Zobacz zdjęcia (25)
Dj Pogodny Krystian Pogoda-najbardziej pogodny😄dj i konferansjer🎤, Będzin - zdjęcie 1
Dj Pogodny Krystian Pogoda-najbardziej pogodny😄dj i konferansjer🎤, Będzin - zdjęcie 1 Dj Pogodny Krystian Pogoda-najbardziej pogodny😄dj i konferansjer🎤, Będzin - zdjęcie 2 Dj Pogodny Krystian Pogoda-najbardziej pogodny😄dj i konferansjer🎤, Będzin - zdjęcie 3 Dj Pogodny Krystian Pogoda-najbardziej pogodny😄dj i konferansjer🎤, Będzin - zdjęcie 4 Dj Pogodny Krystian Pogoda-najbardziej pogodny😄dj i konferansjer🎤, Będzin - zdjęcie 5 Dj Pogodny Krystian Pogoda-najbardziej pogodny😄dj i konferansjer🎤, Będzin - zdjęcie 6 Dj Pogodny Krystian Pogoda-najbardziej pogodny😄dj i konferansjer🎤, Będzin - zdjęcie 7
Dj Pogodny Krystian Pogoda-najbardziej pogodny😄dj i konferansjer🎤, Będzin - zdjęcie 8
1 / 25

Dj Pogodny Krystian Pogoda-najbardziej pogodny😄dj i konferansjer🎤 id:38460

Będzin, śląskie
(15)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
506-216...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Czy wiecie, że…
… okres przedślubny związany z planowaniem wymarzonego wesela może być fascynujący? Wiem jak dużo pracy i stresu przed Wami, dlatego będę wspierał Was na każdym etapie przygotowań i sprawię, że organizacja wesela z moją pomocą stanie się wspólną przyjemnością, a nie obowiązkiem.

⏳ 3...2...1... 💣
Witam Was serdecznie, moich przyszłych Nowożeńców!
Klikacie na moje Ogłoszenie, a więc szukacie najbardziej pogodnego Dj'a i Konferansjera na swoje Wesele.
Świetnie trafiliście, a powiem nawet więcej! Jedna z technik sprzedaży dotycząca zainteresowania ofertą przez klienta mówi, że jeżeli nie zainteresuje Was moją ofertą w czasie 20 sekund, klikniecie na przycisk X w zakładce przeglądarki internetowej i będziecie szukać dalej... minęło już 15 sekund, a przed Wami wiele ciekawych informacji na mój temat w jednym miejscu.

DLACZEGO WATO
skorzystać z mojej oferty?

Jestem niesamowicie pogodnym i energicznym człowiekiem. Poczucie humoru i wieczny uśmiech na twarzy to moja wizytówka, dzięki której wnoszę wyjątkowy klimat w oprawę muzyczną i artystyczną Waszego Wesela. Relacje jakie tworzę z moimi Parami Młodymi już od pierwszego kliknięcia na komputerze czy zapytania telefonicznego, to coś więcej niż relacja klient-usługodawca. Będąc z Wami w stałym kontakcie, wspierając Was na każdym etapie przygotowań, rozmawiając dosłownie o wszystkim i o niczym, powstaje przyjacielska relacja, która podczas wesela przynosi niesamowite efekty! Stawiam na „Relacje” - a tego nie da się w żaden sposób wycenić i kupić.

Muzyka i pomoc w organizacji oprawy muzycznej wesela to moja pasja i niekończąca się przygoda. Pewnie zastanawiacie się, jak stworzyć niesamowity klimat na parkiecie, który docenią zaproszeni Goście, a Wy będziecie bawić się świetnie w przekonaniu, że warto było mi zaufać.

Przełamuję stereotypy!
To właśnie Ja! Mam ten przywilej i zaszczyt uczestniczyć w najważniejszych chwilach podczas zabawy weselnej obok moich Nowożeńców. Nie działam schematami, bo „diabeł tkwi w szczegółach”. Podczas przywitania zaproszonych Gości dominować będą radosne chwile, później pozostaną połączone z szaloną zabawą na parkiecie.

Wasze wesele będzie „inne” niż wszystkie, będzie „Wasze”, wymarzone.

Wieloletnie doświadczenie i moja osobowość pozwoliły mi stworzyć coś nie do podrobienia. Niesamowicie pogodna atmosfera, innowacyjne pomysły na niebanalne zabawy weselne, atrakcje wizualne. ale przede wszystkim Wspólna współpraca - dokładnie tak! To właśnie zaproszeni Goście z moją pomocą tworzą ten niesamowity klimat i niezapomniane wesele.
Poczucie humoru, uśmiech na twarzy, szczerość, odpowiedzialność i przyjacielskie relacje jakie tworzę z Parami Młodymi – to moja wizytówka. Warto poświęcić czas, aby znaleźć swojego „przyjaciela”, który poprowadzi Wasze wesele, to właśnie od niego będzie zależał cały przebieg zabawy weselnej.

