, ul. Żywiecka 68, 33-300, woj. małopolskie
500-343...
(18) 441...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 21042
Zadzwoń
500-343...
(18) 441...
Napisz

Popularne miasta w okolicy