Dj Pogodny Krystian Pogoda - porozmawiajmy o POGODZIE!

Będzin, śląskie
(26)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
506-216...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon

O nas

Nie czujecie się zbyt pewnie w tematach związanych z organizacją wesela? Obawiacie się, że podczas rozmów z dj'em wyczerpią się tematy i zapadnie niezręczna cisza?
POROZMAWIAJMY O POGODZIE! Bo Dj Pogodny Krystian Pogoda jest jak Pan Młody - wybiera się go raz w życiu na swoje wymarzone wesele 😄

⭐Czy wiecie, że…
… okres przedślubny związany z planowaniem wymarzonego wesela może być fascynujący? Wiem jak dużo pracy i stresu przed Wami, dlatego będę wspierał Was na każdym etapie przygotowań i sprawię, że organizacja wesela z moją pomocą stanie się wspólną przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Witam Was serdecznie, moich przyszłych Nowożeńców!
Klikacie na moje Ogłoszenie, a więc szukacie najbardziej pogodnego Dj'a i Konferansjera na swoje Wesele.
Świetnie trafiliście, a powiem nawet więcej! Jedna z technik sprzedaży dotycząca zainteresowania ofertą przez klienta mówi, że jeżeli nie zainteresuje Was moją ofertą w czasie 20 sekund, klikniecie na przycisk X w zakładce przeglądarki internetowej i będziecie szukać dalej... minęło już 15 sekund, a przed Wami wiele ciekawych informacji na mój temat w jednym miejscu.


⭐DLACZEGO WATO
skorzystać z mojej oferty?

Dj Pogodny Krystian Pogoda - to najbardziej przebojowa ekipa na Wasze Wymarzone Wesele:

🎧 Dj - odpowiedzialny za dobieranie najlepszych hitów muzyki tanecznej, mieszając ze sobą różne gatunki muzyczne.
🎙 Pogodny - najbardziej "pogodny" 😁 artysta i konferansjer, który na swój oryginalny i charyzmatyczny sposób nie tylko zapowiada ważne elementy wydarzenia, ale przede wszystkim jest kreatywny i swoją osobowością potrafi w atrakcyjny dla Gości sposób, nadać niepowtarzalny klimat.
😁 Krystian Pogoda - przyjaciel Pary Młodej, dla którego poprowadzenie Waszego wesela to zaszczyt i niezapomniane przedsięwzięcie artystyczne 🤩
Dj Pogodny Krystian Pogoda to trzech artystów w cenie jednego!
Super pogodę otrzymujecie w gratisie 🔥


⭐W KILKU...DZIESIĘCIU
słowach o mnie:

Jestem niesamowicie pogodnym i energicznym człowiekiem. Poczucie humoru i wieczny uśmiech na twarzy to moja wizytówka, dzięki której wnoszę wyjątkowy klimat w oprawę muzyczną i artystyczną Waszego Wesela. Relacje jakie tworzę z moimi Parami Młodymi już od pierwszego kliknięcia na komputerze czy zapytania telefonicznego, to coś więcej niż relacja klient-usługodawca. Będąc z Wami w stałym kontakcie, wspierając Was na każdym etapie przygotowań, rozmawiając dosłownie o wszystkim i o niczym, powstaje przyjacielska relacja, która podczas wesela przynosi niesamowite efekty! Stawiam na „Relacje” - a tego nie da się w żaden sposób wycenić i kupić.


⭐CO MNIE WYRÓŻNIA?

Przełamuję stereotypy!
To właśnie Ja! Mam ten przywilej i zaszczyt uczestniczyć w najważniejszych chwilach podczas zabawy weselnej obok moich Nowożeńców. Nie działam schematami, bo „diabeł tkwi w szczegółach”. Podczas przywitania zaproszonych Gości dominować będą radosne chwile, później pozostaną połączone z szaloną zabawą na parkiecie.

Wasze wesele będzie „inne” niż wszystkie, będzie „Wasze”, wymarzone.

