DJ Rafał Tomkiewicz - DJ na wesele id:13606

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
DJ Rafał Tomkiewicz - DJ na wesele

Ostatnio widziany 18-06-2018
791-404...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (25)
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 30-11-2014
Liczba odwiedzin: 2110

Oferta

DJ - KONFERANSJER - PREZENTER - LEKTOR

Profesjonalna oprawa muzyczno-słowna Państwa imprezy.
Wesela, bankiety, eventy, bale, konferencje, czy wieczory karaoke.
Perfekcyjne nagłośnienie, oświetlenie i multimedia.
Wieloletnie doświadczenie medialne i zawodowe.
Radiowy głos na Twojej zabawie.

Za każdym razem, podczas indywidualnego spotkania, wspólnie omawiamy nawet najmniejsze szczegóły, aby nadać odpowiedni charakter i podkreślić wyjątkowość imprezy.

Powtórki nie będzie. Dlatego wszystko musi się odbyć
zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Pomimo iż w branży medialnej jestem od połowy lat 90, nie ulegam rutynie. Wszystko dlatego, że mam ogromne szczęście...
Mogę robić to, co kocham.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: DJ Rafał Tomkiewicz - DJ na wesele id:13606
Ilość głosów: 25
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Kasia i Wojtek
Kasia i Wojtek
(5)
Dodano: 18-06-2018
Data imprezy: 09-06-2018
Miejscowość: Wrocław
I co ja mam więcej napisać, wszystko co moi przedmówcy napisali się zgadza. Rafał jest nie tylko profesjonalnym DJ-em, ale również bardzo sympatycznym, empatycznym człowiekiem.

Razem z oświetleniowcem wykonali kawał dobrej roboty, do dzisiaj goście chwalą świetnie dobraną playlistę, jak również niesamowite efekty świetlne. Fotografowie byli bardzo zadowoleni z oświetlenia. Kontakt z Rafałem był prawie błyskawiczny, odpowiedzi na maila leciały z prędkością światła ;-)

Rafał od początku wszystko z nami ustalał, począwszy od playlisty, po dobór zabaw. Nie narzucał niczego, nawet poradził sobie z tym, że na naszym weselu nie było możliwości zrobienia oczepin, to właśnie Rafał zapronował nam coś innego, a co to już się dowiecie Państwo po wyborze Rafała na swojego DJ-a. To dzięki jego zaangażowaniu wszyscy świetnie się bawili, muzyka porwała do tańca wszystkich gości. Dzięki Rafałowi niespodzianka dla Pana Młodego doszła do skutku (ach ten stres ślubny Panna Młodej).

