Zobacz zdjęcia (4)
Dj na wesele - Maszynka do ćwierkania, wesela w stylu Slow Wedding, Rybnik - zdjęcie 1
Dj na wesele - Maszynka do ćwierkania, wesela w stylu Slow Wedding, Rybnik - zdjęcie 2 Dj na wesele - Maszynka do ćwierkania, wesela w stylu Slow Wedding, Rybnik - zdjęcie 3 Dj na wesele - Maszynka do ćwierkania, wesela w stylu Slow Wedding, Rybnik - zdjęcie 4
1 / 4

Dj na wesele - Maszynka do ćwierkania, wesela w stylu Slow Wedding id:52464

od 3500 do 5000 zł / 10 godzin
Rybnik, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
608-648...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • mówię po angielsku

Jestem DJ-em z trzynastoletnim doświadczeniem na scenie House Music i zawsze zarażam ludzi miłością do tej muzyki. To właśnie kultura Peace&Love wywodząca się z tej muzyki natchnęła mnie do tego żeby wprowadzić w Polskie wesela i imprezy okolicznościowe zupełnie nowe, świeże spojrzenie.

Dlatego klimat Slow , czyli wyjście poza szablony tradycji. Moim zadaniem i największą przyjemnością jest to, żeby wszyscy dobrze się bawili, postawili na luz, pozytywne emocje i szaleństwo na parkiecie bez stresu. Zawsze staram się doradzać jak najlepiej w wyborze repertuaru. Oprócz housowych dźwięków, gram też klasykę jak i nowoczesne kawałki. Jeżeli macie swoje ulubione piosenki, playlistę swoją bądź gości jestem otwarty na wasze propozycje i staram się ułożyć dla was set idealny. Nie prowadzę biesiad w stylu Disco Polo i wulgarnych zabaw, moim zadaniem jest dać wam to co potrafię najlepiej czyli wymarzoną oprawę muzyczną. Masz jakieś pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Chcesz razem ze mną stworzyć scenariusz swojej imprezy? Pisz śmiało!

W naszej ofercie
ZNAJDZIECIE

Oświetlenie
Wedle upodobań oferujemy oświetlenie dopasowanie do Waszych potrzeb i portfela. Bardzo zwracam uwagę na estetykę, dlatego każdy detal dobieramy również do miejsca w którym odbywa się impreza.

Nagłośnienie oraz sprzęt
Dbam przede wszystkim o jakość i efekt wizualny mojego stanowiska. Najlepszy sprzęt znanych marek oraz nowoczesność technologii sprawi , że odczucia dźwiękowe będą najlepszej jakości

Wyjątkową playlistę
Zawsze słucham potrzeb moich klientów i razem z nimi układam całą playlistę tak aby ich goście nie schodzili z parkietu. Dbam o ich komfort i nie zmuszam do niestosownych zabaw i przyśpiewek.

Prowadzenie w języku angielskim
Jeżeli organizujesz imprezę dwujęzykową nie ma problemu. Prowadzimy eventy również w języku angielskim.

I wiele innych rozwiązań dopasowanych do waszych potrzeb.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i odwiedzenia mojej strony internetowej.Tam znajdziecie o wiele więcej szczegółów i ofertę nie tylko muzyczną ;)

Oferta

Oprawa muzyczna

od 3500 do 5000zł/ 10 godzin

Ceny zależne od preferencji klientów

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Michał Ślęczka
Adres: Rybnik, , 44-210, woj. śląskie
608-648...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 28
Zadzwoń
608-648...
Napisz

Popularne miasta w okolicy