Ślub i organizacja wesela, to bardzo szeroki zakres zagadnień. Skontaktujcie się ze mną już dziś, a opowiem Wam, na co zwrócić szczególnie uwagę przy organizacji wesela. Pozytywne opinie i recenzje moich Par Młodych to potwierdzają, że organizacja wesela z moją pomocą staje się wspólną przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Dbając o każde najmniejsze szczegóły, wiem jak wzbogacić Wasze wesele o dodatkowe atrakcje:
- aranżacja symbolicznego "pierwszego tańca" 💃🕺
- piękne efekty wizualne ☁️ "tańca w chmurach" ☁️
- efekty pirotechniczne, fontanny zimnych iskier 🎆
- niebanalne, autorskie i oryginalne zabawy weselne 🤼‍♂‍
- animacje taneczne 🤸‍♀‍🤸‍♂‍
- nagłośnienie i oprawa muzyczna zaślubin w plenerze 🏜
- napis LOVE 💞
- dekoracja sali światłem LED
- wiele innych ciekawych atrakcji! 🎇
- bogaty i legalny repertuar muzyczny 💿📀

💃🕺Wasze Wesele będzie Wyjątkowe - bo będzie WASZE 💃🕺

Dj Pogodny Krystian Pogoda-najbardziej pogodny😄dj i konferansjer🎤 - film 1 Dj Pogodny Krystian Pogoda-najbardziej pogodny😄dj i konferansjer🎤 - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jestem niesamowicie pogodnym i energicznym człowiekiem. Poczucie humoru i wieczny uśmiech na twarzy to moja wizytówka, dzięki której wnoszę wyjątkowy klimat w oprawę muzyczną Waszego Wesela. Relacje jakie tworzę z moimi Parami Młodymi już od pierwszego kliknięcia na komputerze czy zapytania telefonicznego, to coś więcej niż relacja klient-usługodawca. Będąc z Wami w stałym kontakcie, wspierając Was na każdym etapie przygotowań, rozmawiając dosłownie o wszystkim i o niczym, powstaje przyjacielska relacja, która podczas oprawy muzycznej przynosi niesamowite efekty! Stawiam na Relacje - a tego nie da się w żaden sposób wycenić i kupić :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oprawa muzyczna w moim wykonaniu artystycznym, jest stworzona przeze mnie od podstaw. Moja osobowość wnosi niesamowicie pogodny klimat, którym pozytywnie zarażam zaproszonych Gości tworząc wyjątkową relację i niezapomniane wesele Nowożeńcom - ten element niewątpliwie jest nie do podrobienia :) Pozytywne opinie i recenzje moich Par Młodych to potwierdzają, że organizacja wesela z moją pomocą staje się wspólną przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Swoją niesamowitą przygodę z oprawą muzyczną przyjęć okolicznościowych rozpocząłem po ukończeniu 18 roku życia. Moja pasja do muzyki i pomocy w organizacji najlepszych imprez trwa już 14 lat. Chciałbym cofnąć ten czas, nie dlatego by coś zmienić, ale właśnie dlatego, aby przeżyć te wyjątkowe wesela jeszcze raz! Poznałem wspaniałe Pary Młode i ich niesamowitych Gości, którym serdecznie dziękuję za pełne zaangażowanie i pomoc w stworzeniu niezapomnianego wesela moim Nowożeńcom.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Szczęśliwi czasu nie liczą! Dlatego mój podstawowy czas pracy niezależnie od momentu pojawienia się Pary Młodej na sali bankietowej to 4 nad ranem z możliwością przedłużenia.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oprawa artystyczna i konferansjerska - to moja wizytówka i obowiązkowy element, który pojawi się na Waszym weselu, a pierwszy taniec w chmurach, napis LOVE i fontanny zimnych iskier będą "wisienką na torcie" :)

Skład, w którym występujemy.

Wielozadaniowość - to kolejna z moich cech, które wykorzystuję w 200% działając sprawnie w pojedynkę będąc odpowiedzialnym za najlepszą muzykę na parkiecie, oświetlenie, konferansjerkę obsługując przy tym dodatkowe urządzenia tj. maszyna do ciężkiego dymu, wyrzutnie iskier itd. Jestem bardzo dobrze zorganizowany dzięki czemu przygotowania do zabaw i innych "smaczków" na parkiecie przebiega płynnie bez dodatkowych przerw.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład artystów jest zależny od ilości zaproszonych Gości weselnych - to właśnie Goście są wyjątkowymi artystami, którzy z moją pomocą tworzą ten niezapomniany klimat i atmosferę na parkiecie.

