Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

Dj Wodzirej id:7775

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (1)
Puławy, lubelskie
Data dodania: 15-03-2012
Liczba odwiedzin: 2737

Oferta

Nazywam się Krzysztof Brzozowski i od 2004 r. zajmuje się profesjonalną obsługą uroczystości weselnych. DJ, Wodzirej tak można w dwóch prostych słowach przedstawić moją osobą. Uśmiech na twarzy, szczypta humoru, dobra muzyka i inwencja twórcza to wszystko sprawia, że jestem wstanie rozkręcić każdą imprezę oczywiście wszystko w granicach dobrego smaku.

Posiadam wszystkie zezwolenia i certyfikaty do publicznego odtwarzania muzyki, a także utwory, które posiadam są w pełni oryginalne.

Dysponuje własnym sprzętem oświetleniowym jak i nagłośnieniowym,
który zadowoli najbardziej wybrednego klienta.
Obsługa imprez do 2000 osób.

Muzyka to najważniejszy element przyjęcia weselnego, dlatego też przywiązuje do niej największą wagę. Bogaty repertuar muzyczny zawdzięczam swojemu hobby czyli długoletniemu zbieraniu i kolekcjonowaniu singli, albumów a nawet czarnych krążków z różnego rodzaju muzyką poczynając od lat 60 a kończąc na współczesnych hitach radia i telewizji.
Oprócz muzyki ważny również jest kontakt z publicznością od którego nie stronię. Powitanie gości, wznoszenie toastów, prowadzenie oczepin, wspólne śpiewanie za stołami, podziękowanie dla rodziców oraz wspólna zabawa z gośćmi podczas wykonywania różnego rodzaju animacji tanecznych to wszystko sprawia, że nikt nie odczuje nudy tej niesamowitej nocy.

Oferuje państwu prowadzenie wesela w sposób tradycyjny lub nowoczesny. Całość uroczystości weselnej uzgadniana jest wcześniej z Parą Młodą.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dj Wodzirej id:7775
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Agnieszka
Dodano: 23-09-2012
Data imprezy: 25-08-2012
Dziękujemy i bardzo gorąco polecamy Pana Krzysztofa. Powiem szczerze, że nie przypuszczałam, że wesele w wykonaniu dja może być lepsze od zespołu. Fajne prowadzenie, po prostu goście byli zachwyceni. Pozdrawiamy Agnieszka i Marek

Dane kontaktowe

Dj Wodzirej
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Puławy

Nowe ogłoszenia