Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

DJ / Wodzirej Maksymilian Gawle id:31036

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Dębica, podkarpackie
Data dodania: 26-09-2017
Liczba odwiedzin: 179

Oferta

Pasja oraz profesjonalizm..
Fajnie, że tu jesteście oraz przeglądacie teraz Moją ofertę.
Super, jeżeli podobają Wam się materiały zaprezentowane na stronie.
Fantastycznie, jeżeli zobaczymy się na spotkaniu oraz omówimy Plan uroczystości.
Miło mi będzie poprowadzić Wasze Wesele!

Wybór oprawy muzycznej na wesele to bardzo trudne zadanie z którym przypuszczam również Wy - przyszli Państwo Młodzi musicie się zmierzyć.

Zapraszam do zapoznania się z krótkim opisem mojej oferty.

Zajmuję się oprawą muzyczną wielu imprez okolicznościowych. Każdy klient ma inne wymagania, swoje marzenia odnośnie tego wyjątkowego dnia - Waszego Wesela. Każda uroczystość jest zatem inna więc każdy szczegół jest ustalony indywidualnie.

Podczas spotkań ustalamy klimat muzyczny jaki chcą Państwo podczas swojej uroczystości i na podstawie tych klimatów dobieram odpowiednio utwory podczas imprezy w zależności od wyczucia tego, czego goście w danej chwili potrzebują. Nie jest to odgórnie przygotowana playlista. Przyjeżdżam z całym repertuarem jaki posiadam, a utwory wybieram na podstawie tego co ustaliliśmy na spotkaniach.
Również wszystkie punkty wesela począwszy od Waszego wejścia na sale przez Pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, tort, zabawy, oczepiny etc. po zakończenie imprezy są ustalane wedle Waszych oczekiwań. Zawsze doradzam swoim klientom optymalne rozwiązania oraz służę pomocą, lecz Wy jako organizatorzy Macie decydujące zdanie!

Współpracuję również z Wokalistką. Jest to bardzo fajna alternatywa, gdy ktoś zastanawia się nad wyborem: DJ czy zespół?
Również tutaj na podstawie ustalonego klimatu muzycznego dobieramy repertuar podczas wesela tak, by jak najlepiej zabawić gości.

Zajmuję się również Oświetleniem scenicznym oraz dekoracją światłem. Dzięki temu już w ofercie podstawowej otrzymują Państwo bardzo efektywne światło. Ofertę można poszerzyć zawsze o dodatkowe efekty i zrobić podczas całego wesela LIGHT SHOW w bardzo atrakcyjnej cenie!

Współpracuję również z animatorem do dzieci, który zabawia dzieciaki różnymi zabawami oraz tańcami podczas całego wesela.

Posiadam tylko i wyłącznie zawodowy sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy!

Zapraszam do współpracy!

Dj/wodzirej Maksymilian Gawle

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

DJ / Wodzirej Maksymilian Gawle
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Dębica

Nowe ogłoszenia