DJ Pisanka/Wodzirej/Animacje tańców i zabaw - Wesele i nie tylko! id:20065

2000 zł / wesele
Istebna, śląskie
(37)
Dodaj opinię
508-156...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw

Nudna impreza…To nie ze mną! A dlaczego? Bo każda impreza jest dla mnie Najważniejsza! Moją wizytówką są uśmiechy bawiących się gości, zarówno tych dorosłych, jak i małych. Stawiam na radosna integrację gości na parkiecie proponując wiele świetnych układów tanecznych i zabaw! Jestem członkiem Klubu Płytowego Dee Jey mix club i posiadam certyfikat na legalność używanych nośników dźwięku. Dostosowuję muzykę na bieżąco do różnych gustów gości oraz do ich wieku! W każdym momencie imprezy goście mają wpływ na jej charakter, mogąc poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie. Nie musicie martwić się także o jakość dźwięku, efekty świetlne a nawet specjalne. U mnie zawsze wszystko GRA I ŚWIECI ! Niesamowita atmosfera imprezy jest zapewniona! Gram na uroczystościach rodzinnych takich jak: wesela, poprawiny, urodziny, a także na balach sylwestrowych i karnawałowych, bankietach, imprezach integracyjnych, firmowych, studniówkach, komersach i dyskotekach. Jeżeli macie w planach wymarzoną imprezę chętnie pomogę w spełnieniu tych marzeń. Dzwońcie, piszcie, rezerwujcie terminy! Impreza będzie taka, o jakiej marzyliście, a wasi goście nigdy o niej nie zapomną! Do zobaczenia na parkiecie! Dance…Dance…Dance…

Oferta

Oferta nr 1
2000 / wesele
Szczegółowa oferta cenowa uzgadniania jest indywidualnie zgodnie z charakterem imprezy. Dla Młodych par podpisujących umowy z rocznym wyprzedzeniem cena podana w umowie jest wiążąca i nie ulega zmianie. Od marca do końca maja wraz z podpisaniem umowy oferuję w gratisie dwie godziny animacji zabaw tanecznych, ruchowych i plastycznych dla dzieci gości weselnych oraz 10% rabat na oprawę muzyczną i świetlną. Ale to nie koniec niespodzianek dla Państwa! W mojej ofercie efekty specjalne czyli wytwornica baniek i dymu oraz wystrzałowe tuby confetti gratis! Nie obciążam kosztami dojazdu oraz noclegu Młodej Pary! Zawsze dojeżdżam na spotkanie organizacyjne związane z podpisaniem umowy i ustaleniem pierwszych szczegółów imprezy w miejsce wybrane przez Młodą Parę.
Usługi dodatkowe:
- karaoke
- kapela góralska
- barman
- białe gołębie
- animator zabaw dla dzieci

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
× Mistrz opinii to wyróżnienie przyznawane firmom, które 3 lata z rzędu otrzymały Certyfikat Firma z klasą.

