Zdjęcia | Oferta | Opinie 18

Dj na wesele Śląsk wodzirej-ciężki dym na 1 taniec-Pasja,Perfekcja id:15926

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (18)
Ruda Śląska, śląskie
Data dodania: 27-08-2015
Liczba odwiedzin: 1257

Oferta

Dj na wesele oraz wodzirej z doświadczeniem w branży weselnej 14lat.Nieszablonowo i z klasą.

W czasie wesela aktywnie uczestniczę w zabawach i konkursach z parą młodą i gośćmi weselnymi-proponowane zabawy są śmieszne,angażujące wszystkich uczestników wesela-co ważne na poziomie.

Gram muzykę dobraną do charakteru imprezy i wymagań zamawiających.
Przedział od lat 60'70'80'90 po najnowsze przeboje lansowane w radiu,jak również tradycyjną muzykę weselną dla zaspokojenia każdego uczestnika wesela czy innej imprezy okolicznościowej-para młoda na spotkaniu organizacyjnym decyduje o rodzaju muzyki,zabaw i przebiegu wesela.

Proponowane konkursy i zabawy dodatkowo uatrakcyjniam szeregiem kolorowych masek,przebrań,zabawnych kapeluszy,okularów,które sprawnie wykorzystuję podczas zabawy i animacji tanecznych.

Nie boję się trudnych i nietypowych zleceń-prowadzenie imprez weselnych jest moją pasją,w którą wkładam całe swoje doświadczenie.

Indywidualne podejście do każdej imprezy-bo przecież każde wesele jest inne-to wy decydujecie o rodzaju zagranej muzyki.

Na spotkaniu organizacyjnym ustalimy waszą playlistę muzyczną,zabawy-punkt po punkcie przeanalizujemy każdy moment wesela-zgodnie z waszymi preferencjami,zaprezentuję dodatkowe materiały z prowadzonych wesel od wejścia pary młodej na salę przez zabawy,konkursy,oczepiny,podziękowanie dla rodziców.

Zagwarantuję tobie i twoim gościom niezapomniane wrażenia i wspomnienia.
Idealnie dobrana muzyka do preferencji muzycznych gości,zabawy niespotykane na innych weselach-ze smakiem i z dużą dawką dobrego humoru.

To sprawia,że twoje wesele nie będzie nudne i szablonowe.
Wspólnie prowadzone z parą młodą i goścmi tańce i animacje.

Wspaniały radiowy głos,uśmiech na twarzy i rewelacyjnie poprowadzona obsługa konferansjerska będące gwarancją najwyższego poziomu świadczonych usług.

Profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie sceniczne-wytwornica ciężkiego dymu na 1 taniec oraz wytwornica baniek sprawią,że 1 taniec nabiera nowego wymiaru.

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dj na wesele Śląsk wodzirej-ciężki dym na 1 taniec-Pasja,Perfekcja id:15926
Ilość głosów: 18
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Dominika Bartosz
Dodano: 12-04-2016
Data imprezy: 08-04-2016
Bardzo dziękujemy za wkład włożony w obsługę naszego wesela.Numer dostaliśmy od znajomych,u których grał dj Glass i to był strzał w dziesiątkę.Warto,było dopasować nasz termin wesela do dj'a z wyprzedzeniem 1,5 rocznym,żeby grał na naszym weselu.Świetna muzyka,zabawy i konkursy taneczne-wspaniałe prowadzenie.Jesteśmy bardzo zadwowoleni i polecamy.
(5)
Autor: Hania&Tomek
Dodano: 09-04-2016
Data imprezy: 02-04-2016
Wesele prowadzone na bardzo wysokim poziomie.Marek doskonale poradził sobie z gości z zagranicy(Grecja,Niemcy,Anglia).

Bardzo dynamiczne zabawy i konkursy-co ważne na poziomie i bez obciachu,nauka układów tanecznych dla gości oraz świetna muzyka.Jesteśmy jak również nasi goście super zadowoleni z obsługi dj Glass'a.Dziękujemy raz jeszcze.
(5)
Autor: Basia Adam
Dodano: 18-03-2016
Data imprezy: 12-03-2016
Małe przyjęcie weselne na 28 osób,Dj na szóstkę,wspaniały wodzirej.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Goraco polecamy.
(5)
Autor: Julia Adam
Dodano: 11-03-2016
Data imprezy: 16-05-2015
Witam. Moja żona i ja jesteśmy bardzo zadowoleni po naszym weselu, które odbyło się 16 maja 2015 i na prośbę do Glass'a umieszczamy opinię. Super prowadzenie imprezy, mega konkursy i muzyka dobrana dla każdego uczestnika wesela. Pozdrawiamy Julia i Adam z Bielska.
(5)
Autor: Ryszard S.
Dodano: 10-03-2016
Data imprezy: 04-03-2016
Po raz 7 z rzędu dj Glass prowadził dla naszej firmy obsługę muzyczno-konferansjerską rozdania nagród i podsumowania roku.Jesteśmy jednogłośnie zadowoleni z najwyższej jakości usług świadczonych przez p.Marka(dj Glass)wysokiego poziomu kultury osobistej i profesjonalizmu w prowadzeniu obsługi muzycznej.Gorąco polecamy.
(5)
Autor: Justyna , Piotr
Dodano: 07-03-2016
Data imprezy: 05-03-2016
Z wielką przyjemnością wystawiamy super opinię dla dj Glass'a.Nasz wesele to wielkie przeżycie,mnóstwo przygotowań i świetna zabawa zapewniona właśnie dzięki Tobie.
Sprawa nie łatwa bo i gości na weselu 240 osób,więc sporo.Niemniej jednak poradziłeś sobie doskonale.Jesteśmy zachwyceni twoją pracą-było super.Dziękujemy i pozdrawiamy.
(5)
Autor: Ania
Dodano: 29-02-2016
Data imprezy: 27-02-2016
Polecamy Dj Glassa.Super dj i świetny wodzirej.Jesteśmy zachwyceni twoim profesjonalizmem i zamiłowaniem do muzyki.
Jak by nie było 14h wesela to najlepszy dowód na to,że jesteś świetny.

Dla Par poszukujących dobrego dj'a wodzireja polecamy Dj Glass'a.
(5)
Autor: Angelika,Robert
Dodano: 22-02-2016
Data imprezy: 07-03-2015
Nasze wesele przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Nie mieliśmy zielonego pojęcia, że dj może aż tak rozkręcić i zabawiać gości weselnych.Człowiek z charyzmą, czuje się jak ryba w wodzie, to świat stworzony specjalnie dla niego. Jego gry, zabawy integracyjne z gośćmi oraz efekty specjalne w formie ciężkiego dymu (tańca w chmurach)i baniek sprawiły,że nasze wesele wszyscy do dziś wspominają przy każdej okazji, jak się tylko spotykamy ze znajomymi. Zdecydowanie polecamy pana Marka(dj Glass) na poprowadzenie każdego wesela. Angelika i Robert
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Dj na wesele Śląsk wodzirej-ciężki dym na 1 taniec-Pasja,Perfekcja
Województwo:śląskie
Miejscowość:Ruda Śląska
Kod:41-700

Nowe ogłoszenia