Zobacz zdjęcia (5)
DJ/Wodzirej  KRISS - super zabawa za przystępną cenę :), Zabrze - zdjęcie 1
DJ/Wodzirej  KRISS - super zabawa za przystępną cenę :), Zabrze - zdjęcie 2 DJ/Wodzirej  KRISS - super zabawa za przystępną cenę :), Zabrze - zdjęcie 3 DJ/Wodzirej  KRISS - super zabawa za przystępną cenę :), Zabrze - zdjęcie 4 DJ/Wodzirej  KRISS - super zabawa za przystępną cenę :), Zabrze - zdjęcie 5
1 / 5

DJ/Wodzirej KRISS - super zabawa za przystępną cenę :) id:43088

Zabrze, śląskie
(3)
Dodaj opinię
693-877...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Dj-em/ Wodzirejem jestem od dawna. Lubię to co robię i nieustannie się w tym doskonale poprzez szkolenia czy po prostu słuchanie potrzeb par młodych. Wasz ślub to dla was i dla mnie również wyjątkowe wydarzenie, pomimo ogromnego doświadczenia uwierzcie denerwuje się tak samo jak wy pomimo niezliczonej ilości imprez :) Dlatego tak łatwo potrafię zrozumieć wasze potrzeby czy obawy.
Nie tylko poprowadzę wasze wesele ale służę wam pomocą i radą przed weselem.
Jestem Dj-em czyli potrafię zmiksować muzykę a do tego również wodzirejem. Czyli oprócz muzycznej oprawy wesela zapewnię wam również niebanalne animacje i zabawy w trakcie, nie boję się również wyjść do ludzi.
Nie ośmieszam gości, nie prowadzę zabaw w stylu przeciągania sznurka przez majty czy skakania tyłkiem po balonach :) Wszystko zabawy i animacje w dobrym guście, na wysokim poziomie i oryginalnie.
Nie pije alkoholu w trakcie waszego wesela.
Posiadam dobre nagłośnienie i oświetlenie sterowane z komputera wszystko wygląda schludnie, symetrycznie, moje stanowisko to moja wizytówka. Przykładam do tego dużą wagę.
Każdy utwór usłyszany na Waszym weselu to osłuchany przebój, legalnie zakupiony. Posiadam licencję DJ, płacę podatki i ZUS.
Dlaczego Twoje wesele może emanować wyborną zabawą, wszechobecną energią, uśmiechem, tańcem i zupełnie czymś nowym! Ponieważ kiedy prowadzę uroczystość, robię to w swoim jedynym i niepowtarzalnym stylu! Nie mam utartego sprawdzonego programu, ale posiadam w repertuarze sprawdzone triki i pomysły, które spowodują, że Twoi Goście mile spędzą czas na Twoim przyjęciu!
Jestem w 100% otwarty na współpracę, jestem pogodny i mam dużo dystansu do siebie. Co ważne ??? nie mam godzi granicznych, bawię Was tak długo jak dacie radę ustać na nogach :). W jednej ustalonej wcześniej umowie macie cały pakiet, bez ukrytych kosztów.
Posiadam w swojej ofercie maszynę na ciężki lód do pierwszego tańca i napis LOVE, dla moich klientów te usługi są tańsze.
Nie ograniczają mnie kilometry. Jestem z Zabrza, lecz grałem wesela w Düsseldorf, Gdańsku czy na Mazurach.
Zapraszam do współpracy.

Opinie (3)

Dodaj opinię
DJ/Wodzirej KRISS - super zabawa za przystępną cenę :) id:43088
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Karina
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-02-2022
Katowice
Data dodania: 14-02-2022

Nie ma lepszego prowadzonego. Goście wybawieni, zadowoleni, parkiet ciągle pełny. Za mała skala oceny powinno być 10/10. Polecam gorąco.

S
Sandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-12-2021
Wodzisław Śląski
Data dodania: 14-12-2021

Nie da się tak po prostu opisać tego, jak Pan Krzysztof poprowadził nasze przyjęcie. Już od I spotkania wiedzieliśmy, że dobrze wybraliśmy. Pan Krzysztof był na tak, na wszystko co zaproponowaliśmy. Wziął pod uwagę każdy aspekt, o który go poprosiliśmy. Dodawał otuchy, a to na prawdę bardzo ważne, kiedy wszystko tak szybko się dzieje, ledwo zostałaś mężatką, trzeba coś zrobić, a nie wiesz nawet jak się ustawić. Wtedy Pan Krzysztof wszystko spokojnie Ci tłumaczy, ustawia Cię, i mówi że wszystko jest super. Muzyka idealnie dobrana do gości. Ustaliliśmy, że ma lecieć po prostu wszystko, i tak było. Od kawiarenek, przez lata 80, bardziej współczesne, na Tiesto kończąc. Zabawy świetne, goście się fajnie bawili, były zabawne a jednocześnie kulturalne. Pan Krzysztof ma również rzutnik, dzięki czemu mogliśmy pokazać film z podziękowaniami dla rodziców. Parkiet był cały czas pełen, goście chwalili, że muzyka jest bardzo dobrze dobrana i zróżnicowana, że każdy znalazł coś dla siebie. Możliwość dedykacji to też bardzo fajna opcja :) mieliśmy kilka i to był strzał w 10! Polecam bardzo gorąco! <3

Krzysztof Chrust
15-12-2021

Wielkie dzięki, :)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-05-2021
Kochanowice
Data dodania: 09-06-2021

Super super super. Goście wybawieni, parkiet nigdy nie był pusty, zabawy nikogo nie krępowały, Dj Kriss nie miał problemu z puszczaniem detykacji. Pierwszy taniec-najwiekszy stres-dzięki dj-owi przetańczyliśmy bez problemu :) Jak wesele to tylko z Dj Krissem :)

Krzysztof Chrust
10-06-2021

Wielkie dzięki :)

Kontakt

Adres: Zabrze, , 41-800, woj. śląskie
693-877...
liczba odwiedzin: 1484
Zadzwoń
693-877...
Napisz

Popularne miasta w okolicy