Konferansjer Wodzirej Dj Magic KOCHA to co robi - ZADZWOŃ ZAPYTAJ OCEŃ

od 2500 do 3900 zł
Gorlice, małopolskie
(63)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
601-495...
790-409...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

O nas

Witam serdecznie
Jestem prezenterem muzycznym DJ - Wodzirejem z długoletnim stażem, za mną już setki zagranych imprez różnego rodzaju w tym wesel i poprawin.
Muzyka i prowadzenie różnego rodzaju eventów jest moją życiową pasją. W każde przyjęcie wkładam swoją duszę i doświadczenie.

Mam przyjemność przedstawić Państwu moją ofertę , DJ Prezentera muzycznego, wodzireja, który chętnie prowadzi Wasze wesele lub poprawiny.
Ślub to niepowtarzalna i najpiękniejsza chwila w życiu. Wspomnienie tego dnia to największy skarb na długie lata spędzone razem.
Ile wysiłku i czasu trzeba włożyć, aby cała uroczystość miała odpowiednią oprawę - sami Państwo wiecie.
Ważnym elementem udanego wesela jest stosownie dobrana muzyka.
DJ Maciej pomoże Państwu w wyborze repertuaru z różnych gatunków muzycznych, największych przebojów wylansowanych przez znanych wykonawców od lat 60, 70, 80, 90-tych po aktualne hity dostosowane gustom dla Młodego i Starszego Pokolenia gości.
Na spotkaniu z Młodymi uzgadniam przebieg uroczystości: rodzaj powitania, wybór utworu na pierwszy taniec , rodzaj i ilość zabaw , konkursów prezentowanych w trakcie wesela i na oczepinach.
Przykład tradycyjnego przebiegu wesela:

- Powitanie Młodej Pary, Przywitanie Gości
- Toast i Sto Lat; dla Nowożeńców
- Życzenia,oraz zaproszenie na posiłek
- Pierwszy taniec Młodej Pary - w tym ciężki dym taniec w chmurach, zimne ognie, konfetti
- Pierwsza część taneczna, bal taneczny.
- Taneczne korowody, zabawy i konkursy przeplatane muzyką
- Biesiadne śpiewanie (gorzka wódka, toasty weselne)
- Podziękowania dla Rodziców np. multimedialna projekcja filmu, czerwony dywan z wręczenie Oskarów
- Tort weselny z dodatkowymi efektami świetlnymi + ciężki dym
- Oczepiny poprowadzone w niebanalny oryginalnym wydaniu
- Zabawa, lub konkurs dla nowo wybranej Pary
- Dedykacje muzyczne, koncert życzeń

Dodatkową muzyczną atrakcją może być coraz bardziej popularna zabawa w wspólne śpiewanie znanych przebojów - weselne karaoke.
W trakcie przerw na gorący posiłek prezentuje utwory nastrojowe, lub instrumentalne, na życzenie toasty lub biesiadne śpiewanie.
Posiadam profesjonalny system nagłośnieniowy, który zapewnia wyjątkową i równomierną akustykę sali tanecznej i bankietowej, rozwiązanie takie daje możliwość swobodnej rozmowy pomiędzy uczestnikami przyjęcia weselnego. Dodatkowo dysponuje głośnikami "Bose", które mogą pracować do 11 godzin bez zasilania, dzięki takiemu nagłośnieniu, możesz zorganizuj swoje wesele w plenerze, co powiesz o ślubie cywilnym w Twoim ogrodzie, lub innym miejscu.
Dobór sprzętu zawsze dostosowuje do ilości bawiących się gości oraz możliwości technicznych lokalu (wielkości lokalu)

W mojej ofercie znajdziecie dodatkowe atrakcje:
- Ciężki dym – do pierwszego tańca TANIEC W CHMURACH (zaoszczędzicie 300 zł.)
- Multimedialną projekcję dowolnego materiału filmowego, zdjęciowego, jest to NOWOŚĆ - OBRAZ wielkości od 60 do 100 cali w jakości HD
- Lekki dym z wyrzutnią bezwonnej chmury podświetlaną światłem LED , lub maszyna do wytwarzania delikatnej, mgły polecana przy małych salach.
- Bański mydlane duża maszyna którą możemy wykorzystać w sali lub na zewnątrz
- Zimne ognie dwie wyrzutnie wystrzeliwane na wysokość 2 lub 3 metry oferta specjalna
- Konfetti do 4m wystrzeliwane np. pod koniec pierwszego.
- Karaoke profesjonalne z wyborem linii melodycznej
- Nowość zabawa LiveSelfie - lepsza niż foto-budka

