Dj Wodzirej Licencjonowany id:10905

Oferta
Dodaj do plannera

Jestem prezenterem wodzirejem muzycznym,w 1989 roku zdobyłem licencję prezentera zawodowego, wydaną przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. Specjalizuję się w prowadzeniu uroczystości weselnych. Zapewniam, że niezapomniane wrażenia ze wspólnej zabawy, na długo pozostaną w pamięci wszystkich gości. Posiadając wieloletnie doświadczenie, chętnie służę radą i pomocą w zorganizowaniu Państwa uroczystośc

Cennik

Orientacyjna cena: 1800 PLN

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dj Wodzirej Licencjonowany id:10905
Ilość głosów: 5 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Wiola i Dawid Dodano: 16-09-2016
Data imprezy: 13-08-2016 Miejscowość: Zabrze
(5)
Dziękujemy Panu, Panie Jacku. Bardzo udane wesele, wszyscy się świetnie bawili. Super zabawy i prowadzenie imprezy, wspomnienia do końca życia. Powodzenia, gorąco polecamy !
Autor: Patrycja i Rafał Dodano: 23-06-2014
(5)
Dziękujemy za kapitalne prowadzenie imprezy weselnej . Wszyscy byli zachwyceni . Bardzo dziękujemy i polecamy ! :)
Autor: Basia i Rafał Dodano: 15-06-2014
(5)
Witamy Panie Jacku,bardzo dziekujemy za kapitalnie swietnie poprowadzone wesele.Naszym gosciom bardzo sie podobało,kilkoro wzieło nawet numer telefonu do Pana.Gry i zabawy tak rozbawiły i rozsmieszyły naszych gosci ze do tej pory cały czas rozmawiaja o naszym weselu.Panie Jacku jeszcze raz bardzo dziekujem i zyczymy dalszych sukcesów i takich wesel jakie mielismy MY!!!Było naprawde super:):)..
Autor: Sławcia i Dawid Czech Dodano: 05-06-2014
(5)
Serdecznie dziękujemy za fantastyczną zabawę! Było cudownie! Gorąco polecamy Pana Jacka! Genialna muzyka, świetnie prowadzone zabawy, fantastyczny kontakt! Wszyscy goście mega zadowoleni! Po prostu nie ma słów by to opisać :) Życzymy powodzenia i gorąco wszystkim polecamy!! Pan Jacek to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! BYŁO FANTASTYCZNIE! DZIĘKUJEMY! :) ps.Dziękujemy również za ujęcie naszej niestandardowej muzyki w weselnej setliście ;) Pozdrawiamy, Sławcia i Dawid
Autor: Wioletta i Tomasz Dodano: 04-06-2014
(5)
Wraz z małżonką jeszcze raz chcieliśmy Panu podziękować za udane wesele. Nasi goście bardzo Pana chwalą - za sposób prowadzenia imprezy, za konkursy, za dużą dawkę humoru oraz za Pana osobowość. A zabawa w "cięcie drewna" przejdzie do historii.

Skontaktuj się

501-351...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Music-Service
Imię:Jacek
Nazwisko:Karbowski
Województwo:śląskie
Miejscowość:Zabrze
Kod:41-800
Adres:Wolności
Data dodania: 06-09-2013
Liczba odwiedzin: 1588

Nowe ogłoszenia