Wieloletnie doświadczenie i moja osobowość pozwoliły mi stworzyć coś nie do podrobienia. Niesamowicie pogodna atmosfera, innowacyjne pomysły na niebanalne zabawy weselne, atrakcje wizualne. ale przede wszystkim Wspólna współpraca - dokładnie tak! To właśnie zaproszeni Goście z moją pomocą tworzą ten niesamowity klimat i niezapomniane wesele.
Poczucie humoru, uśmiech na twarzy, szczerość, odpowiedzialność i przyjacielskie relacje jakie tworzę z Parami Młodymi – to moja wizytówka. Warto poświęcić czas, aby znaleźć swojego „przyjaciela”, który poprowadzi Wasze wesele, to właśnie od niego będzie zależał cały przebieg zabawy weselnej.⭐Ślub i organizacja wesela, to bardzo szeroki zakres zagadnień.

Skontaktujcie się ze mną już dziś, a opowiem Wam, na co zwrócić szczególnie uwagę przy organizacji wesela. Pozytywne opinie i recenzje moich Par Młodych to potwierdzają, że organizacja wesela z moją pomocą staje się wspólną przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Dbając o szczegóły, wiem jak wzbogacić Wasze wesele o "wisienki" na torcie zapewniając:
- aranżację symbolicznego "pierwszego tańca" 💃🕺
- piękne efekty wizualne ☁️ "tańca w chmurach" ☁️
- efekty pirotechniczne, fontanny zimnych iskier 🎆
- niebanalne, autorskie i oryginalne zabawy weselne 🤼‍♂‍
- animacje taneczne 🤸‍♀‍🤸‍♂‍
- nagłośnienie i oprawę muzyczna zaślubin w plenerze 🏜
- napis LOVE 💞
- wiele innych ciekawych atrakcji! 🎇
- bogaty i legalny repertuar muzyczny 💿📀

💃🕺Wasze Wesele będzie Wyjątkowe - bo będzie WASZE 💃🕺

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jestem niesamowicie pogodnym i energicznym człowiekiem. Poczucie humoru i wieczny uśmiech na twarzy to moja wizytówka, dzięki której wnoszę wyjątkowy klimat w oprawę muzyczną Waszego Wesela. Relacje jakie tworzę z moimi Parami Młodymi już od pierwszego kliknięcia na komputerze czy zapytania telefonicznego, to coś więcej niż relacja klient-usługodawca. Będąc z Wami w stałym kontakcie, wspierając Was na każdym etapie przygotowań, rozmawiając dosłownie o wszystkim i o niczym, powstaje przyjacielska relacja, która podczas oprawy muzycznej przynosi niesamowite efekty! Stawiam na Relacje - a tego nie da się w żaden sposób wycenić i kupić :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oprawa muzyczna w moim wykonaniu artystycznym, jest stworzona przeze mnie od podstaw. Moja osobowość wnosi niesamowicie pogodny klimat, którym pozytywnie zarażam zaproszonych Gości tworząc wyjątkową relację i niezapomniane wesele Nowożeńcom - ten element niewątpliwie jest nie do podrobienia :) Pozytywne opinie i recenzje moich Par Młodych to potwierdzają, że organizacja wesela z moją pomocą staje się wspólną przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Swoją niesamowitą przygodę z oprawą muzyczną przyjęć okolicznościowych rozpocząłem po ukończeniu 18 roku życia. Moja pasja do muzyki i pomocy w organizacji najlepszych imprez trwa już 14 lat. Chciałbym cofnąć ten czas, nie dlatego by coś zmienić, ale właśnie dlatego, aby przeżyć te wyjątkowe wesela jeszcze raz! Poznałem wspaniałe Pary Młode i ich niesamowitych Gości, którym serdecznie dziękuję za pełne zaangażowanie i pomoc w stworzeniu niezapomnianego wesela moim Nowożeńcom.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Szczęśliwi czasu nie liczą! Dlatego mój podstawowy czas pracy niezależnie od momentu pojawienia się Pary Młodej na sali bankietowej to 4 nad ranem z możliwością przedłużenia.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oprawa artystyczna i konferansjerska - to moja wizytówka i obowiązkowy element, który pojawi się na Waszym weselu, a pierwszy taniec w chmurach, napis LOVE i fontanny zimnych iskier będą "wisienką na torcie" :)

Skład, w którym występujemy.

