Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 1

DJ / Wodzirej Maksymilian Gawle id:31036

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
DJ / Wodzirej Maksymilian Gawle

Ostatnio widziany 17-06-2018
690-051...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Dębica, podkarpackieZobacz na mapie
Data dodania: 26-09-2017
Liczba odwiedzin: 275

Oferta

Pasja oraz profesjonalizm..
Fajnie, że tu jesteście oraz przeglądacie teraz Moją ofertę.
Super, jeżeli podobają Wam się materiały zaprezentowane na stronie.
Fantastycznie, jeżeli zobaczymy się na spotkaniu oraz omówimy Plan uroczystości.
Miło mi będzie poprowadzić Wasze Wesele!

Wybór oprawy muzycznej na wesele to bardzo trudne zadanie z którym przypuszczam również Wy - przyszli Państwo Młodzi musicie się zmierzyć.

Zapraszam do zapoznania się z krótkim opisem mojej oferty.

Zajmuję się oprawą muzyczną wielu imprez okolicznościowych. Każdy klient ma inne wymagania, swoje marzenia odnośnie tego wyjątkowego dnia - Waszego Wesela. Każda uroczystość jest zatem inna więc każdy szczegół jest ustalony indywidualnie.

Podczas spotkań ustalamy klimat muzyczny jaki chcą Państwo podczas swojej uroczystości i na podstawie tych klimatów dobieram odpowiednio utwory podczas imprezy w zależności od wyczucia tego, czego goście w danej chwili potrzebują. Nie jest to odgórnie przygotowana playlista. Przyjeżdżam z całym repertuarem jaki posiadam, a utwory wybieram na podstawie tego co ustaliliśmy na spotkaniach.
Również wszystkie punkty wesela począwszy od Waszego wejścia na sale przez Pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, tort, zabawy, oczepiny etc. po zakończenie imprezy są ustalane wedle Waszych oczekiwań. Zawsze doradzam swoim klientom optymalne rozwiązania oraz służę pomocą, lecz Wy jako organizatorzy Macie decydujące zdanie!

Współpracuję również z Wokalistką. Jest to bardzo fajna alternatywa, gdy ktoś zastanawia się nad wyborem: DJ czy zespół?
Również tutaj na podstawie ustalonego klimatu muzycznego dobieramy repertuar podczas wesela tak, by jak najlepiej zabawić gości.

Zajmuję się również Oświetleniem scenicznym oraz dekoracją światłem. Dzięki temu już w ofercie podstawowej otrzymują Państwo bardzo efektywne światło. Ofertę można poszerzyć zawsze o dodatkowe efekty i zrobić podczas całego wesela LIGHT SHOW w bardzo atrakcyjnej cenie!

Współpracuję również z animatorem do dzieci, który zabawia dzieciaki różnymi zabawami oraz tańcami podczas całego wesela.

Posiadam tylko i wyłącznie zawodowy sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy!

Zapraszam do współpracy!

Dj/wodzirej Maksymilian Gawle

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Oferta
od 1600 do 3000 / wesele
Cena uzależniona jest od ilości opcji dodatkowych (np. dodatkowego członka zespołu: wokalistka, animator do dzieci; dodatkowe światło: punkty dekoracji ścian, głowice ruchome, etc. )

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: DJ / Wodzirej Maksymilian Gawle id:31036
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Ewelina
Ewelina
(5)
Dodano: 13-06-2018
Data imprezy: 09-06-2018
Miejscowość: Biecz
Wesele z Djem Maksymilianem Gawle to rzeczywiście wesele z klasą oraz doskonała zabawa! W pełni zgadzamy się z opisem - pasja i profesjonalizm: idealnie dobrana muzyka pod bawiących się gości, ciekawie i wesoło (lecz elegancko!) poprowadzone zabawy weselne, po prostu widać, że facet kocha to co robi i ma styl ;-)
Panie Maksymilianie gratulujemy! a sobie gratulujemy świetnego wyboru - Dja Maksymiliana Gawle na swoim weselu! Dziękujemy!

Dane kontaktowe

DJ / Wodzirej Maksymilian Gawle
Imię:Maksymilian
Nazwisko:Gawle
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Dębica

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.