Opinie (37)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
DJ Pisanka/Wodzirej/Animacje tańców i zabaw - Wesele i nie tylko! id:20065
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 37 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Aleksandra i Wojtek
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 01-05-2019
Świętoszówka
Data dodania: 19-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Polecamy z całego serca! <3 od samego początku nasza współpraca przebiegała bardzo dobrze;) jako Para Młoda nie musieliśmy się o nic martwić;) Brygida świetnie prowadziła cała imprezę, natomiast Darek znakomicie dopasowal muzykę do otoczenia =) nie wyobrażamy sobie innego duetu! ;) Dziękujemy za świetną zabawę do samego rana z uśmiechem na twarzy! ;) Dziękujemy za wsparcie, pozytywną energię! :) jak również piękną pamiątkę! :D! Gorąco polecam! :);)
Darek
19-05-2019
Kochani dziękujemy Wam bardzo za piękne słowa w opinii i za to, że właśnie nas wybraliscie. Pozdrawiamy serdecznie. Brygida i Darek
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Brześć Kujawski
Data dodania: 15-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Niebywały Duet. Szczegóły planu, playlista, każda zabawa - każdy element tego dnia opracowany w najdrobniejszych detalach. Uwielbiam ich gorąco i polecam serdecznie
Obiema rączkami!
Darek
15-05-2019
Dziękujemy serdecznie za każde słowo zawarte w opinii. My was też uwielbiamy. Pozdrawiamy ciepło! Brygida i Darek
K
Kamil i Ela
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-05-2019
Częstochowa
Data dodania: 15-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Wystawiam 5 gwiazdek tylko dlatego, że wyżej się nie da!!! Perfekcyjnie prowadzona impreza w najdrobniejszym szczególe. Brygida i Darek są stworzeni do prowadzenia imprez. Idealny kontakt od samego początku. Wszystko ustalone w najdrobniejszym szczególe. Scenariusz ułożony i wykonany perfekcyjnie. Wszystko zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Ba! 100 razy lepiej niż oczekiwaliśmy! Jeszcze przed naszym przyjęciem wielka pomoc przy planowaniu, nie tylko oprawy muzycznej i wszelkich zabaw. Z racji ich doświadczenia otrzymaliśmy również wiele bezcennych wskazówek i porad co do innych szczegółów imprezy. Z wielu rzeczy nie zdawaliśmy sobie sprawy, gdyż taką uroczystość planuje się tylko raz, dzięki Nim było nam o wiele łatwiej. Po prostu gdy wybraliśmy ich do prowadzenia imprezy, ta nie mogła się nie udać! Dzieciaki zachwycone „ciocią Brygidą” nie miały czasu się nudzić. Długo można by pisać, ale nie da się przekazać jak bardzo jesteśmy wdzięczni.
Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy!
Mam nadzieję, że jeszcze was spotkamy na wspólnej imprezie.
Ela i Kamil <3
Darek
15-05-2019
Elu i Kamilu! Dziękujemy Wam bardzo za tyle ciepłych i dobrych słów. Dziękujemy także za zaufanie jakim nas obdarowaliscie zapraszając do udziału w Waszym Wielkim Dniu. Zabawa z Wami i Waszymi gośćmi była dla nas prawdziwa przyjemnością. Pozdrawiamy serdecznie! Brygida i Darek
O
Ola i Oskar
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-08-2018
Istebna
Data dodania: 21-11-2018
Na początku zaznaczę, że byliśmy bardzo trudnymi klientami…. Dariusz i Brygida prowadzili nasz ślub plenerowy oraz przyjęcie weselne. Mieliśmy bardzo dobry kontakt od samych przygotowań przed ślubem, w szczególności w zakresie przebiegu ślubu, ustaliliśmy wszystko bardzo szczegółowo, dosłownie co do minuty i naprawdę ślub zrobił niesamowite wrażenie na gościach. Brygida pełniła funkcję konferansjera i prowadziła gości podczas ceremonii, a odczytana przez nią poezja wprowadziła wzniosły nastrój.
Podczas przyjęcia, które zapewne też było wyzwaniem, ponieważ była to kameralna impreza na 40 osób i nie życzyliśmy sobie „wiejskich” zabaw. Brygida złapała świetny kontakt z gośćmi, razem z nimi tańczyła i proponowała animacje tańców, co świetnie rozkręciło towarzystwo. Impreza trwala do 4 rano :). Goście byli bardzo zadowoleni. Dziękujemy!
Darek
08-04-2019
Dziękujemy bardzo za każde dobre słowo! Pozdrawiamy serdecznie!
B
Baśka 50latka
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-11-2018
Wodzisław Śląski
Data dodania: 19-11-2018
Serdecznie dziękuję za super poprowadzoną imprezę urodzinową w dniu 17.11.2018r. Pełen profesjonalizm i pomysłowość. Wszyscy goście byli zachwyceni i bawili się świetnie. Jeszcze raz bardzo. bardzo dziękuję. Pozdrawiam gorąco.
Darek
15-05-2019
Basiu serdecznie dziękujemy za miłe słowa! Pozdrawiamy ciepło! Brygida i Darek
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Bielsko-Biała
Data dodania: 16-11-2018
Brygidka i Darek to jest niesamowity duet!!