Cena za oferowane usługi ustalana jest indywidualnie i zależy od rodzaju, czasu trwania, miejsca oraz terminu obsługiwanego przyjęcia weselnego lub innej imprezy.
Terenem mojej wykonywanej działalności jest województwo małopolskie podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, opolskie, lubelskie, cała południowa Polska
Dj-Magic to gwarancja bardzo dobrej zabawy !

Oferta nr 1

od 2500 do 3900zł/ wesele

Gram dla Klientów - tak, aby bawili się wspaniale i długo wspominali ten czas radości i zabawy.
W mojej ofercie znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne, aby zorganizować obsługę uroczystości muzycznych
wesela, - poprawiny - imprezy firmowe,- bale sylwestrowe,- bale karnawałowe,- andrzejki,- rocznice - dyskoteki,- dancingi,- studniówki,- bankiety,- festyny,- pokazy mody - imprezy urodzinowe, imieninowe, - osiemnastki,- koncerty, - karaoke,- prywatki,- prymicje, komunie, wieczory kawalerskie - panieńskie.
Wesele od 300 zł - 1 godz. Poprawiny od 200 zł - 1 godz. Profesjonalne Karaoke prezentacje multimedialne tylko - 300 zł Napis Love 600zł
Ciężki dym tylko 400zł , GRATIS: DOJAZD oraz według życzeń: bańki mydlane, lub konfetti, lub 2 wyrzutnie zimnych ogni !

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jestem prezenterem muzycznym DJ-em, wodzirejem od 1990 roku, pierwsze kroki w szkole średniej w Rzeszowie z Maciejem Gnatowskim – obecnie dziennikarzem, dyrektor muzyczny, Radia Rzeszów, współpracowałem i prowadziłem w latach 90 dyskoteki z jednym najlepszym dziennikarzem muzycznym w Polsce Bogdanem Fabiańskim. DJ MAGIC przygodę w branży ślubnej rozpoczął 20 lat temu najpierw większości były to poprawiny z czasem coraz więcej zleceń dotyczyło pełnej oprawy muzycznej, konferencyjnej przyjęć weselnych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dlaczego DJ Magic ?
• Stawiam na jakość
• Mam wieloletnie doświadczenie
• Prowadzę z pasją z pozytywną energią i dobrym humorem
• Do każdego zlecenia podchodzę w indywidualny sposób.
• Wykorzystuję bardzo szeroki przebojowy repertuar muzyczny, który dostosuję do gustów starszego i młodszego pokolenia.
• Pracuję na profesjonalnym sprzęcie nagłośnieniowy, oświetleniowym i dzięki temu każda impreza jest pod każdym względem perfekcyjnie przygotowana.
• Po imprezie ze mną pozostają tylko magiczne wspomnienia po udanej zabawie - proszę przeczytać opinie o mnie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nie tylko Disc Jockey, ale również Konferansjer, Wodzirej, Prezenter Muzyczny z ponad 20 letnim doświadczeniem, za mną tysiące zagranych imprez 99% zadowolonych klientów, potrafię poprowadzić każdą imprezę, a muzyką łącze pokolenia.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Imprezę prowadzę do której życzy sobie Klient cena 2800 jest za 10 godzin z możliwością przedłużenia, każda następna godzina to 250zł

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Cena zawiera oprawę muzyczną, prowadzenie imprezy jako DJ Konferansjer, profesjonalne nagłośnienie, oraz oświetlenie sceniczne miejsca imprezy.

Skład, w którym występujemy.

Występuje w składzie jednoosobowym, jeżeli przyjecie jest większe a Młoda Para życzy sobie Animatorki do zabaw z dziećmi mamy taką usługę (zabawy, konkursy, gry malowanie twarzy)

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak jak pisałem skład jest jednoosobowy. Animatorki (dwie lub jedna dziewczyna ) do zabaw z dziećmi lub np na większe imprezy firmowe okolicznościowe.

