Wodzirej-DJ-Konferansjer Michał Kuczaj - satysfakcja gwarantowana! id:34620

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Wodzirej-DJ-Konferansjer Michał Kuczaj - satysfakcja gwarantowana!

Michał Ostatnio widziany wczoraj
795-695...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (8)
Wrocław, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 19-03-2018
Liczba odwiedzin: 1223

Oferta

Od blisko 10 lat realizuję swoją pasję, jaką jest dawanie radości innym poprzez prowadzenie imprez jako dj i wodzirej. Radość uczestników zabawy to moje szczęście, dlatego każdą imprezę realizuję z pasją i zaangażowaniem. Wierzę, że wesela, bale i inne imprezy, w których uczestniczymy powinny być źródłem wspaniałych wspomnień na całe życie, dlatego do każdego zlecenia podchodzę z poczuciem misji i traktuję je jako zaszczyt.

Dlaczego ja?
- Kompleksowa obsługa: zadbam o wspaniałą muzykę, całą oprawę wodzirejską i konferansjerkę, profesjonalny sprzęt.
- Gwarancja jakości - w przypadku niezadowolenia z moich usług zwracam pieniądze. Sprawdź czy inni też gwarantują to w swojej umowie!
- Jeśli pojawia się taka potrzeba, prowadzę wesela międzynarodowe w języku angielskim.
- Na podstawie charakteru przygotowywanej imprezy, miejsca, czasu, liczby i wieku uczestników proponuję scenariusz imprezy. Uwzględnia on oczywiście wszelkie życzenia organizatorów.
- Muzyka grana na imprezach to oczywiście kwestia wspólnych ustaleń. Jestem w pełni otwarty na Wasze życzenia, a jednocześnie proponuję sprawdzoną playlistę.
- Nie jestem niewolnikiem przedimprezowych ustaleń i elastycznie oraz kreatywnie reaguję na wszelkie zmiany w programie imprezy.
- Zapewniam wspaniały klimat imprezy, dobry humor, dużo śmiechu i radości - na poziomie i w poczuciu dobrego smaku.
- Niesmaczne zabawy, żenujące żarty - to nie mój klimat!
- Nagłośnienie, oświetlenie i inny sprzęt (w tym ciężki dym na pierwszy taniec) wspomagające wspaniały klimat imprezy.
- Nie piję alkoholu.
- Jestem bardzo elastyczny - opowiedzcie mi o Waszej wizji, zrealizuję najśmielsze pomysły!