Wielozadaniowość - to kolejna z moich cech, które wykorzystuję w 200% działając sprawnie w pojedynkę będąc odpowiedzialnym za najlepszą muzykę na parkiecie, oświetlenie, konferansjerkę obsługując przy tym dodatkowe urządzenia tj. maszyna do ciężkiego dymu, wyrzutnie iskier itd. Jestem bardzo dobrze zorganizowany dzięki czemu przygotowania do zabaw i innych "smaczków" na parkiecie przebiega płynnie bez dodatkowych przerw.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład artystów jest zależny od ilości zaproszonych Gości weselnych - to właśnie Goście są wyjątkowymi artystami, którzy z moją pomocą tworzą ten niezapomniany klimat i atmosferę na parkiecie.

Jaki repertuar proponujemy?

Zabawa taneczna to element, którym zaskakuję najbardziej. Bogaty repertuar muzyczny, znajomość utworów i biografii zespołów muzycznych pozwala porwać Gości weselnych na muzyczną wycieczkę dookoła świata. Bloki muzyczne tworzę spontanicznie podczas zabawy, będąc otwarty na dedykacje Gości i Pary Młodej. Nie korzystam z gotowych miksów, dbając, aby każdy znalazł coś dla siebie pozostając przy tym jak najdłużej na parkiecie. Mój repertuar muzyczny składa się z oryginalnych płyt CD, a pozycje jakie się na nich znajdują to najlepsze hity z lat 70", 80" i 90", klasyki, latino, pop, rock, disco polo po muzykę komercyjną znaną wszystkim ze stacji radiowych czy telewizyjnych.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oprawa konferansjerska - najbardziej odpowiedzialna część artystyczna, od której tak na prawdę zależy cały przebieg wesela od momentu przywitania Gości i Pary Młodej do białego rana. Konferansjerka to nieodłączny element mojej usługi oprawy muzycznej.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję tylko na niezawodnym sprzęcie wysokiej klasy, aby w jak najwyższym standardzie spełnić oczekiwania moich klientów.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Dbając o każde najmniejsze szczegóły, wiem jak wzbogacić Wasze wesele o dodatkowe atrakcje:
- aranżacja symbolicznego "pierwszego tańca" 💃🕺
- piękne efekty wizualne ☁️ "tańca w chmurach" ☁️
- efekty pirotechniczne, fontanny zimnych iskier 🎆
- nagłośnienie i oprawa muzyczna zaślubin w plenerze 🏜
- napis LOVE 💞
- dekoracja sali światłem LED

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Efekty świetlne to podstawowy element obok nagłośnienia i oprawy konferansjerskiej. Zaprojektowane sekwencje efektów świetlnych przypominają skomplikowany układ taneczny, a następujące po sobie efekty mają na celu zadbać o dodatkowe emocje jakie towarzyszą Wam na parkiecie.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Ankieta Weselna - moje Pary Młode otrzymują ją 2-3 tygodnie przed weselem. Jednym z punktów zawierających się w ankiecie jest "Lista Waszych ulubionych utworów" oraz "Lista zakazanych utworów".