Jaki repertuar proponujemy?

Rodzaj muzyki dostosowuję do gustów gości i różnych sytuacji na parkiecie. Ja gram dla Was rodzaj muzyki, wcześniej uzgadniam z Młodą Parą
Podczas przyjęcia na bieżąco z wyczuciem i intuicją dostosowuję się do gustów gości i różnych sytuacji na parkiecie.
Posiadam legalny nieograniczony repertuar muzyczny i dzięki temu łączę na parkiecie wszystkie pokolenia i porywam do tańca najbardziej opornych biesiadników.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście kontakt z gośćmi podczas imprezy to podstawa mojej pracy.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Nie mamy wokalisty w naszym składzie za to jest możliwość zabawy w KARAOKE tak jak w "Szansie na sukces" z możliwością wyboru jaką zagrać linia]e melodyjną np. profesjonalną

Na jakich instrumentach gramy?

DJ MAGIC w swojej ofercie ma dodatkową usługę może występować w składzie z saksofonistą.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Najwyższej klasy sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy takich marek jak Bose, Denon, Electro Voice, Shure, Sennheiser, Martin.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Prowadzę imprezy w języku polskim, angielskim niestety nie śoiewamy.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Na życzenie mogę poprowadzić imprezę w języku angielskim.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Prowadziłem już wesela Włoskie, Hiszpańskie, Chorwackie, Słoweńskie, Słowackie, Ukraińskie, Rumuńskie, Niemieckie, Irlandzkie, Brytyjskie, Indyjskie

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Pomogę zrealizować każdą, nietypowe propozycje atrakcji, w dodatkowo płatnej ofercie mam Ciężki DYM - taniec w chmurach. Profesjonalne Karaoke, Prezentacje Multimedialne, Napis LOVE - MIŁOŚĆ, wytwornice Baniek Mydlanych, Wyrzutnie pionowe zimnych ogni od 2m, do 4m (pirotechnika, zabawa Live Selfie.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Ruchome głowy, wash led, pary led, lampy retro w stylu boho i rustykalny, led bary, wytwornice mgły, dymu, lasery. Sprzęt który życzą sobie Państwo na przyjęciu ustalamy indywidualnie.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Już na etapie przygotowań i układania planu wesela mają Państwo wpływ na całokształt imprezy, na której nie może zabraknąć Waszych ulubionych utworów.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście jedną z ulubionych moich propozycji jest "Koncert Życzeń" Młoda Para, jak również Goście mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Posiadam zezwolenie i umowę licencyjną Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki nr.0528 DJ UNION pozwalające na legalne odtwarzanie utworów muzycznych. Na życzenie organizatora imprezy czyli zamawiającego mogę uiścić opłatę licencyjną dla ZAIKS chyba że taką opłatę opłaca lokal w którym będzie organizowane przyjęcie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Wygrana w konkursie "Gazety Krakowskiej" na najlepszego DJ Wodzireja w kategorii "Mistrzowie Ślubu i Wesela 2023 Ukończone profesjonalne szkolenia dla DJ i Wodzirejów "Nowa jakość Rozrywki", "Vip Wedding" - Nowoczesne Wesele należę do Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzycznych DJ UNION

