Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 5

Dj Wodzirej Licencjonowany id:10905

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Dj Wodzirej Licencjonowany

Ostatnio widziany ponad miesiąc temu
501-351...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (5)
Zabrze, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 06-09-2013
Liczba odwiedzin: 2053

Oferta

Jestem prezenterem wodzirejem muzycznym,w 1989 roku zdobyłem licencję prezentera zawodowego, wydaną przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. Specjalizuję się w prowadzeniu uroczystości weselnych. Zapewniam, że niezapomniane wrażenia ze wspólnej zabawy, na długo pozostaną w pamięci wszystkich gości. Posiadając wieloletnie doświadczenie, chętnie służę radą i pomocą w zorganizowaniu Państwa uroczystośc

Cennik

Oferta nr 1
1800

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Dj Wodzirej Licencjonowany id:10905
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Wiola i Dawid
Wiola i Dawid
(5)
Dodano: 16-09-2016
Data imprezy: 13-08-2016
Miejscowość: Zabrze
Dziękujemy Panu, Panie Jacku. Bardzo udane wesele, wszyscy się świetnie bawili. Super zabawy i prowadzenie imprezy, wspomnienia do końca życia. Powodzenia, gorąco polecamy !
Patrycja i Rafał
Patrycja i Rafał
(5)
Dodano: 23-06-2014
Dziękujemy za kapitalne prowadzenie imprezy weselnej . Wszyscy byli zachwyceni . Bardzo dziękujemy i polecamy ! :)
Basia i Rafał
Basia i Rafał
(5)
Dodano: 15-06-2014
Witamy Panie Jacku,bardzo dziekujemy za kapitalnie swietnie poprowadzone wesele.Naszym gosciom bardzo sie podobało,kilkoro wzieło nawet numer telefonu do Pana.Gry i zabawy tak rozbawiły i rozsmieszyły naszych gosci ze do tej pory cały czas rozmawiaja o naszym weselu.Panie Jacku jeszcze raz bardzo dziekujem i zyczymy dalszych sukcesów i takich wesel jakie mielismy MY!!!Było naprawde super:):)..
Sławcia i Dawid Czech
Sławcia i Dawid Czech
(5)
Dodano: 05-06-2014
Serdecznie dziękujemy za fantastyczną zabawę! Było cudownie! Gorąco polecamy Pana Jacka! Genialna muzyka, świetnie prowadzone zabawy, fantastyczny kontakt! Wszyscy goście mega zadowoleni! Po prostu nie ma słów by to opisać :) Życzymy powodzenia i gorąco wszystkim polecamy!! Pan Jacek to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! BYŁO FANTASTYCZNIE! DZIĘKUJEMY! :) ps.Dziękujemy również za ujęcie naszej niestandardowej muzyki w weselnej setliście ;) Pozdrawiamy, Sławcia i Dawid
Wioletta i Tomasz
Wioletta i Tomasz
(5)
Dodano: 04-06-2014
Wraz z małżonką jeszcze raz chcieliśmy Panu podziękować za udane wesele. Nasi goście bardzo Pana chwalą - za sposób prowadzenia imprezy, za konkursy, za dużą dawkę humoru oraz za Pana osobowość. A zabawa w "cięcie drewna" przejdzie do historii.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.