Zobacz zdjęcia (5)
DJ Pakko. Z klasą zagra i z pasją poprowadzi Twoją uroczystość., Bydgoszcz - zdjęcie 1
DJ Pakko. Z klasą zagra i z pasją poprowadzi Twoją uroczystość., Bydgoszcz - zdjęcie 2 DJ Pakko. Z klasą zagra i z pasją poprowadzi Twoją uroczystość., Bydgoszcz - zdjęcie 3 DJ Pakko. Z klasą zagra i z pasją poprowadzi Twoją uroczystość., Bydgoszcz - zdjęcie 4 DJ Pakko. Z klasą zagra i z pasją poprowadzi Twoją uroczystość., Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

DJ Pakko. Z klasą zagra i z pasją poprowadzi Twoją uroczystość. id:48680

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Od wielu lat specjalizuję się w kompleksowym prowadzeniu uroczystości rodzinnych (wesela, urodziny, jubileusze) oraz imprez firmowych, bali i studniówek.
Otwartość, swobodny kontakt z gośćmi, kultura i doświadczenie sceniczne, pokaźna dyskografia i świadomość muzyczna ,odpowiednie nagłośnienie, oświetlenie i wysokiej klasy sprzęt oraz plecak pełny dobrego humoru – to moje atuty.
Szanowni „Państwo Młodzi”, Rodzice, Dziadkowie i Goście musicie wiedzieć, że prowadzenie uroczystości to nie tylko „puszczanie muzyki” – to cały zespół sił, środków i czynności starannie przygotowanych. To dobór odpowiedniego repertuaru i programu a wszystko po to, by uszczęśliwić Was i wszystkich, którzy zagoszczą na Waszych imprezach. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z moimi muzycznymi zasobami są znakomitym narzędziem, aby w pełni spełniać oczekiwania klientów chcących zorganizować przyjęcie.
Na życzenie klienta chętnie zaśpiewam. Wcześniejsze prowadzenie zespołu muzycznego pozwala mi na swobodne wokalne wykonywanie najróżniejszych utworów.
Zaśpiewam niezapomniane włoskie przeboje, ulubione piosenki rodziców i dziadków oraz najnowsze polskie hity disco i pop. Poprowadzę karaoke i wspólne śpiewanie biesiady czy złotych polskich przebojów.
Gustowne i wielokrotnie sprawdzone zabawy i konkursy prowadzone przeze mnie mogą stanowić uzupełnienie zabawy tanecznej.
Pracujemy we dwójkę jako DJ i prezenter oraz konferansjer i wodzirej.
W naszej ofercie dekoracja światłem sali.
Możliwość zorganizowania dodatkowych usług : foto - budka, mobilny bar, napis LOVE, taniec w chmurach.
Pomożemy i podpowiemy przy wyborze kamerzysty i fotografa
Rozsądne wynagrodzenie za usługę ustalam z każdym Klientem indywidualnie.

Opinie DJ Pakko (1)

DJ Pakko. Z klasą zagra i z pasją poprowadzi Twoją uroczystość. id:48680
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marzena
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 22-09-2023
Chełmno
Data dodania: 25-09-2023

Jako gość na weselu, które odbyło się dnia 22.09.23 u Sebastiana i Natali z muzyką zapewnioną przez DJ-a Pakko, chciałabym wyrazić swoje wrażenia. Było to niesamowite doświadczenie. DJ Pakko stworzył niesamowitą atmosferę muzyczną, która sprawiła, że cała noc była pełna zabawy i tańca. Jego umiejętność dostosowywania się do gustów gości była imponująca, a wybór utworów świetnie oddawał ducha wydarzenia. Jako gość byłam zachwycona jego profesjonalizmem i talentem. Gorąco polecam DJ Pakko każdemu, kto chce uczynić swoje wydarzenie muzyczną ucztą.

Kontakt DJ Pakko

Nazwa firmy: DJ Pakko
NIP: 5541110524
Imię i nazwisko: Jarosław Puchalski
Adres: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 1735

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bydgoszcz

Popularne miasta w okolicy