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

To właśnie Goście weselni tworzą ze mną ten niesamowity klimat na parkiecie, a zapowiadane przeze mnie dedykacje od Gości zawsze odzwierciedlają np. historie związane z tym utworem, Parą Młodą itd.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Moja przygoda z muzyką rozpoczęła się będąc już w szkole podstawowej. Organizacja pierwszych dyskotek szkolnych i uczestniczenie w przedstawieniach artystycznych pozwalały nabierać doświadczenia na scenie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Poznawać na Waszych Weselach wspaniałych ludzi, z którymi wspólnymi siłami i zaangażowaniem tworzymy coś, czego po prostu kupić się nie da :)

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

To właśnie możliwości sprzętowe pozwalają mi tworzyć najróżniejsze scenariusze. Dobrej jakości sprzęt, którym dysponuje to gwarancja świetnych doznań muzycznych i wizualnych na parkiecie, a odpowiedni warsztat i ćwiczenia z emisją głosu powodują, że Goście lubią mój wyrazisty i ciepły głos.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Integracja to element, któremu poświęcam najwięcej czasu tworząc relacje między rodzinami już podczas przywitania, po ciekawe zabawy na parkiecie czy biesiadę przy stołach.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Każde oczepiny prowadzone przeze mnie, są na swój sposób oryginalne, bo dopasowane do oczekiwań Pary Młodej.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale to właśnie dedykacje Gości nie raz mnie zaskoczyły - bo to historie związane z dedykowanym utworem tworzą coś niepowtarzalnego, a przy tym powodują, że każdy znajdzie coś dla siebie,

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

To niewątpliwie lista ulubionych utworów Pary Młodej, która będzie zawarta w mojej Ankiecie Weselnej :)

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Gram wszystko i dla wszystkich. "Ona tańczy dla mnie" czy "Mama ostrzegała" to hity, które zawsze przyciągają Gości weselnych na parkiet.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Nigdy takiej nie miałem... Na parkiecie już podczas przywitania wiele się dzieje, dzięki czemu Goście weselni wiedzą, że to będzie wesele inne niż wszystkie :D

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Każda impreza okolicznościowa prowadzona przeze mnie, jest na swój sposób "inna" i czymś się wyróżnia. Zawsze angażuję się w 200% jako prowadzący konferansjer w każde wydarzenie, kreuję niespodzianki i wspomnienia :)

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

3000 znaków to za mało, aby "spróbować" opisać, co oznacza udane wesele. Dla mnie osobiście każde, które miałem przyjemność poprowadzić było udane, wyjątkowe i dla Pary Młodej wymarzone. Czy może być coś piękniejszego niż usłyszeć nad ranem od Gości "na takim weselu to jeszcze nigdy nie byliśmy!"

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Swoją osobowością i pogodą ducha dosłownie zarażam wszystkich na około dużą dawką pozytywnej energii. To wspaniałe uczucie kiedy dając coś od siebie, nakręcam całą publiczność na parkiecie i wiem, że uczestnicy Wesela pomogą mi stworzyć Wam niezapomniane wesele.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Rodzinę, sprzęt i wszystkich moich Nowożeńców z zaproszonymi Gośćmi :D

Nasze pasje.

Kocham prowadzić wesela! Każda moja Para Młoda to potwierdzi, że ja dosłownie "żyję" tym co robię :D

Ciekawostki na nasz temat.

Nazwisko zobowiązuje :D nie pamiętam takiego wesela, na którym padał deszcz... a nawet gdyby miało padać, to będą pogodą na niepogodę :D

Dj Pogodny Krystian Pogoda - porozmawiajmy o POGODZIE!
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 26 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Patrycja Nitecka
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-08-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Szczyrk
Data dodania: 02-10-2023

Kiedy szukaliśmy Dj-a na swoje wesele to już nudziło nas czytanie o tym jakie oświetlenie oferują nam w swojej ofercie wszyscy Dj-e. Serio ? – Oświetlenie ?!
I wtedy zadzwonił do nas ON – DJ POGODNY KRYSTIAN POGODA – strzał w 10-tkę! Podpisaliśmy umowę i już wtedy czuliśmy, że to świetny wybór. Nie myliliśmy się! Krystian jest „właściwym człowiekiem na właściwym miejscu”. Wszyscy goście się bawili i to jeszcze jak 😊 Zabawa trwała do białego rana, a nogi od tańca bolały nas przez następnych kilka dni . Ale chyba najlepszą rekomendacją jest fakt, że nasi goście weselni podchodzili do Krystiana po wizytówki, bo chcą żeby poprowadził także ich wesela!
Jeśli więc zastanawiacie się czy wybrać DJ-a Pogodnego - to my mówimy – jak najbardziej TAK! Jesteśmy zachwyceni Krystianem i dziękujemy mu za te wspaniałe wspomnienia i mnóstwo śmiechu! <3

