Zobacz zdjęcia (4)
DJ RESTIVE - nowoczesne przyjęcia weselne!, Warszawa - zdjęcie 1
DJ RESTIVE - nowoczesne przyjęcia weselne!, Warszawa - zdjęcie 2 DJ RESTIVE - nowoczesne przyjęcia weselne!, Warszawa - zdjęcie 3 DJ RESTIVE - nowoczesne przyjęcia weselne!, Warszawa - zdjęcie 4
1 / 4

DJ RESTIVE - nowoczesne przyjęcia weselne! id:45723

Warszawa, mazowieckie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
518-460...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Zajmujemy się kompleksową muzyczną oprawą imprez korzystając z innowacyjnych w branży rozwiązań. Zostawiamy konkurencję w tyle, aby spełnić Wasze marzenia o idealnym weselu. Sprawdźcie nas!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wesele z naszym udziałem będzie eleganckim i nowoczesnym przyjęciem, dalekim od "tradycyjnej", nieco już przaśnej ogólnie przyjętej weselnej formy, czyli bez nadmiaru zabaw, do których goście często podchodzą coraz bardziej niechętnie, bez nadużywania mikrofonu i nachalnego zachęcania do tańca oraz bez biegania między stołami w perukach lub z akordeonem ;)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

To co nas wyróżnia to przede wszystkim możliwość całkowitego spersonalizowania wesela pod kątem Waszych preferencji. Specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy innowacyjny w branży, indywidualny Panel Klienta dostępny na naszej stronie internetowej, dzięki któremu w prosty sposób wybierzecie ulubione utwory, preferowane zabawy, uzupełnicie najważniejsze dane oraz spersonalizujecie każdy najmniejszy szczegół Waszego wesela.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

- Obsługę profesjonalnego DJa grającego muzykę z legalnych źródeł w najwyższej jakości
- Obsługę konferansjera, który zadba o każdy szczegół organizacyjny wesela oraz ze poprowadzi przyjęcie z elegancją, poczuciem humoru i nienaganną kulturą
- Dostęp do Panelu Klienta online dzięki któremu w prosty sposób wybierzecie ulubione utwory, preferowane zabawy, uzupełnicie najważniejsze dane oraz spersonalizujecie każdy najmniejszy szczegół Waszego wesela
- Nagłośnienie przestrzeni tanecznej oraz całej sali
- Duży ekran projekcyjny (TV), na którym mogą być wyświetlane Wasze zdjęcie, miksowane teledyski, wizualizacje oraz wyświetlane konkursy
- Dekorację światłem sali weselnej
- Profesjonalne oświetlenie estradowe w postaci głów ruchomych efektownie oświetlających parkiet
- Eleganckie i minimalistyczne stanowisko DJ-skie

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

- Fotobudka
- Wytwornica ciężkiego dymu na pierwszy taniec lub tort
- Efektowna wyrzutnie bezpiecznych, zimnych iskier
- Duże świecące napisy: MIŁOŚĆ, LOVE
- Występ muzyków grających na żywo na instrumentach takich jak saksofon, skrzypce elektryczne czy pianino

Skład, w którym występujemy.

Występujemy minimalnie w 2-osobowym składzie: DJ oraz konferansjer. Skład jednak możecie dowolnie modyfikować jeżeli tylko chcielibyście usłyszeć na żywo śpiew lub grę na instrumencie.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oprawa konferansjerska jest nieodłącznym elementem naszej podstawowej oferty, Możecie wybrać 1 spośród 4 doświadczonych konferansjerów/wokalistów.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Każdy nasz konferanjser(ka) jest utalentowany wokalnie więc jeśli tylko wyrazicie taką chęć, oprócz koordynowania całego przyjęcia także zaśpiewają na Waszym weselu.

Na jakich instrumentach gramy?