Jaki repertuar proponujemy?

Zabawa taneczna to element, którym zaskakuję najbardziej. Bogaty repertuar muzyczny, znajomość utworów i biografii zespołów muzycznych pozwala porwać Gości weselnych na muzyczną wycieczkę dookoła świata. Bloki muzyczne tworzę spontanicznie podczas zabawy, będąc otwarty na dedykacje Gości i Pary Młodej. Nie korzystam z gotowych miksów, dbając, aby każdy znalazł coś dla siebie pozostając przy tym jak najdłużej na parkiecie. Mój repertuar muzyczny składa się z oryginalnych płyt CD, a pozycje jakie się na nich znajdują to najlepsze hity z lat 70", 80" i 90", klasyki, latino, pop, rock, disco polo po muzykę komercyjną znaną wszystkim ze stacji radiowych czy telewizyjnych.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oprawa konferansjerska - najbardziej odpowiedzialna część artystyczna, od której tak na prawdę zależy cały przebieg wesela od momentu przywitania Gości i Pary Młodej do białego rana. Konferansjerka to nieodłączny element mojej usługi oprawy muzycznej.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję tylko na niezawodnym sprzęcie wysokiej klasy, aby w jak najwyższym standardzie spełnić oczekiwania moich klientów.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Dbając o każde najmniejsze szczegóły, wiem jak wzbogacić Wasze wesele o dodatkowe atrakcje:
- aranżacja symbolicznego "pierwszego tańca" 💃🕺
- piękne efekty wizualne ☁️ "tańca w chmurach" ☁️
- efekty pirotechniczne, fontanny zimnych iskier 🎆
- nagłośnienie i oprawa muzyczna zaślubin w plenerze 🏜
- napis LOVE 💞
- dekoracja sali światłem LED

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Efekty świetlne to podstawowy element obok nagłośnienia i oprawy konferansjerskiej. Zaprojektowane sekwencje efektów świetlnych przypominają skomplikowany układ taneczny, a następujące po sobie efekty mają na celu zadbać o dodatkowe emocje jakie towarzyszą Wam na parkiecie.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Ankieta Weselna - moje Pary Młode otrzymują ją 2-3 tygodnie przed weselem. Jednym z punktów zawierających się w ankiecie jest "Lista Waszych ulubionych utworów" oraz "Lista zakazanych utworów".

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

To właśnie Goście weselni tworzą ze mną ten niesamowity klimat na parkiecie, a zapowiadane przeze mnie dedykacje od Gości zawsze odzwierciedlają np. historie związane z tym utworem, Parą Młodą itd.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Moja przygoda z muzyką rozpoczęła się będąc już w szkole podstawowej. Organizacja pierwszych dyskotek szkolnych i uczestniczenie w przedstawieniach artystycznych pozwalały nabierać doświadczenia na scenie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Poznawać na Waszych Weselach wspaniałych ludzi, z którymi wspólnymi siłami i zaangażowaniem tworzymy coś, czego po prostu kupić się nie da :)

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

To właśnie możliwości sprzętowe pozwalają mi tworzyć najróżniejsze scenariusze. Dobrej jakości sprzęt, którym dysponuje to gwarancja świetnych doznań muzycznych i wizualnych na parkiecie, a odpowiedni warsztat i ćwiczenia z emisją głosu powodują, że Goście lubią mój wyrazisty i ciepły głos.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Integracja to element, któremu poświęcam najwięcej czasu tworząc relacje między rodzinami już podczas przywitania, po ciekawe zabawy na parkiecie czy biesiadę przy stołach.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Każde oczepiny prowadzone przeze mnie, są na swój sposób oryginalne, bo dopasowane do oczekiwań Pary Młodej.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale to właśnie dedykacje Gości nie raz mnie zaskoczyły - bo to historie związane z dedykowanym utworem tworzą coś niepowtarzalnego, a przy tym powodują, że każdy znajdzie coś dla siebie,

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

To niewątpliwie lista ulubionych utworów Pary Młodej, która będzie zawarta w mojej Ankiecie Weselnej :)

