Dj Piotrek / Dj Śląsk id:11282

Oferta
Dodaj do plannera

Jako Dj na wesele gwarantuje udaną zabawę przy oryginalnym wykonaniu światowych przebojów. Każdy usłyszy to co lubi w dobrej jakości podanej ze smakiem. Dopasowując sie do gustów klientów tworze niepowtarzalna atmosferę konferansjerki i wspaniały klimat prowadzonej imprezy. Swoją ofertę opieram głównie jako Dj na wesele lecz nie zamykam się tylko w tego typu imprezach. Jestem otwarty na wszelkie rodzaje współpracy z instytucjami, przedsiębiorstwami, szkołami oraz osobami prywatnymi, zapewniam profesjonalna obsługę prowadzonych przeze mnie imprez i przyjęć. W swojej wieloletniej karierze prowadziłem wiele Imprez firmowych, Balów sylwestrowych, Komersów, Studniówek itp. Jednak wesele i jako Dj na wesele czuje się jak ryba w wodzie. Usługi swoje świadczę na terenie Zagłębia i Śląska.

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN / wesele

Mój cennik rozpoczyna się od kwoty 1500 zł. Kwota może wzrosnąć wraz z Państwa oczekiwaniem (Ilość gości, ilość zabaw, ilość oświetlenia, ilość godzin) ale również i zmaleć.
W standardzie Państwo otrzymują:
- Fanfary (Marsz Mandelsona) na wejście wraz z powitaniem gości i uroczystym 'Sto lat"
- Wybór własnej piosenki na "pierwszy taniec" z możliwością jej zremiksowania.
- Wybór własnego repertuaru piosenek na bazie którego będzie prowadzona uroczystość
- Goście maja możliwość ingerowania w układ muzyczny (zamawiać ulubione piosenki wraz z dedykacją)
- Trzy zabawy weselne (wybrane przez Państwa z mojej listy - Ok 30 zabaw)
- Oczepiny w formie standardowej
- Dedykacja piosenki wraz z odpowiednim podkładem konferansjerskim na podziękowanie dla rodziców dziadków i innym bliskim osobom.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dj Piotrek / Dj Śląsk id:11282
Ilość głosów: 4 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Iwona Dodano: 17-01-2015
(5)
Gorąco polecamy pana Piotrka, który wspaniale poprowadził naszą imprezę weselną. Świetnie dobrana muzyka sprawiła, że goście bawili się do rana. Pełny profesjonalizm w podejściu do klienta. Serdecznie dziękujemy.Iwona i Sławek.
Autor: Sylwia Dodano: 06-01-2015
(5)
Panie Piotrze bardzo dziękujemy jeszcze raz za profesjonalną obsługę naszego wesela. Dzień był piękny dla wszystkich. Wszyscy fantastycznie się bawili i byli zadowoleni z Pana pracy. Bez Pana było to nie możliwe. Nawet na spotkaniu rodzinnym po weselu wszyscy mówili jak wspaniale się bawili.
Bardzo Panu dziękuję.
Sylwia z mężem
Autor: Paweł Dodano: 24-11-2013
(5)
Chcieliśmy z żoną podziękować Piotrowi za wspaniałą organizację wesela. Do dnia dzisiejszego goście dziękują nam za świetną zabawę ale to wszystko zasługa Piotra. Muzyka na bieżąco dopasowywana do gustów gości. Każda muzyczna zachcianka gości była w 100% realizowana. Zabawy prowadzone z pełnym profesjonalizmem. W bloku biesiadnym jaki prowadził bawili i śpiewali się wszyscy goście. Śmiechu, zabawy i śpiewów nie było końca. Polecamy wszystkim komu zależy na dobrej zabawie podczas wesela Dj Piotrka.
Dziękujemy Piotrze.
Paweł i Ewa
Autor: Marek Dodano: 18-11-2013
(5)
Dziękujemy Piotrowi za wspaniałą organizację wesela. Wspaniałe zabawy, świetna muzyka, elastyczny (spełnił każde muzyczne życzenie naszych gości). To był nie zapomniany wieczór dzięki między innymi Piotrowi. Polecamy z czystym sumieniem

Skontaktuj się

664-778...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Dj Piotrek / Dj Śląsk
Imię:Piotr
Nazwisko:Płaza
Województwo:śląskie
Miejscowość:Sosnowiec
Kod:41-219
Adres:Teofila Lenartowicza
Data dodania: 13-11-2013
Liczba odwiedzin: 2317

Nowe ogłoszenia