Dj Pogodny Krystian Pogoda
12-10-2023

Dziękuję Wam za zaufanie i rekomendację! Do miłego zobaczenia na weselu Mileny i Radka bo będzie się działo! :D

a
anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Mysłowice
Data dodania: 22-09-2023

Serdecznie polecamy 😀 Dj zapewnił nam niepowtarzalna oprawę muzyczną. Zachęcał wszystkich do zabawy. Profesjonalny i niezmordowany. Uwzględnił nasze prośby i dedykacje, byliśmy z nim w stałym kontakcie przez co wszystko wyszło świetne. Grał do ostatniego gościa. Jesteśmy bardzo zadowoleni 😀.

Dj Pogodny Krystian Pogoda
12-10-2023

To dzięki Wam i zaproszonym Gościom drzemią we mnie niepokładane ilości energii :D Dziękuję za super opinię i rekomendację przyszłym moim Nowożeńcom! Do zobaczenia na parkiecie - Wasz niezmordowany Dj Pogodny Krystian Pogoda :D

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Bytom
Data dodania: 28-08-2023

Wybór DJ Pogodnego na nasze wesele było najlepszym pomysłem. Człowiek pełen charyzmy, uśmiechu, zabawy i oczywiście pozytywnej energii. Rozbawił wszystkich naszych gości na weselu oraz dobrze poprowadził całą zabawę weselną od samego początku. Jest bardzo spostrzegawczy i każdy ruch gościa potrafi zamienić w zabawną anegdotkę. Po zabawie weselnej każdy z gości był zadowolony z przeprowadzonej zabawy przez DJ Pogodnego. Serdecznie polecamy wszystkim pozytywnie nakręconego Krystiana Pogodę.

Dj Pogodny Krystian Pogoda
12-10-2023

To prawda, uwielbiam rozmawiać z Waszymi zaproszonymi Gośćmi, to dzięki nim spontanicznie tworzę coś, czego wcześniej po prostu zaplanować się nie da. Dziękuję za opinię i do zobaczenia na parkiecie! :)

M
Małgorzata i Mirosław
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Kraków
Data dodania: 26-06-2023

Super❣️ jesteśmy pełni szczęścia, byliśmy na wielu weselach ale nasze przerosło oczekiwania. Wczoraj goście dzwonili zachwyceni oprawą muzyczną, pytali czy Jesteś z mojej rodziny bo prowadziłeś tak jakbyś nas znał. Biesiadowanie przy stołach było strzałem w dziesiątkę, przeglądamy filmy które spływają do nas i moje serce mocniej bije gdy oglądam odtworzenie naszego ślubu w Twoim fantastycznym wykonaniu. Krystian od pierwszej chwili wiedziałam, że mój wybór Twojej osoby jako konferansjera naszego wesela był najlepszy, Dziękuję, dziękuję, dziękuję

Dj Pogodny Krystian Pogoda
12-10-2023

Dziękuję za zaufanie! Cieszę się, że to właśnie ja miałem ten zaszczyt poprowadzić Wasze wesele, poznałem wspaniałych ludzi, którzy swoim zaangażowaniem pomogli mi stworzyć coś, czego nawet Bareja by nie wymyślił :D do zobaczenia na parkiecie bo świat jest mały!