Oferujemy Wam dodatkową oprawę muzyczną w postaci saksofonu, skrzypiec elektrycznych lub pianina. Instrumenty mogą grać podczas setów tanecznych, ale także podczas przerw Jeżeli jednak chcielibyście usłyszeć jakiś inny instrument koniecznie dajcie nam o tym znać, a postaramy się spełnić Waszą prośbę.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Jak każda szanująca się firma pracujemy tylko i wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie estradowym. Ponadto gwarantujemy, że żaden z Waszych gości nie przejdzie obojętnie obok naszej DJ-ki, która zachwyca nowoczesnym wzornictwem i prostotą. Ponadto w naszym miejscu pracy nie zobaczysz skrzyń transportowych czy poplątanych kabli. Minimalizm w najczystszej formie - to nasza dewiza.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiście! Stworzymy unikalny klimat we wnętrzu sali stosując oświetlenie dekoracyjne, podkreślimy atmosferę na parkiecie za pomocą sterowanych w czasie rzeczywistym głów ruchomych oraz efektownie oświetlimy nasze stanowisko pracy,

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowo cena naszej usługi obejmuje 10h naszej pracy, od momentu rozpoczęcia przyjęcia weselnego. Zabawę oczywiście możemy przedłużyć jeżeli tylko parkiet będzie dalej pełny, a Wy wyrazicie taką chęć.

Jaki repertuar proponujemy?

Nie mamy sztywno określonego repertuaru. To Wy decydujecie co zagra nasz DJ, a jakich gatunków czy utworów ma ewentualnie unikać. W tym celu w naszym Panelu Klienta na stronie internetowej możecie przesłuchać naszą playlistę i wybrać utwory, które najbardziej Wam odpowiadają.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jak najbardziej! W naszym Panelu Klienta online jest specjalne miejsce gdzie możecie wyszczególnić wszystkie gatunki/utwory/wykonawców, których nie może zabraknąć podczas zabawy.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tę decyzję pozostawiamy Młodej Parze. Jeżeli wyrazicie taką zgodę, wtedy realizacja dedykacji muzycznych gości podczas wesela odbywa się całkowicie online.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Każde wesele możemy poprowadzić w językach polskim lub angielskim.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Odtwarzamy pliki muzyczne i teledyski zakupione wyłącznie za pośrednictwem legalnych źródeł.

Opinie (3)

Dodaj opinię
DJ RESTIVE - nowoczesne przyjęcia weselne! id:45723
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Jacek
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Chynów
Data dodania: 22-11-2021

Polecam każdemu, kto chce aby jego uwagi co do wyglądu oprawy muzycznej zostały uwzględnione. Dj Restive dostosował się w 100% do Naszych próśb pomimo tego, iż nie wszystkie były jasno sprecyzowane :) Kompleksowo zadbał o detale, oraz elastycznie dostosował przebieg atrakcji do sytuacji panującej na parkiecie. To z czego nie jestem zadowolony wynikało wyłącznie z moich błędów i niedopowiedzeń. Super kontakt przed jak i w trakcie imprezy. Jeśli nie chcesz sztampowej imprezy, ordynarnie discopolowego wesela z męczącymi te same kawałki kapelami to polecam maksymalnie DJ Restive'a.

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Warszawa
Data dodania: 25-07-2021

Bardzo polecam! Świetny kontakt przed imprezą oraz w jej trakcie. Muzyka doskonale sprostała naszym oczekiwaniom. Dj był nie tylko przemiły, ale i bardzo czujny - gdy na parkiecie pojawiły się osoby "spoza" listy zaproszonych gości - od razu zwrócił na to uwagę i zgłosił. Nie mamy z mężem wątpliwości - gdybyśmy znów wybierali oprawę muzyczną na wesele wybralibyśmy ponownie dj.restive!

M
Mira i Gurkan
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-07-2020
Otrębusy
Data dodania: 13-07-2020

Przed weselem bardzo dobry kontakt, panel klienta ułatwia przekazanie wszystkich oczekiwań. Wesele poprowadzone w dwóch językach polski. angielski, Za równo dj jak i konferansjer bardzo pozytywni i profesjonalni. Jeśli mielibyśmy wybierać jeszcze raz wybralibyśmy dj.restive,

Kontakt

Adres: Warszawa, , 03-349, woj. mazowieckie
518-460...
liczba odwiedzin: 2232
Zadzwoń
518-460...
Napisz

Popularne miasta w okolicy