Dj na wesele + Wodzirej Karol. id:19772

Oferta
Dodaj do plannera

DJ Freshmaker
Dj z długoletnim doświadczeniem. Swoją rozpoczynał w latach 90 zaczynając grać na wracających do łask płytach vinylowych.
Jego ulubionym gatunkiem jest muzyka house oraz dance w różnym odmianach. Był rezydentem wielu Warszawskich klubów np. Maxxim, Duna, Fiesta Mexicana. Organizował imprezy House Session przyciągając rzesze klubowiczów, B4Party muzyczne startery przed imprezami w Piekarni. Grał w wielu kultowych miejscach przyciągając zawsze wielu wielbicieli jego dynamicznych i tanecznych setów np Galeria, Piekarnia, Uboot, Iguana.

Obecnie zajmuje się organizacją, oprawą muzyczną i świetlną wszelkiego rodzaju imprez rozrywkowych. Gra zarówno z płyt winylowych jak i nowoczesnych odtwarzaczy. Dopasowuje repertuar do gustów gości grając utwory z lat 70,80,90 aż do współczesnych przebojów prezentowane przez światowe stacje radiowe. Posiada kolekcję piosenek latynoamerykańskich, przy których bawią się młodsi i starsi uczestnicy imprez.
Na stałe współpracuje z Cafe Spokojna, Restauracja Italiana, Restauracja Cuda Wianki organizując oprawę muzyczną na wszelkiego rodzaju imprezach firmowych, weselach oraz uroczystościach rodzinnych
Repertuar jest dobrany do gustów i oczekiwań gości. Jest otwarty na sugestie. Długa współpraca świadczy o wysokim poziomie artystycznym i doborze repertuaru muzycznego. Tworzy duety muzyczne z wokalistkami grając muzyczne live akty.
Współpracuje z Michałem Milowiczem, jako wodzirejem, tworząc niezapomniane przedstawienia muzyczno-rozrywkowe łącząc muzykę nowoczesną z aktorskim talentem Michała.
Tworzy duet z Wodzirejem Karolem bawiąc gości ulubioną muzyką oraz niewymuszonymi atrakcjami.

Cennik

Orientacyjna cena: 1800 PLN / wesele

Cena zależy od oprawy i efektów wizualnych zamawianych na imprezę.
Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem scenicznym, efektami świetlnymi.

Wynagrodzenie Michała jest ustalane indywidualnie.
Duet Dj + Wodzirej Karol 2800zł
Szczegóły dotyczące live act są ustalane indywidualnie.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Dj na wesele + Wodzirej Karol.
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 01-03-2016
Liczba odwiedzin: 313

Polecamy

Nowe ogłoszenia