Mieliśmy wrażenie że nie jesteśmy ich klientami lecz przyjaciółmi :). Urzekli nas od początku poświęcając swój czas, aby się spotkać i poznać się nawzajem; choć mieli do nas spory kawałek drogi ;).
Na szczególne uznanie zasługuje fakt iż WSZYSCY goście bardzo dobrze się bawili. Zabawy z chustą i malowanie twarzy to było coś co najlepiej wspominają dzieciaki :). Jeśli chodzi o tych starszych to również nie mogli narzekać było dużo fajnych i oryginalnych zabaw, muzyka byłą dobierana z z dużym wyczuciem ,,nastrojów sali".
Najlepszą chyba recenzją będzie fakt iż babcia dość konserwatywna tradycjonalista uznała że bardzo dobrze zrobiliśmy biorąc sobie DJ Darka I Brygidkę zamiast tradycyjnej orkiestry, bo tak fajnie prowadzonej imprezy jeszcze nie widziała ( a babcia ma już swoje lata)!!!
Serdecznie polecamy

Justyna i Marek
Darek
15-05-2019
Justynko i Marku! Bardzo dziękujemy za każde słowo zawarte w tej opinii. Pozdrawiamy serdecznie! Brygida i Darek
K
Kasia i Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Porąbka
Data dodania: 15-11-2018
Serdecznie polecamy Brygidę i Darka – wybór tej pary był strzałem w 10tkę. Przemiła atmosfera już od pierwszego spotkania, widoczne gołym okiem zaangażowanie, pełen profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół oraz efekt w postaci wspaniałej zabawy i cudownych wspomnień na całe życie. Jako Młoda Para ani przez chwilę nie martwiliśmy się o przebieg naszego przyjęcia weselnego. DJ Pisanka dobierał repertuar tak, aby każdy, niezależnie od wieku, mógł znaleźć coś dla siebie, Brygida zarażała gości swoją pozytywną energią i wciągała ich do wspólnej zabawy tanecznej, zaś dzieci były zachwycone atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla nich. Przeprowadzone konkursy dostarczyły nam dużo śmiechu, i co istotne, były oryginalne - inne od zabaw powtarzających się na każdym z wesel, w których wcześniej uczestniczyliśmy. Nasi Goście niejednokrotnie komplementowali ten duet, zapewniali, jak dobrze się bawili i pytali, gdzie udało nam się ich znaleźć - to na pewno o czymś świadczy;-). My ze swojej strony możemy tylko raz jeszcze podziękować – za pozytywną energię i fantastyczną zabawę, za niespodzianki przygotowane dla nas, za przepiękne pamiątki, które na pewno zachowamy, za niezapomniane wspomnienia i za to, że sprawili, że ten tak ważny dla nas dzień był naprawdę wyjątkowy. Gorąco polecamy!
K
Kasia i Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Żywiec
Data dodania: 12-11-2018
Dziękujemy Brygidzie i Darkowi za wyjątkowe wesele, które pozostanie w Naszych myślach do końca życia :) Ich pełen profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście sprawiły, iż Nasi bliscy bawili się wyśmienicie do samego rana :) Bogaty repertuar i wysokiej jakości sprzęt, zarówno nagłośnieniowy jak i oświetlenie, trafiły w gusta każdego gościa :) Gry, zabawy oraz animacje dla dzieci były na wysokim poziomie i integrowały rodziny :) Wszystkie poniższe pozytywne opinie i komentarze są jak najbardziej prawdziwe więc Z CAŁEGO SERCA POLECAMY TEN WSPANIAŁY DUET Z KLASĄ, BO NIKT INNY NIE ZABAWI WASZYCH GOŚCI TAK JAK ONI !!!
Darek
15-05-2019
Kasiu i Adrianno! Bardzo dziękujemy za te piękne słowa. Dziękujemy także Wam i Waszym gościom za wspaniałą zabawę!Pozdrawiamy Wszystkich serdecznie!
Pokaż więcej opinii
Darek

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:DJ Pisanka Wesela Imprezy okolicznościowe i firmowe
Imię i nazwisko:Dariusz Juroszek
Adres:Istebna
woj. śląskie
508-156...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 17-03-2016, liczba odwiedzin: 6487
Telefon
508-156...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie