Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Art Music Media- DJ, Konferansjer, Dekoracja LED id:16415

Kontakt

Napisz wiadomość
Rzeszów, podkarpackie
Data dodania: 21-09-2015
Liczba odwiedzin: 558

Oferta

Art Music Media DJ

Impreza pełna najlepszej muzyki.
Art Music Media jest firmą specjalizującą się w obsłudze muzycznej wesel ,imprez firmowych, urodzinowych, bankietów, studniówek itp. Dodatkowo zajmujemy się profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem estradowym. Jesteśmy osobami dla których liczy się jakość i pełen profesjonalizm. Jako DJ Prezenterzy muzyczni : DJ Kuba, Krzysztof, Grzegorz i pomocnicy występujemy w wielu hotelach, restauracjach klubach i innych obiektach. Mamy za sobą niepamiętną liczbę zagranych imprez, ponadto współpracujemy z wieloma hotelami i salami weselnymi które chętnie nas polecają.
Nasze motto stanowi hasło „każda impreza jest wyjątkowa” dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Mając na uwadze trud oraz wysiłek jaki Państwo wkładacie by Wasz Dzień był wyjątkowy dokładamy wszelkich starań aby zapewnić najwyższy poziom usług, imprezę pełną dobrej muzyki i zabawy oraz niezapomniane wspomnienia.

Gramy również imprezy zamknięte, firmowe, prywatki, 18nastki, klubowe. Oferujemy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie estradowe dopasowane do potrzeb klienta. Sprostamy nawet najbardziej nietypowym realizacjom. Zachęcamy również do niezobowiązującego spotkania na którym przedstawimy szczegółową ofertę oraz niepublikowane materiały z naszych imprez.

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Art Music Media- DJ, Konferansjer, Dekoracja LED
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Rzeszów

Nowe ogłoszenia