Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 6

DJ Wodzirej Marek id:22227

Kontakt

791-722...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (6)
Chudów, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 26-07-2016
Liczba odwiedzin: 532

Oferta

Dj, Wodzirej, Prezenter, sam nie wiem. Jestem osoba która poprowadzi Wasze wesele uświetniając je odpowiednim prowadzeniem, muzyką, animacjami tanecznymi, wprowadzając energetyczną atmosferę i niezapomniane wspomnienia.

Jedyny dzień w życiu jakim jest wesele powinien być wyjątkowy, pełen magii, gdzie dobra muzyka przeplata się z tańcem, radością i emocjami trwającymi do białego rana!

Nie od dziś zajmuję sie prowadzeniem różnego rodzaju imprez, a bogate doświadczenie pozwala mi poprowadzić ten wyjątkowy dzień na wiele różnych sposobów. W czasie spotkania omawiam z przyszła parą młodą wszelkie szczegóły dotyczące przyjęcia weselnego, konkursów, zabaw, odpowiedniego doboru muzycznego repertuaru, począwszy od wejścia na sale, aż do ostatniego gościa.

W czasie prowadzenia wesela prezentuję szeroki repertuar muzyki polskiej i zagranicznej z lat 60-tych poprzez lata 70-80-90-te aż po muzykę współczesną. Prowadząc imprezę organizuję show taneczne integrując uczestników od najmłodszy aż po tych którzy sa już pełnoletni ;-)...

To wszystko opiera się na odpowiednim sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym dopasowanym do ilości gości i warunków architektonicznych sali.

Cennik

Oferta nr 1
1900 / 12 godzin
Prowadzenie i oprawa muzyczna uroczystości od momentu wejscia Pary Młodej na sale.
Możliwość występu wokalistki która uświetni i urozmaici zabawę weselną.
Animatorzy w bajkowych strojach jako atrakcja nie tylko dla najmłodszych.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ Wodzirej Marek id:22227
Ilość głosów: 6
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Marta i Krzysztof
Dodano: 05-06-2017
Data imprezy: 27-05-2017
Miejscowość: Chorzów
Wybór Marka na DJ-a to najlepszy wybór, jaki mogliśmy dokonać! Od początku nawiązaliśmy świetny kontakt. Zabawy taneczne i nie tylko z gustem i smakiem, dostosowane do naszych wymagań. Genialna muzyka, przy której bawić się mogli zarówno najmłodsi, jak i najstarsi goście. Baaaardzo polecamy! :)
(5)
Autor: Barbara i Piotr
Dodano: 09-03-2017
Data imprezy: 22-10-2016
Miejscowość: Żernica
Świetny DJ!
Marek prowadził nasze wesele tak dobrze, że mało kto schodził z parkietu :) Od wejścia po sam koniec. Bardzo dobry dobór muzyki do towarzystwa i tancerzy. Marek prowadził także świetne zabawy, które rozruszają każde, nawet sztywne towarzystwo! :D np. integracyjna zabawa z układaniem klocków za pomocą sznurków trzymanych przez kilka osób - zabawa podobała się także dzieciom :)
Od wszystkich znajomych w trakcie wesela, usłyszeliśmy pozytywne opinie, cytując Ciotkę, która to: "nawet na swoim weselu się tak nie wybawiła!"
Polecamy z całego serca Wam wszystkim Dj Marka i polecamy nie w dwójkę, ale z resztą naszych gości, których było 64 osoby:)
(5)
Autor: Natalia Profaska
Dodano: 21-08-2016
Data imprezy: 13-08-2016
Fantastyczny człowiek, na właściwym miejscu. Świetne prowadzenie imprezy, bardzo dobry kontakt z gośćmi i fantastyczne zabawy! Polecam z czystym sercem! Jeśli potrzebujecie Dj z powolaniem i sercem do swojej pracy to tylko DJ MAREK!
Pozdrawiam :-)
(5)
Autor: Tomek i Agata
Dodano: 16-08-2016
Data imprezy: 11-06-2016
Bardzo udane nasze wesele w dużym stopniu dzięki bardzo dobrej oprawie muzycznej. Pomysłowe i nowatorskie zabawy oraz świetny kontakt z gośćmi to także silne strony Marka. Mamy nadzieje jeszcze kiedyś trafić na imprezę prowadzoną przez tego DJ.
(5)
Autor: Ewelina
Dodano: 06-08-2016
DJ Marek poprowadził wesele mojej przyjaciółki i tak jak inni goście uważam że lepiej trafić nie mogła. Od samego początku wprowadził cudowna atmosferę a muzyka dobrana do każdego pokolenia porwała na parkiet wszystkich gości. Jak wesele z klasą to tylko DJ Marek
(5)
Autor: Monika Sobota
Dodano: 29-07-2016
Wiosną tego roku DJ Marek poprowadził wesele mojej siostry. Już przy wejściu do sali weselnej wodzirej serdecznie przywitał wszystkich gości, z każdym potrafił nawiązać doskonały kontakt. Jednak to nie wszystko, przez całe wesele świetnie trafiał w gusta muzyczne gości na co dowodem był pełny parkiet od początku do końca przyjęcia weselnego. Zabawa urozmaicona była konkursami oraz nauką układów tanecznych do największych hitów :) Marek zadbał także o najmłodszych uczestników wesela, poprowadził specjalny blog muzyczny dla dzieci oraz zorganizował dla maluchów ciekawe zabawy :) ponadto przez całe przyjęcie miał świetny kontakt z gośćmi, a dedykacje muzyczne czy nawet przedłużenie wesela nie stanowiło dla niego żadnego problemu! Dodatkowo muszę zwrócić uwagę na jego profesjonalne podejście i zauważalne gołym okiem doświadczenie w branży :)
Przez kilka lat pracowałam jako kelnerka na jednej z sal weselnych i spośród mnóstwa zespołów i wodzirejów jakich poznałam z czystym sumieniem polecam wszystkim DJ 'a Marka!!

Dane kontaktowe

DJ Wodzirej Marek
Imię:Marek
Nazwisko:Szombara
Województwo:śląskie
Miejscowość:Chudów
Kod:44-177
Adres:Wodna 7

Nowe ogłoszenia