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Wodzirej-DJ-Konferansjer Michał Kuczaj - satysfakcja gwarantowana! id:34620
Ilość głosów: 8
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Emilia i Marcin
Emilia i Marcin
(5)
Dodano: 11-06-2018
Data imprezy: 02-06-2018
Miejscowość: Oborniki Śląskie
Najlepsze wesele na jakim byliśmy od lat. Tym bardziej nas to cieszy to, że było to waśnie nasze wesele:D.
Goście byli zachwyceni całą oprawą muzyczną, która trafiła w gusta nawet najbardziej wymagających. Światowe i polskie przeboje nie pozwalały nam zejść z parkietu i trzeba podkreślić, że nie ingerowaliśmy za bardzo w dobór muzyki, choć mogliśmy przesłać mailowo nasze propozycje. Zaufaliśmy Michałowi i Wojtkowi - chłopaki świetnie sobie poradzili trafiając w gusta idealnie. Zabawy dobrane z wyczuciem i ze smakiem integrowały gości, a ciężki dym na Pierwszy taniec dodał magii temu wydarzeniu i skutecznie przyćmił wszelkie niedoskonałości, tuszując fakt, że w naszym wydaniu ten taniec był spontaniczny i nie przećwiczony wcześniej.
To tylko przedsmak tego co chłopaki potrafią. Wodzirej Michał z uśmiechem i charyzmą wychodził do ludzi, pokazywał zabawy i w końcu tańczył razem z nimi, świetnie się bawiąc całkowicie na trzeźwo. To szczególnie doceniła moja ciocia, która oczywiście żwawo namawiała ich na jednego i była pełna podziwu i szacunku kiedy grzecznie odmówili, tłumacząc że w pracy nie spożywają alkoholu.
Chłopaki byli elastyczni i otwarci na wszelkie życzenia muzyczne i dedykacje, chętnie udzielali mikrofonu jeśli ktoś chciał coś powiedzieć, i bardzo sprawnie współpracowali z Ciocią Kazią, która również na ten dzień przygotowała swój program.
Będziemy wszystkim polecać i mamy nadzieje że jeszcze się spotkamy przy okazji czyjegoś wesela. Pozdrawiamy.
Emilia i Marcin
Przemek
Przemek
(5)
Dodano: 05-04-2018
Data imprezy: 11-11-2017
Miejscowość: Wrocław
Michał wzorowo poprowadził naszą integracyjną potańcówkę. Muzyka była dobrze dobrana, a zabawy skutecznie wyciągały ludzi od stołów. Nie sposób odmówić mu charyzmy, którą bardzo przydaje się na takich imprezach. Klimat zabawy udało mu się utrzymać do samego końca, a nawet dłużej niż planowaliśmy. O 4:00 rano musieliśmy w końcu 'siłą' ściągać ludzi z parkietu :) Polecam.
Kuba
Kuba
(5)
Dodano: 30-03-2018
Data imprezy: 03-02-2018
Miejscowość: Wrocław
Kiedy zaczęliśmy organizować nasze wesele, chcieliśmy, aby DJ-em był nikt inny jak Michał Kuczaj. Byliśmy wcześniej na kilku imprezach, które prowadził i zawsze świetnie się bawiliśmy. Były one prowadzone zawsze na najwyższym poziomie. W czasie naszego wesela Michał także stanął na wysokości zadania i poprowadził je rewelacyjnie. Kontakt przed weselem był bardzo dobry, Michał zrealizował wszystkie nasze ustalenia i pomysły. Muzyka, którą puszczał powodowała, że parkiet nigdy nie był pusty, a każdy uczestnik wesela niezależnie od wieku i upodobań w repertuarze znalazł swoje ulubione piosenki. Zabawy organizowane na weselu angażowały dużą grupę gości na czym nam bardzo zależało, ponieważ chcieliśmy, aby były to raczej zabawy integrujące gości niż typowe konkursy. Najlepszą rekomendacją może być reakcja naszej mamy, która przed weselem był pełna obaw, kiedy powiedzieliśmy Jej, że zdecydowaliśmy się na DJ-a, a nie na zespół. Jednak po weselu powiedziała, że DJ-wodzirej był pierwszorzędny i mieliśmy zdecydowanie rację, a wesele było bardzo udane. Nasi goście dobrą zabawę wspominają do tej pory. Słowem: serdecznie polecamy Michała Kuczaja!
Andrzej
Andrzej
(5)
Dodano: 30-03-2018
Data imprezy: 05-08-2017
Miejscowość: Wrocław
Polecam współpracę z Michałem ze względu na 100% skuteczności w działaniu - co z nim ustalisz, to masz. Na plus Michała przemawia, że w wolnych chwilach grywa w zespole na perkusji i "po godzinach" lubi też robić zdjęcia... Więc ma rozeznanie, jak dobra impreza powinna wyglądać.
Marcin
Marcin
(5)
Dodano: 28-03-2018
Data imprezy: 22-07-2017
Miejscowość: Kraków
Widziałem Michała kilka razy w akcji weselnej i imprezowej. Szczególnie zapadła mi w pamięci impreza integracyjna, którą prowadził, z konieczności po angielsku, na dużym międzynarodowym spotkaniu. Michał reagował elastycznie do rozwijającej się dynamicznie sytuacji i wraz z innymi współpracownikami zadbał o to, by kilkaset nieznających się osób porwać do tańca i zabawy. I to bez kropli alkoholu. To było coś!
Bogdan
Bogdan
(5)
Dodano: 19-03-2018
Data imprezy: 07-10-2017
Miejscowość: Wrocław
Uczestniczyłem w niejednej imprezie prowadzonej przez Michała i to co zapadło mi szczególnie w pamięć, to jego elastyczność oraz skuteczne i taktowne radzenie sobie z niespodziewanymi zwrotami akcji podczas zabawy.
Michał traktuje ze zrozumieniem organizatorów i ich oczekiwania, jest wodzirejem kompetentnym i profesjonalnym. Polecam.
Jan
Jan
(5)
Dodano: 19-03-2018
Data imprezy: 06-07-2017
Miejscowość: Sosnóka
Bardzo polecamy Michała jako DJ na wesela! Potrafił pogodzić bardzo szerokie muzyczne gusta naszych gości - od klasyki po najnowsze hity.
Świetnie bawili się starsi, młodsi a nawet Ci najmłodsi. Fantastyczny dobór "bezobciachowych" zabaw, które pozwoliły poznać się rodzinom i podkręcać tempo zabawy.
Agnieszka
Agnieszka
(5)
Dodano: 19-03-2018
Data imprezy: 29-04-2017
Miejscowość: Wroclaw
Michał prowadziła jako wodzirej nasze wesele w 2015 roku we Wrocławiu. Wesele spore i na dużej sali, mimo to wszystko było dobrze nagłośnione. Trzymał dobry poziom (żadnej żenady w zabawach weselnych), integrował gości, ustalił z nami plan. Dodatkowo ma bardzo "konkurencyjne" stawki i indywidualne podejście (wspólne ustalenia muzyk itp). Oboje z mężem polecamy.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Michał Kuczaj
Imię:Michał
Nazwisko:Kuczaj
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:51-679
Adres:Partyzantów

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.