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Jestem profesjonalnym DJ zrzeszony w Polskim Stowarzyszeniem Prezenterów Muzycznych "DJ UNION leg. nr.0528 wykształcenie technik elektromechanik.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Jestem z rodziny która kocha muzykę od pierwszych lat mojego życia, śpiewałem grałem na rożnych instrumentach, ale najbardziej lubiłem prezentować i miksować piosenki które nagrywałem z radia na kasetę do magnetofonową.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Muzyka, organizowanie i prowadzenie różnego rodzaju eventów jest moją życiową pasją a największą zapłatą za wykonaną pracę jest widok rozśpiewanych i roztańczonych uczestników eventu. W każdą imprezę i przyjęcie wkładam swoją duszę i doświadczenie. Gram dla Klientów - tak, aby fantastycznie się bawili i długo wspominali ten czas radości i zabawy.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Jako Disc Jockey DJ MAGIC przesłuchuję codziennie po kilkadziesiąt nowych piosenek, które są NOWOŚCIAMI. Dodam że na świecie jest około 97 mln. piosenek tak podaje Google - „Piosenka to krótki utwór muzyczny, który łączy w sobie melodię i wokal”. Tak naprawdę nie jesteśmy wstanie określić, ile jest piosenek na świecie.
Wspomnę o kilku ciekawych danych, które podaje wyszukiwarka, np. co 2 minuty powstaje nowy utwór muzyczny na świecie. Spotify podaje, że co 1,4 sekundy przesyłany jest jeden utwór muzyczny do ich bazy!
Teraz każdy z Was może sobie wyobrazić ile osób tyle gustów muzycznych w tak ogromnej bazie piosenek, które są dostępne jednym kliknięciem.
Czasy bardzo się zmieniły… Zaczynając moją przygodę DJ najpierw zdobywałem piosenki nagrywając je na magnetofon kasetowy z audycji radiowych jak np. 2 Program Radia, który nadawał w wyznaczonym czasie audycje w formacie STEREO (większość audycji było nadawane w formacie MONO) Mój znajomy DJ i prezenter muzyczny Bogdan Fabiański w audycji „Słuchajmy razem” PR P2.
Kasety również kupowałem na giełdzie towarowej. Pamiętam, gdy kupowałem pierwsze płyty CD w sklepach Pewex za dolary, Gorącą nowość z roku 1990 MC Hammera „Please Hammer, Don’t Hurt Em” za którą zapłaciłem 1 200 000 zł! czyli dziś 120zł za 1 płytę i 13 piosenek.dobyłem sprowadzoną z Berlina Zachodniego.
Cieszę się bardzo że mamy tak łatwy dostęp do ”nowości” muzycznych. Niestety nie zawsze przekłada to się na twórczą jakość !
Wiem co się spodoba 60 latkom, 40 i 20 latkom. Ponad 25 lat doświadczenia, połączenie polskiej wspaniałej tradycji z nowoczesnością. , ja zawsze gram dla Was, za mną setki zagranych imprez. Muzyka i prowadzeniem eventów jest moją życiową pasją. W każde przyjęcie wkładam swoją duszę i doświadczenie. Po prostu KOCHAM TO

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Dysponuję profesjonalnym nowoczesnym nagłośnieniem i oświetleniem, który gwarantuje niezawodność i wysoką jakość. Dobór sprzętu dostosowuję do ilości bawiących się gości oraz możliwości technicznych lokalu. Posiadam system nagłośnieniowy, który zapewnia wyjątkową i równomierną akustykę sali tanecznej i bankietowej. Nowoczesne oświetlenie nadaje wyjątkowości i stwarza magiczny klimat całego przyjęcia.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Jako Wodzirej mogę przygotować i poprowadzić nieszablonowe zabawy taneczne dla wszystkich gości.
Do tego celu wykorzystuję ciekawe gadżety, peruki, maski, okulary, przebrania.
Integruję w moich zabawach, wszystkich uczestników Waszego przyjęcia a dla ochotników prowadzę konkursy z nagrodami.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Oczepiny wyjątkowe i oryginalne było ich trochę ponieważ każde są wyjątkowe .. Które mi utkwiły w pamięci wyglądały tak: Pani Młoda miała zasłonięte oczy, do jej bukietu przywiązaliśmy długie wstążki, każda panna trzymała jedną z nich. Młoda siedziała na środku, trzymając nad głową bukiet ze wstążkami, a panny mając w dłoni wstążki tańczyły dookoła, następnie Ona losowo odcinała wstążki od bukietu, aż została jedna nienaruszona, ta właśnie dziewczyna która ją trzymała została wybrana ! Następnie przygotowałem kilka takich samych pudełek. W jednym z nich zostanie ukryty mucha Pana Młodego, w trakcie grania muzyki panowie przekazują sobie pudełka z rąk do rąk. A gdy muzyka ucichnie… sprawdzamy, co jest w środku! Mężczyzna, który trzyma pudełko z muchą, został wybrany.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Bardzo trudne pytanie. Ja zawsze gram dla klientów i staram się muzycznie do nich dopasować. Oczywiście jeżeli widzę, że parkiet jest pusty wybieram moje utwory, które go zapełnią. Przecież nie powiem przez mikrofon .."słuchajcie mili Goście bawcie się, są to są piosenki, które wybrała Młoda Para..
Na pewno nie zagram utworów, w stylu Cypisa - Suchy Karaluch, czy "windą do nieba" grupy 2 + 1