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Gram wszystko i dla wszystkich. "Ona tańczy dla mnie" czy "Mama ostrzegała" to hity, które zawsze przyciągają Gości weselnych na parkiet.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Nigdy takiej nie miałem... Na parkiecie już podczas przywitania wiele się dzieje, dzięki czemu Goście weselni wiedzą, że to będzie wesele inne niż wszystkie :D

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Każda impreza okolicznościowa prowadzona przeze mnie, jest na swój sposób "inna" i czymś się wyróżnia. Zawsze angażuję się w 200% jako prowadzący konferansjer w każde wydarzenie, kreuję niespodzianki i wspomnienia :)

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

3000 znaków to za mało, aby "spróbować" opisać, co oznacza udane wesele. Dla mnie osobiście każde, które miałem przyjemność poprowadzić było udane, wyjątkowe i dla Pary Młodej wymarzone. Czy może być coś piękniejszego niż usłyszeć nad ranem od Gości "na takim weselu to jeszcze nigdy nie byliśmy!"

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Swoją osobowością i pogodą ducha dosłownie zarażam wszystkich na około dużą dawką pozytywnej energii. To wspaniałe uczucie kiedy dając coś od siebie, nakręcam całą publiczność na parkiecie i wiem, że uczestnicy Wesela pomogą mi stworzyć Wam niezapomniane wesele.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Rodzinę, sprzęt i wszystkich moich Nowożeńców z zaproszonymi Gośćmi :D

Nasze pasje.

Kocham prowadzić wesela! Każda moja Para Młoda to potwierdzi, że ja dosłownie "żyję" tym co robię :D

Ciekawostki na nasz temat.

Nazwisko zobowiązuje :D nie pamiętam takiego wesela, na którym padał deszcz... a nawet gdyby miało padać, to będą pogodą na niepogodę :D

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Dj Pogodny Krystian Pogoda (15)

Dodaj opinię
Dj Pogodny Krystian Pogoda-najbardziej pogodny😄dj i konferansjer🎤 id:38460
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 15 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2022
Ustroń
Data dodania: 07-06-2022

Powiem szczerze, że w naszym przypadku wybór Dj-a na wesele odbył się dość ryzykownie bo nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji być na imprezie prowadzonej przez Krystiana, polecenie dostaliśmy od sali weselnej. Po pierwszej rozmowie wiedziałam, że super poprowadzi Nasz Dzień :) Po pierwsze, był mega przygotowany, po drugie zaskakiwał nas na każdym kroku- pozytywnie oczywiście, po trzecie spełniał na weselu każda naszą zachciankę muzyczną i nie tylko :) Polecamy na prawdę z całego serca! Gwarantuje, że Krystian sprawi by wasza impreza była niezapomniana 😀 My możemy po raz kolejny powiedzieć, dziękujemy! ☺️ ❤

Krystian
11-07-2022

Natalia, Sebastian dziękuję Wam bardzo za zaufanie. Szczerze mówiąc wybór Pary Młodej również był ryzykowny, ponieważ nigdy wcześniej nie miałem okazji być na Waszym weselu 😃

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-12-2021
Racibórz
Data dodania: 10-01-2022

Oj długo szukaliśmy z moim Ukochanym osoby która poprowadziłaby nasze wesele :P Wybór padł na DJa Pogodnego z prostych względów: jest osobą życzliwą, pomocną, ugodową, radosną i energiczną. Był zaangażowany w organizację imprezy od samego początku.

Szczerze Mu zależało na tym, aby uczynić nasze wesele pięknym i niezapomnianym wydarzeniem. A szalonym pomysłom z Jego strony nie było końca :P Podczas wesela byliśmy zaskakiwani na każdym kroku. Czuliśmy się jako Para Młoda otoczeni wsparciem, opieką oraz szaloną radością :D

Więc dziękujemy nasz drogi DJu za super imprezę! :D

Więc ludziska nie zastanawiajcie się, tylko bierzcie Go i bawcie się od świtu do nocy! Albo i dłużej! ;)

Krystian
27-01-2022

Dziękuję Kochani za zaufanie! Wspaniałe wesele, którym zakończyłem szalony sezon weselny 2021 :D

Krystiana
Krystiana
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Sosnowiec
Data dodania: 03-12-2021