Z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim dj Rafała Tomkiewicza, nie tylko na wesele, ale na każdą imprezę.
Karolina i Mateusz
Karolina i Mateusz
(5)
Dodano: 16-05-2018
Data imprezy: 05-05-2018
Miejscowość: Środa Śląska
Co najważniejsze Rafał to wspaniały i bardzo sympatyczny człowiek! Z nim każde wesele będzie udane. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za wspaniałą pracę i ogromne serce, które wkłada w to co robi! Wraz z Bartkiem wykonali kawał dobrej roboty. Muzyka i oświetlenie tworzyły wspaniały klimat. Z całego serca polecamy!! :)
Sabina i Piotrek
Sabina i Piotrek
(5)
Dodano: 11-10-2017
Data imprezy: 07-10-2017
Miejscowość: Opole
Z przyjemnością wystawiamy najwyższą ocenę Rafałowi. Jest bardzo zaangażowany w to co robi - podsuwał wiele pomysłów, na które my sami oraz inni DJ-e, z którymi rozmawialiśmy nie wpadli. Rafał jest profesjonalistą i od razu było widać, że kocha to co robi. Jego entuzjazm był wręcz zaraźliwy. Stały kontakt telefoniczny i mailowy pozwolił stopniowo zbudować scenariusz wesela. Uzgadniając poszczególne elementy Rafał sugerował różne pomysły, ale nie próbował ich na siłę narzucać. Od samego początku zadeklarował, że nie prowadzi gier i zabaw, które mogłyby wprowadzić w zakłopotanie nas i naszych gości. Angażował wszystkich do zabaw, ale nie wyciągał nikogo nigdzie na siłę. Obserwował reakcje gości i dostosowywał do tego utwory i tempo imprezy. Rafał dysponuje profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym. Korzysta z pomocy asystenta Bartka - oświetleniowca, który również wykonał kawał dobrej roboty. Oświetlenie chwalili zwłaszcza nasi fotografowie, którzy przyznali, że bardzo im to pomogło w pracy. Nasi goście również byli bardzo zadowoleni, podkreślając za każdym razem, że DJ świetnie się spisał. Podsumowując, z czystym sercem możemy polecić Rafała każdej młodej parze szukającej profesjonalnego wodziereja, który jest przy okazji fajnym człowiekiem. Nasze wesele było po prostu z klasą :)
Patrycja
Patrycja
(5)
Dodano: 29-09-2017
Data imprezy: 23-09-2017
Miejscowość: Wrocław
Polecamy Rafała w 100% :) Jego zaangażowanie, indywidualne podejście do klienta to jest to co było nam najbardziej potrzebne w ten wielki dzień :)
Jeszcze raz dziękujemy za wszelką okazaną życzliwość, poświęcony czas, bezinteresowność :) Nie ma lepszego DJ-a! :)
Magda i Maciek
Magda i Maciek
(5)
Dodano: 23-09-2017
Data imprezy: 26-08-2017
Miejscowość: Wrocław
DJ Rafał Tomkiewicz od samego początku był bardzo zaangażowany w planowanie naszej imprezy. Podpowiedział nam kilka fajnych pomysłów, na które przystaliśmy, ale jeśli coś nie do końca nam pasowało DJ nie nalegał i słuchał uważnie naszych życzeń. Ogromny plus tego DJa to kontakt. Odpowiedzi na nasze pytania w e-mailach przychodziły błyskawicznie. Kolejna ogromna zaleta to to, że DJ Rafał Tomkiewicz współpracuje z Panem, który steruje oświetleniem. Pani fotograf była bardzo zadowolona z pomocy oświetleniowca. Na sali były trochę ciemno, ale Pan oświetleniowiec uratował sytuację wodząc za nami (tańczącą młodą parą) reflektorem. Wspomnimy jeszcze szybko, że DJ Rafał Tomkiewicz rozstawił reflektory na naszej sali i podświetlił ściankę za nami. Podziękowania dla rodziców w formie prezentacji multimedialnej duet DJ i Pan od świateł ogarnął błyskawicznie i profesjonalnie. DJ Rafał Tomkiewicz prowadził całe wesele bardzo elegancko. Jego konferansjerka miała klasę, była zabawna i wprowadzała super atmosferę. Moglibyśmy jeszcze długo chwalić DJ Rafała Tomkiewicza. Krótko podsumowując można powiedzieć, że DJ RT szczerze zależy żeby impreza była udana i za pomocą sprzętu, swojego talentu i energii tą intencję urzeczywistnia. Bez wahania polecamy DJ RT każdemu i radzimy podczas imprezy porzucić wątpliwości „czy wszystko się uda” zaufać duetowi DJ RT i oddać się zabawie!
Jacek i Sylwia
Jacek i Sylwia
(5)
Dodano: 03-09-2017
Data imprezy: 19-08-2017
Miejscowość: Wrocław
Od początku z Rafałem rozumieliśmy się bez słów, przy każdym spotkaniu kiedy ustalaliśmy szczegóły naszego wesela czuliśmy, że drzemie w nim Moc pozytywnej energii!!! Grzeczny oraz bardzo cierpliwy. Samo wesele wyszło super !
Goście świetnie się bawili, Dj poprowadził imprezę bardzo profesjonalnie oraz rzetelnie. Jeżeli szuka ktoś odpowiedzialnej osoby w tym fachu z pewnością mogę polecić Rafała Tomkiewicza !!!!
Kamila i Paweł
Kamila i Paweł
(5)
Dodano: 19-08-2017
Data imprezy: 29-07-2017
Miejscowość: Strzegom
Będzie krótko i na temat :) Polecamy Rafała w 100 %! Wszyscy goście bez wyjątku czy to młodsi czy to starsi bawili się wyśmienicie. Jesteśmy wdzięczni za poprowadzenie Naszego wesela i wspólną zabawę do rana.Bardzo dziękujemy!
Asia i Mateusz
Asia i Mateusz
(5)
Dodano: 13-08-2017
Data imprezy: 05-08-2017
Miejscowość: Dobra
Rafał nie wykonuje swojej pracy, On nią po prostu żyje!! Mega zaangażowanie od pierwszego spotkania, wiele cennych uwag i rad. Super poprowadzona impreza od doboru muzyki poprzez oświetlenie (dziękujemy Świetlikowi :-) ) po świetne zabawy włącznie z "Belgijką" :) DZIĘKUJEMY raz jeszcze i liczymy, że znajdziemy się kiedyś na imprezie prowadzonej przez Ciebie.
Gorąco polecamy!!!!!!!!!
Pozdrawiamy Asia i Mateusz
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:MR-MEDIA Rafał Tomkiewicz
Imię:Rafał
Nazwisko:Tomkiewicz
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:51-518
Adres:Strachocińska 43

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.