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

"Stand By Me", "Kiedyś do Ciebie wrócę", "Wyglądasz Idealnie", "Żyję dziś dla Ciebie", "Bamboleo", "Solo" "Daddy Cool", "Gimme Gimme Gimme "Niech Nam zazdrości cały świat" "Lento", "Volare", "I Will Survive", "Jeden taniec jadna noc"

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Moje TOP 10 utworów na wesele: 1. ANNA JANTAR - "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc" 2. RYSZARD RYNKOWSKI - "Jedzie Pociąg z daleka" 3. LADY PANK - "Zawsze tam gdzie Ty"
4. WHITNEY HOUSTON - "I Wana Dance with Somebody Who Loves Me" 5. LOS LOBOS - "La Bamba" 6. BIG CYC - "Rudy się Żeni" 7. TRIBS - BUDKA SUFLERA - "Bal Wszystkich Świętych"
8. KAYAH, GORAN BREGOVIĆ - "Prawy do Lewego" 9. MR. PRESIDENT - "Coco Jambo" 10. BARTKI lub MARIUSZ KALAGA - "Jedna z Gwiazd"

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

To klient ustala jaką muzykę chce mieć na przyjęciu, prowadziłem wesela na których była w większości muzyka Disco Polo, ale również i takie na których był całkowity zakaz odtwarzaniu takiego rodzaju utworów muzycznych.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Moje sposoby na rozkręcenie imprezy , jeżeli chcę aby Goście ruszyli na parkiet zaczynam grać utwory muzyczne, które łatwo wpadają w ucho, tzw. śpiewające refreny są to stare jak i nowe przeboje, jeżeli dalej wolno rozwija się impreza, sprawdzam, czy na sali są rodziny z dziećmi, jeżeli tak staram się aby dzieci zwróciły uwagę na mnie, gram wtedy piosenki dla najmłodszych uczestników przyjęcia, dodatkowo rozkładam plansze i inne gadżety do zabaw. Zaczynam animacje, gdy zainteresuję dzieci, wtedy organizuję taneczne zabawy z rodzicami np. -"kaczuszki"
Następnym sprawdzonym sposobem jest obserwowanie gości imprezy Zawsze GRAM DLA NICH widzę, przy jakim rodzaju muzyki mam pełny parkiet i wtedy już wiem jak rozkręcić imprezę

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Na weselu najbardziej odnajdują się przeboje: Lata 80’s i 90’s – przeboje wszech czasów, Polskie klasyki i weselne szlagiery, Latino - rytmy idealne do tańca,
Hity radiowe – utwory, które towarzyszą nam każdego dnia, Disco polo – nikt nie słucha, każdy zna, Znane piosenki biesiadne – ulubione przyśpiewki starszego pokolenia, Na góralską nutę wesele z przytupem, Muzyka rockowa na weselu, Muzyka filmowa i obowiązkowo lata 50 60 Elvis i rock n roll.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Wszystkie miejsca są nietypowe, przez te lata poznałem bardzo dużo nowych wyjątkowych miejsc jak Sal weselnych, Restauracji, Hoteli i Domów Weselnych, Dworków, Zamków, Willi na Ślub czy Wiat Góralskich, bawiliśmy się w Agroturystyce i Stodole wiejskiej przyjęcie rustykalne czy boho , Wesele nad Stawami czy wesele nad Jeziorem prowadziłem wesela również w Parku Zdrojowym jak również zagrałem wesela w plenerze pod lasem, czy również w sadzie obok domu rodzinnego Pana Młodego. Nagłaśniałem i prowadziłem zaślubiny na łące w Beskidzie Niskim.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Szczególnie pamiętam wesele Magdaleny i Dariusza (Nowym Sączu czerwona strefa - korono-wirus) była to Żeglarskie Wesele połączona z szalona zabawa w nowoczesnej oryginalnej odsłonie, szanty plus najnowsze HITY - WYJĄTKOWE WESELE

