DJ & SOUND - oprawa muzyczna dla wymagających! id:819

Oferta
Dodaj do plannera

Oprawę muzyczną wesel realizowaliśmy w ponad 200 lokalach i mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu tego typu imprez. Ponieważ każde wesele ma swój odmienny charakter, staramy się przede wszystkim spełniać życzenia Młodej Pary. Naszym atutem jest rozbudowane zaplecze techniczne, które wykorzystujemy także do obsługi imprez estradowych. Dysponujemy także sprzętem niezbędnym do zorganizowania karaoke oraz wykonania i odtworzenia prezentacji ślubnej opartej na fotografii, która może okazać się miłym urozmaiceniem wesela. Decydując się na nasze usługi, mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, żeby obsługiwana przez nas impreza była jak najbardziej udana.

Do nagłośnienia uroczystości weselnej używamy sprzętu firmy HK AUDIO, wyprodukowanego w Niemczech. Nasze systemy nagłośnieniowe bardzo często wykorzystujemy również do obsługi technicznej imprez estradowych i mamy za sobą udaną współpracę z takimi postaciami i zespołami z branży artystycznej jak: Małgorzata Ostrowska, Boney M, Cezary Pazura, Marcin Daniec, Mezo, Owal, Brian Fentress, Jarosław Kret, kabaret Limo, kabaret Moralnego Niepokoju, kabaret Łowcy.B, kabaret Made in China, Jose Torres, Christin Bien, Adrianna Biedrzyńska, Paweł Kanak, Maciej Narożny, Alosza Awdiejew, Ireneusz Krosny i wieloma innymi.

Naszą ofertę muzyczną kierujemy do osób, które lubią się bawić przy znanych przebojach polskich i zagranicznych wykonawców. Staramy się unikać lansowania nagrań biesiadnych i disco polo.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ & SOUND - oprawa muzyczna dla wymagających! id:819
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 1,00 / 5
Autor: Natalia Nowakowska Dodano: 05-08-2016
(1)
Kontaktowałam się telefonicznie z tym panem, żeby zapytać o kilka rzeczy. Osoba która nie ma żadnej kultury osobistej, ordynarny i burakowaty typ. Jeśli nawet dobrze gra (w co wątpię), to nie chciałabym współpracować z taką osobą. BURAKOM ZDECYDOWANE NIE !!!

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

DJ & SOUND - oprawa muzyczna dla wymagających!
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:60-681
Data dodania: 07-04-2009
Liczba odwiedzin: 2405

Nowe ogłoszenia