Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Dj Positive zagra na Twoim weselu id:22622

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 27-08-2016
Liczba odwiedzin: 268

Oferta

Jestem muzykiem o najwyższych kwalifikacjach oraz wokalistą z doświadczeniem teatralnym, a jednocześnie DJ-em z Wrocławia z bogatą praktyką. Od 6 lat jetem także prezenterem radiowym. Imprezy, na których serwuję oprawę muzyczną, wypełniam utworami tanecznymi zarówno z polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej, dzięki czemu z polotem łączę ze sobą aktualne, dominujące na top listach hity z kawałkami sprzed kilku lat. W kolekcji nagrań, którą zawsze mam przy sobie na imprezach, znajdują się:

- mocno energetyczne kawałki rock and roll
- szlagiery polskiej muzyki
- nadające rytm światowe przeboje disco i pop
- uwielbianą przez wielu muzykę włoską
- disco polo
- muzykę na każdą biesiadę
- muzykę z klimatem, czyli jazz, smooth jazz, soul
- funky, które łączy w sobie soul, jazz, rhythm and blues

Na specjalne życzenie gości zagram na: weselu, urodzinach, firmowym evencie i imprezie okolicznościowej. Prezentuję także muzykę włoską oraz disco polo i biesiadę.

Zatem dołożę wszelkich starań, aby Państwa wesele, czy inna impreza była niezapomnianą chwilą, dlatego serdecznie zapraszam do współpracy! Służę nie tylko swoim doświadczeniem, kreatywnymi pomysłami, ale również bardzo szeroką gamą muzyczną, którą z pewnością trafisz w upodobania swoich gości na imprezie. Podsycę atmosferę, wyciągnę na parkiet najbardziej opornych tancerzy i zagwarantuję udane wesele i każdą inną imprezę aż do białego rana.

W prowadzeniu imprez zawsze pomaga mi Sylwester, który dokłada wszelkich starań, aby Państwa uroczystości przebiegały tak, jak Państwo sobie wymarzą.

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Dj Positive zagra na Twoim weselu
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:55-550

Nowe ogłoszenia