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Ślub to niepowtarzalna i najpiękniejsza chwila w życiu ! Udane Wesele musi być poprowadzone z elegancją, klasą i humorem !
Odpowiednio wcześniej musi być dokładnie przemyślane. Uzgodniony indywidualny przebieg uroczystości, w tym rodzaj przywitania, styl zabawy i muzyki.
A na końcu wesela wszyscy uczestnicy mają być szczęśliwi, uśmiechnięci i zmęczeni po szaleństwie tanecznym.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Podczas przyjęcia na bieżąco z wyczuciem i intuicją dostosowuję się do gustów muzycznych gości i różnych sytuacji na parkiecie.
Ja gram dla WAS, muzyką łączę wszystkie pokolenia i porywam do tańca najbardziej opornych biesiadników.
Jako Wodzirej przygotowuję i poprowadzę nieszablonowe zabawy taneczne i konkursy.
Integruję w moich zabawach, wszystkich uczestników Waszego przyjęcia.
Dj Magic: • Stawia na jakość • Ma wieloletnie doświadczenie • Prowadzi zabawę z pasją i pozytywną energią .• Pracuję na profesjonalnym sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym. Dzięki temu po imprezie ze mną pozostają tylko magiczne wspomnienia po udanej zabawie.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Moją całą rodzinę moich przyjaciół, moje trzy pieski i cały mój dom.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Książka: Alchemik Paulo Coelho / Film: Nietykalni - Intouchables / Serial: Gra o Tron

Nasze pasje.

Moją życiową pasją jest muzyka, codziennie przesłuchuję po kilkadziesiąt nowych piosenek, różnych gatunków muzycznych. Drugą moją pasją jest sport, pływanie, squash, koszykówkę, jazda rowerem górskim. Jestem również instruktorem sportów siłowych.

Ciekawostki na nasz temat.

Interesuję się sprawami społecznymi lubię pomagać. Biorę czynny udział w różnych akcjach charytatywny "Świąteczna Paczka" ,WOŚP" Jestem również honorowym dawcą krwi.

Konferansjer Wodzirej Dj Magic KOCHA to co robi - ZADZWOŃ ZAPYTAJ OCEŃ
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 63 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Paulina
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 26-11-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Koniusza
Data dodania: 29-11-2023

DJ Magic to prawdziwy profesjonalista i człowiek z pasją - lepiej wybrać nie mogliśmy! Wszyscy nasi goście, rodzice i my byliśmy zachwyceni doborem muzyki i świetnie się bawiliśmy. Chyba nie było na weselu osoby, która nie znalazłaby się na parkiecie - bawił się każdy przedział wiekowy naszych gości. Fajnym pomysłem był też koncert życzeń - goście mogli zamówić sobie każdą piosenkę. Zabawy również były z klasą i ciekawie poprowadzone. Dzięki Panu Maćkowi w ogóle nie musieliśmy myśleć o planie wesela, ponieważ pilnował aby wszystko przebiegało według planu. Również obsługa sali bardzo chwaliła Pana Maćka, z którym świetnie się dogadywali i wspólnie poprowadzili nasze wesele. Bardzo polecamy!

Maciek
29-11-2023

Dziękuje bardzo za słowa uznania jest mi bardzo miło, ciesze się że wszystko wyszło tak jak chcieliście, jak sobie wymarzyliście. Starałem się tak dobrać muzykę, aby wszyscy goście mogli zatańczyć przy swoich ulubionych przebojach. Pomysł muzycznego koncertu życzeń był strzałem w 10 !
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-10-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gorlice
Data dodania: 23-10-2023

Z całego serca polecamy DJ Magic. Wesele naprawdę udane, goście bardzo zadowoleni. Wszystko super zorganizowane. Muzyka idealnie dobrana pod towarzystwo zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Pan Maciej również doradził nam w sprawach, które nie do końca mieliśmy pomysł jak rozwiązać. Super poprowadził nasze wesele, a zabawy były z klasą. Dziękujemy za wspaniałe wesele ❤️

