DJ NA WESELE - KONFERANSJER ! 100 % Satysfakcji ! id:13898

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (7)
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 19-01-2015
Liczba odwiedzin: 3448

Oferta Dj na wesele Poznań

DJ - konferansjer
Moi drodzy, dziękuje za zainteresowanie naszą ofertą, zajmujemy się kompleksową oprawą muzyczna i oświetleniową imprez tanecznych w szczególności uroczystości weselnych. Posiadamy duże doświadczenie i głowy pełne pomysłów.

Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm np. takich jak:
Pioneer, JBL, RCF, Senheiser, Soundcraft, Apple,...

Jeżeli chodzi o repertuar muzyczny jest on ustalany indywidualnie, jesteśmy bardzo elastyczni, dopasowujemy się pod życzenia Pary Młodej.

Temat zabaw i różnego rodzaju urozmaiceń jest dla nas bardzo dobrze znany, staramy się prowadzić każde wesele tak aby było niepowtarzalne. Posiadamy dużo swoich zabaw, zawsze ustalamy cały przebieg przyjęcia wraz z Parą Młodą.

Zapraszamy do kontaktu oraz na spotkanie informacyjne

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o DJ NA WESELE - KONFERANSJER ! 100 % Satysfakcji ! Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: DJ NA WESELE - KONFERANSJER ! 100 % Satysfakcji ! id:13898
Ilość głosów: 7
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Iwona Przybylska
Iwona Przybylska
(5)
Dodano: 28-08-2015
Data imprezy: 08-08-2015
Oprawa muzyczny Twój DJ to propozycja na udaną imprezę taneczną. Wiemy co piszemy bo skorzystaliśmy z ich usług 8.08.2015 na naszym ślubie. Bogaty repertuar muzyczny w którym odnajdzie się każdy niezależnie od wieku, niebanalna zabawa którą zapewnia własny styl prowadzenia imprezy, profesjonalizm, rzetelność i wysoka kultura osobista sprawiły , że nasze przyjęcie było niezwykle udane. Goście rozbawieni i ubawieni a my sami szczęśliwi, że los zupełnie przypadkiem pozwolił nam dokonać tak udanego wyboru jakim okazali się Panowie w muszkach :) . Serdecznie dziękujemy i życzymy wielu tak udanych imprez na których goście nad ranem nie będą chcieli zejść z parkietu prosząc o kolejny kawałek. Panowie było SUPER!!! Z podziękowaniem młodzi wraz z gośćmi.
Izabela Kalitka
Izabela Kalitka
(5)
Dodano: 26-08-2015
Data imprezy: 29-08-2015
Profesjonalizm w 100% ! Doskonale dobrany repertuar, ogromna dawka dobrego humoru i smaku, rewelacyjnie poprowadzone oczepiny! Nic dodać, nic ująć! Gorąco polecam! Lepszej ekipy nie znajdziecie! :)
Kamil Pawlicki
Kamil Pawlicki
(5)
Dodano: 25-06-2015
Data imprezy: 13-06-2015
Dziękujemy za pomoc w zrealizowaniu naszego wymarzonego wesela! Cała impreza podobała nam się do tego stopnia, że chcielibyśmy ją jeszcze kilka razy powtórzyć ;) Nowożeńcy i goście, a nawet menadżerka hotelu - wszyscy są pod ogromnym wrażeniem całej oprawy muzycznej i oświetleniowej. Cieszymy się, że byliście z nami w tym Wielkim Dniu.
Martini D Acro
Martini D Acro
(5)
Dodano: 24-05-2015
Data imprezy: 05-09-2014
Panowie potrafią poprowadzić dobrą zabawę. Wiem, bo uczestniczyłem w takiej, jako gość :) Akustycznie - bardzo dobrze, ładne brzmienie, bez przesady, co pozwala zarówno ładnie słyszeć muzykę, jak i na uboczu porozmawiać bez przekrzykiwania. Duża kultura osobista i kontakt z uczestnikami imprezy. Polecam ten Team :))
Kinga Grzybowska
Kinga Grzybowska
(5)
Dodano: 22-05-2015
Data imprezy: 13-09-2014
Jestem bardzo zadowolona z oprawy muzycznej na weselu :) Chłopacy mają świetne wyczucie i dobierają repertuar zarówno dla młodszych jak i starszych gości, a przy okazji sami dobrze się bawią. Zadbali również o estetyczne i nieprzerysowane oświetlenie sali oraz wesołe zabawy. POLECAM :)
Jan Daniel
Jan Daniel
(5)
Dodano: 22-05-2015
Data imprezy: 27-09-2014
Zdecydowanie polecam. Chłopacy w dwójkę prowadzą imprezę, co zdecydowanie usprawnia jej przebieg, a odczucia gości potwierdzają moje zadowolenie. Profesjonalny sprzęt, znakomita aparycja i elastyczność w kwestii doboru repertuaru.
Patrycja Rogacka
Patrycja Rogacka
(5)
Dodano: 21-05-2015
Data imprezy: 14-02-2015
Zdolni, piękni, młodzi :) grali Nam na weselu było cudownie ! . Super, profesjonalnie, śmiesznie! Śmieszne i ciekawe zabawy, bogaty repertuar ! :) Zagrają co chcecie. Sprzęt pierwsza klasa, oświetlenie, prezentacja..I My i goście zadowoleni 100%! Po prostu REWELACJA!!
POLECAMY !! P&D :*

Dane kontaktowe

DJ NA WESELE - KONFERANSJER ! 100 % Satysfakcji !
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.