Art Music Media- DJ, Konferansjer, Dekoracja LED id:16415

Oferta
Dodaj do plannera

Art Music Media DJ

Impreza pełna najlepszej muzyki.
Art Music Media jest firmą specjalizującą się w obsłudze muzycznej wesel ,imprez firmowych, urodzinowych, bankietów, studniówek itp. Dodatkowo zajmujemy się profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem estradowym. Jesteśmy osobami dla których liczy się jakość i pełen profesjonalizm. Jako DJ Prezenterzy muzyczni : DJ Kuba, Krzysztof, Grzegorz i pomocnicy występujemy w wielu hotelach, restauracjach klubach i innych obiektach. Mamy za sobą niepamiętną liczbę zagranych imprez, ponadto współpracujemy z wieloma hotelami i salami weselnymi które chętnie nas polecają.
Nasze motto stanowi hasło „każda impreza jest wyjątkowa” dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Mając na uwadze trud oraz wysiłek jaki Państwo wkładacie by Wasz Dzień był wyjątkowy dokładamy wszelkich starań aby zapewnić najwyższy poziom usług, imprezę pełną dobrej muzyki i zabawy oraz niezapomniane wspomnienia.

Gramy również imprezy zamknięte, firmowe, prywatki, 18nastki, klubowe. Oferujemy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie estradowe dopasowane do potrzeb klienta. Sprostamy nawet najbardziej nietypowym realizacjom. Zachęcamy również do niezobowiązującego spotkania na którym przedstawimy szczegółową ofertę oraz niepublikowane materiały z naszych imprez.

Dodatkowe informacje

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Cennik

Orientacyjna cena: 2000 PLN / wesele

W cenie usługi otrzymują Państwo kompleksową obsługę muzyczno- konferansjerską (DJ), dekorację światłem LED, oraz dodatkowo w gratisie jest do wyboru: ciężki dym, lekki dym, bańki mydlane, lampiony w niebo, karaoke, prezentacja multimedialna, krótki filim z przyjęcia oraz wynajem aparatów polaroid.

Dodatkowo oferujemy ciekawe atrakcje w korzystnej cenie: dekorację światłem LED, wynajem głowic ruchomych, animację sportową, animację zabaw dla dzieci wraz z opiekunką, ciężki i lekki dym, bańki mydlane, lampiony w niebo, pokazy świetlne, karaoke, prezentacje multimedialne, krótki klip z przyjęcia, wynajem aparatów polaroid, śluby i wesela w plenerze, wesela stylizowane. To wszystko zależy od Państwa wyobraźni

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

883-124...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
889-222...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Art Music Media
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Rzeszów
Data dodania: 21-09-2015
Liczba odwiedzin: 394

Nowe ogłoszenia