Kto ma wątpliwości, że wybór Dj'a na wesele to dobry pomysł? To mowimy zdecydowane Tak! A do tego jeśli jest to wesele prowadzone przez najlepszego Dj Pogodnego. Szukaliśmy Dj-a, a znaleźliśmy Dj-a, konferansjera i wodzireja w jednym. Dj Pogodny skoordynował i poprowadził całe nasze wesele, dzięki czemu tego dnia nie musieliśmy się niczym przejmować, a jedynie dobrze się bawić przy rewelacyjnie dobranej muzyce. Wszystko przebiegło zgodnie z zaplanowanym harmonogramem i pomimo napiętego planu wszystko udało się zorganizować. Bardzo doceniliśmy wszystkie rady i pomysły. Dodatkowo zamówiliśmy u Dj-a napis LOVE, ciężki dym i fotobudkę. Jest to dodatkowy plus ponieważ nie trzeba tego szukać osobno.
Jeśli chcecie mieć udane wesele pod względem muzycznym i konferansjerskim wybierzcie najbardziej pogodnego Dj-a. Do dnia dzisiejszego nasi goście wspominają jego zaangażowanie i wyjątkowy klimat, który stworzył podczas tej cudownej nocy. POGODNY na każdą pogodę 😊

Krystian
03-12-2021

Cieszę się, że miałem zaszczyt poprowadzić Wasze wesele i świetnie bawić się z zaproszonymi Gośćmi na parkiecie. Tak jak obiecałem nawet aura była niesamowicie pogodna :D

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2021
Szczyrk
Data dodania: 19-09-2021

Cóż tu dużo mówić - najlepszy dj, wodzirej konferansjer i przyjaciel w jednej osobie :) od początku współpracy zawsze miał czas aby doradzić i pomóc. Niejednokrotnie podczas wesela pozytywnie Nas zaskoczył. Goście nie mogli wyjść z podziwu, jak wiele energii i pasji Krystian wkłada w to, co robi ❤ Zdecydowanie nie ma sobie równych a dla Nas był to wybór najlepszy z najlepszych 🔥 Jesteśmy bardzo wdzięczni, że dzięki Tobie Krystianie ten dzień był wymarzony ❤ Jeżeli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości - z czystym sumieniem POLECAMY 👌
Ps Oczywiście w dniu wesela była zagwarantowana pogoda 🌞

Krystian
12-10-2021

🔥🔥 Oj działo się 🔥🔥 Dziękuję Wam za zaufanie, a zaproszonym Gościom za pełne zaangażowanie. :D

N
Nina
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Piotrków Trybunalski
Data dodania: 19-09-2021

Jak najbardziej polecam, super wesele i super zabawa !

Krystian
12-10-2021

🔥 Dziękuję za opinie i zaufanie 🔥

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Sosnowiec
Data dodania: 19-09-2021

DJ Pogodny bardzo sympatyczny oraz bardzo kreatywny człowiek,który bardzo się angażuje w pracę którą wykonuje. Moje wesele które mi pomógł zorganizować będzie nie zapomniane za co bardzo dziękuję. Dzięki niemu mogłam przeżyć swój wymarzony dzień w jego towarzystwie niezapomnianie i na wesoło. DJ Pogodny jest znakomity w tym co robi polecam z całego serca jego oprawę i jego pomysły.

Krystian
12-10-2021

Dziękuję za opinię! Cieszę się, że mogłem być współautorem części artystycznej na parkiecie podczas szalonej zabawy na parkiecie :)

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-05-2021
Bytom
Data dodania: 17-09-2021

Najlepszy DJ, wszytsko super dogadane i spersonalizowane, pełno pomysłów i wyjątkowa realizacja
Dziękujemy 😘

Krystian
12-10-2021

🔥 Najlepsza Para Młoda i wspaniali Goście 🔥 to właśnie relacje jakie tworzę z moimi parami młodymi powodują, że realizacja części artystycznej na parkiecie w moim wykonaniu, jest po prostu inna, a wesele "Wasze", wymarzone :)

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2019
Gliwice
Data dodania: 19-08-2019

Wybierając Dj Pogodnego robiliśmy to w ciemno, właśnie jesteśmy po weselu i dalej nie możemy wyjść z zachwytu i podziwu zarówno muzycznie jak i oprawa jako wodzireja na mistrzowskim poziomie, wszyscy goście zachwyceni i wybawieni. Jeśli chcecie mieć imprezę na mistrzowskim poziomie to polecamy Dj Pogodnego ;)

Krystian
12-10-2021

🔥 Oj tak! 🔥 Zaangażowanie Gości na najwyższym poziomie! Każdy utwór przetańczony, same najlepsze hity, świetna zabawa do białego rana! Dziękuję Wam za zaufanie :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Dj Pogodny Krystian Pogoda

Nazwa firmy: Dj Pogodny Krystian Pogoda
NIP: 6252399128
Imię i nazwisko: Krystian Pogoda
Adres: Będzin, , 42-504, woj. śląskie
506-216...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3522
Zadzwoń
506-216...
Napisz

Popularne miasta w okolicy