Maciek
24-10-2023

O! Dziękuje bardzo za tak miłą i szybką ocenę mojej oprawy muzycznej i prowadzenia Waszego wesela !
Cieszę się bardzo, że tak dobrze bawiliście się aż do 5 rano !
Do zobaczenia na nastepnej imprezie okolicznościowej u Waszych Przyjaciół
Pozdrawiam serdecznie Maciek DJ MAGIC

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Brzostek
Data dodania: 03-10-2023

Bardzo nam sie podobało oraz gościom wesele poprowadzone przez DJ Maćka!!! Goście bardzo chwalili repertuar, zagorzali fani kapeli mówili, że zostali przekonani iż DJ jest jednak lepszy niz orkiestra xD Bardzo dziękujemy za pomoc Panie Maćku!! Pozdrawiamy
Kamil i Gosia 🙂😁

S
Sławek
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Sękowa
Data dodania: 02-10-2023

Najwyższa półka. Dj Magic wspaniałe poprowadził wesele. Super muzyka. Mix muzyki włoskiej-petarda!!! Gorąco polecam Pana Macieja wszystkim. Dziękujemy za wspaniałą imprezę!!!🙂

Maciek
03-10-2023

Dziękuje bardzo Sławku i Karolino za zaproszenie mnie, na Wasze przyjęcie weselne, za szaloną i wspaniałą zabawę, którą mogłem poprowadzić dla Was !

N
Norbert
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2023
Gorlice
Data dodania: 29-09-2023

W pełni polecam Dj Magica - Pana Macieja! Super prowadzone wesele, świetna muzyka do zabawy - dzięki Panu Maciejowi razem z żoną na zawsze zapamiętamy nasze wesele :)
Pozdrawiamy!

Maciek
03-10-2023

Bardzo mi miło, za tak miłe słowa, pozytywną ocenę mojej pracy i pasji życiowej, którą jest :
Bawienie ludzi muzyką, tańcem, zabawami, uśmiechem i pozytywną energią, która daje przesyłam moim Klientom ! Dziękuje Bardzo !

W
Wiktoria
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wieliczka
Data dodania: 11-09-2023

Bardzo polecam Maćka🥇, goście bardzo dobrze wspominają zabawę, nic na siłę wszystko z wyczuciem. Nam jako młodej parze też bardzo pomógł, w ferworze zdarzeń przypominał o wszystkim. Mieliśmy mała obsuwę a i tak świetnie poprowadził imprezę. Dziękujemy za miłą niespodziankę przy torcie. Pozdrawiam serdecznie 🎊👍

Maciek
12-09-2023

Dziękuje bardzo za pozytywną ocenę mojej pracy podczas Waszego przyjęcia weselnego, pozdrawiam serdecznie Maciek DJ Magic

G
Gabriela
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2023
Gorlice
Data dodania: 04-09-2023

Polecamy z całego serca DJ MAGIC. Pełen profesjonalizm w prowadzeniu naszego wesela. Pan Maciej świetnie dobrał muzykę, ale również zorganizował koncert życzeń, gdzie każdy z gości mógł napisać piosenkę jaką sobie życzy na parkiecie. Był cały czas uśmiechnięty! Wszystko odbyło się zgodnie z naszymi ustaleniami i życzeniami. Mieliśmy również zorganizowane śmieszne zabawy, które sam nam Pan Maciej zaproponował. Goście doskonale się bawili i my również!

Maciek
07-09-2023

Dziękuje bardzo za te słowa uznania jest mi miło, ciesze się że wszystko wyszło tak jak chcieliście, jak sobie wymarzyliście.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

O
Oliwia i Konrad
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Rzeszów
Data dodania: 02-09-2023

Pan Maciek jest niesamowicie sympatycznym , ciepłym i przemiłym człowiekiem. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego dj'a. Poziom mistrzowski. Było wspaniale.

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: MAGIC-LAND
NIP: 7382147503
Imię i nazwisko: Maciej Fereńczuk
Adres: Gorlice, Niepodległości 2, 38-300, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 22:00 Wt: 08:00 - 22:00 Śr: 08:00 - 22:00 Cz: 08:00 - 22:00 Pt: 08:00 - 22:00 Sb: 09:00 - 12:00 Nd: 12:00 - 22:00
601-495...
790-409...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10640
Zadzwoń
601-495...
790-409...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gorlice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy