DJ/Wodzirej Gryfi Twoje niepowtarzalne Wesele id:16581

Oferta
Dodaj do plannera

Witam,
Jeżeli trafiliście Państwo na mój profil i szukacie kogoś kto z dbałością o najmniejszy szczegół poprowadzi waszą imprezę oraz zapewni wam profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, ale przede wszystkim wspaniałą, niepowtarzalną atmosferę to gwarantuję wam, że znaleźliście najlepszą osobę. Poprowadzę każdy etap waszego wesela z największym zaangażowaniem, muzyka jest moją pasją dlatego nie zamykam się na poszczególne gatunki, gram wszystko co sprawia, że nie będziecie mieli ochoty schodzić z parkietu.
Swoją playlistę dostosowuje do waszych wymagań. Jako wodzirej prowadzę również najróżniejsze zabawy,konkursy które z pewnością nie pozwolą wam się nudzić! Natomiast w roli konferansjera wprowadzam Państwa młodych oraz gości w poszczególne etapy uroczystości.
Gorąco zachęcam do współpracy, razem ustalimy szczegóły Państwa wyjątkowej imprezy.

Zapraszam również na mój profil na Facebooku na którym znajdziecie Państwo więcej informacji, zdjęć oraz materiałów video.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ/Wodzirej Gryfi Twoje niepowtarzalne Wesele id:16581
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Daria Dodano: 24-01-2016
Data imprezy: 16-01-2016
(5)
Pełen profesjonalizm. Uśmiech na twarzy i świetna muzyka jak i prowadzenie imprezy. Widać, że DJ Gryfi angażuje się w to co robi. Polecam !!!

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

DJ/Wodzirej Gryfi Twoje niepowtarzalne Wesele
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bydgoszcz
Data dodania: 02-10-2015
Liczba odwiedzin: 485

Nowe ogłoszenia