T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2023
Ruda Śląska
Data dodania: 13-06-2023

Z czystym sumieniem mogę polecić DJ Pogodny Krystian 🙂potrafi tak rozkręcić wesele że Ci najbardziej oporni wkraczają na parkiet 😁 jest to najbardziej POGODNY DJ którego dotychczas poznałem 😅nawet w deszczowy dzień pogoda nam dopisywała 😅😅 gdybym to mógł przeżyć jeszcze raz wybrałbym DJ Pogodnego!! :) 🤩😁😁

Dj Pogodny Krystian Pogoda
12-10-2023

Chciałbym Wasze wesele przeżyć jeszcze raz! :D ale to prawda, byłem tą Pogodą na niepogodę :D coś mi się źle kliknęło, nie wiem co to było, że potem padał deszcz... ale pogodą ducha na parkiecie nadrobiłem! :D

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2023
Kędzierzyn-Koźle
Data dodania: 13-06-2023

Z całego serca polecam najbardziej pogodnego DJ-a na świecie!! Pomysły, zaangażowanie i wsparcie Krystiana sprawiły że nasze wesele było najpiękniejszym dniem w życiu!! Robi niesamowitą robotę, goście podchodzili i mówili że „DJ jest rewelacyjny”. Obiecał niesamowitą zabawę i słowa dotrzymał. Potrafi dopasować styl muzyki do gości już po pierwszym bloku tanecznym. Poświęcił nam bardzo dużo czasu jeszcze przed weselem, dzięki rozmowom oraz poprzez kontakt na Facebooku poznał nas i naszych gości dzięki czemu na weselu czekało nas i naszych gości kilka miłych niespodzianek. Wykonał swoją pracę na najwyższym poziomie. Jedyne co mogę powiedzieć na koniec to DZIĘKUJEMY za tak świetną zabawę!! ☺️

Dj Pogodny Krystian Pogoda
12-10-2023

Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Ale największe ukłony kieruję do Waszych zaproszonych Gości, bez nich to czego nie zaplanowałem po prostu by się nie udało :D Dziękuję za rekomendację moim przyszłym Nowożeńcom i do zobaczenia na parkiecie! :D

J
Justyna i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Jastrzębie-Zdrój
Data dodania: 23-10-2022

Jak ktoś się waha "brać czy nie brać", to powiem krótko: brać! Tu się nie ma nad czym zastanawiać. Macie mega imprezę, fajne niespodzianki, ciekawe pomysły, dawkę humoru i do tego świetną pogodę (świetnego Pogodnego?) w gratisie :D
Krystian, WIELKIE DZIĘKI że poprowadziłeś nasze wymarzone wesele!

Dj Pogodny Krystian Pogoda
25-10-2022

Wielkie dzięki za zaufanie 😁
🔥 oj działo się na weselu 🔥
Każdy znalazł swoje ulubione hity, nawet najmłodsi 😁

R
Ramona i Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2022
Głogów
Data dodania: 26-09-2022

Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!!
Najlepszy możliwy wybór 😍
Niesamowity, pełen pasji i profesjonalizmu, mega zwariowany człowiek ❤️
To co zostało wykonane na naszym weselu było ponad nasze oczekiwania. Niewyobrażalny ogień na parkiecie 🔥🔥🔥
zarówno my jak i goście zachwyceni ❤️
mnóstwo niespodzianek, muzyka i zabawy dla każdego.
Energia, uśmiech,power i klimat nie do opisania ❤️🔥😍
emocje które jeszcze długo będą się utrzymywać I wspomnienia do końca życia 😍
polecamy z całego serca!
MISTRZOSTWO ŚWIATA!!!!

Dj Pogodny Krystian Pogoda
25-10-2022

😍 Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!! 😍
Z niecierpliwością czekam na kolejne zlecenia w Głogowie np. Wasze rocznice 😁

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Dj Pogodny Krystian Pogoda
NIP: 6252399128
Imię i nazwisko: Krystian Pogoda
Adres: Będzin, 42-504, woj. śląskie
506-216...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5581
Zadzwoń
506-216...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Będzin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy