DJ, Wodzirej na Twoje wesele. Ciężki dym oraz dodatkowe atrakcje. id:32584

od 2000 do 3000 zł / wesele
Koszalin, zachodniopomorskie
(9)
Dodaj opinię
889-793...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw

Moją pasją jest bycie DJ-em.

Jestem osobą z wieloletnim doświadczeniem, od 11 lat prowadzę różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, obsługując je zarówno od strony muzycznej jak i wodzirejskiej.

Miałem okazję brać czynny udział w niezliczonej ilości tradycyjnych uroczystości takich jak wesela czy rocznice, uroczystości okazjonalnych typu bale, a także plenerowych dużych imprez.

Prowadząc przyjęcia, mam za zadanie przekazać innym radość wspólnego tańca, kreuję uśmiech na twarzach i dobre emocje w sercach. Swoboda wypowiedzi, kultura słowa oraz doświadczenie realizatorskie to zasługa wieloletniej praktyki. Biorę udział w profesjonalnych warsztatach, na których szkolę się jako animator i wodzirej. Praca oraz wymiana doświadczeń z najlepszymi przynosi niezliczone inspiracje i wiele pomysłów, które teraz wykorzystuję podczas prowadzenia wszystkich uroczystości. Jedną z największych atrakcji moich imprez są animacje taneczne, które integrują wszystkich Gości, nawet tych którzy twierdzą, że nie potrafią tańczyć. Jest to wspólna zabawa kilku pokoleń, urozmaicona charakterystycznymi nakryciami głowy oraz strojami podkreślającymi odpowiedni nastrój.

W dalszym ciągu planuję się rozwijać i doskonalić swój warsztat.

W mojej ofercie mam szeroki zakres dodatkowych atrakcji takich jak Ciężki dym, wytwornice baniek mydlanych czy też sprzęt do dekorowania sal światłem.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta

Pakiet złoty
od 2000 do 3000 / wesele
Ceny są Elastyczne !!!
Szczegółowa oferta ustalana jest indywidualnie, po wstępnych ustaleniach zostaje wyceniona usługa.
W Pakiecie zawarta jest profesjonalna obsługa wodzirej-ska oraz muzyczna przyjęcia, profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.

Promocja na obsługę Wesel w tygodniu oraz rabaty w miesiącach takich jak styczeń, luty i marzec.
Pakiet Brykantowy
od 2800 do 3800 / wesele i poprawiny
Ceny są Elastyczne !!!
Szczegółowa oferta ustalana jest indywidualnie, po wstępnych ustaleniach zostaje wyceniona usługa.
W Pakiecie Brylantowym zawarta jest profesjonalna obsługa wodzirej-ska oraz muzyczna, przyjęcia, profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie oraz liczne dodatkowe atrakcje takie jak:
- taniec w chmurach (ciężki dym),
- dekoracja sali światłem,
- projekcje gobo (wyświetlane imiona młodych),
- ścianka do zdjęć.
Dodatkowe atrakcje
od 650 do 4000 / występ
Dodatkowe atrakcje które mamy w swojej ofercie:
- pokazy ciężkiego dymu na pierwszy taniec (taniec w chmurach),
- dekoracja sali światłem,
- napisy gobo, (wyświetlane napisy z imionami),
- napisy LED: LOVE,
- foto lustro,
- foto budka,
- fontanna czekolady,
- fontanna alkoholowa,
- pokazy sztucznych ogni,
- auto do ślubu.
Cena uzgadniana jest po wyborze dodatkowych atrakcji oraz po ustaleniu dostępnych terminów.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (9)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
DJ, Wodzirej na Twoje wesele. Ciężki dym oraz dodatkowe atrakcje. id:32584
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
N
Natalia
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 04-05-2019
Rymań
Data dodania: 22-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Jeżeli szukacie dj, który potrafi idealnie wpasować się w gust muzyczny gości to tylko DJ Ivan! 🎶🎤🎹 Goście byli zachwyceni 😊 Szczerze polecamy!
M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2019
Gościno
Data dodania: 05-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Dj Ivan to był nasz najlepszy wybór , goście bawili się do rana , przezabawne gry duży kontakt z ludźmi polecam z całego serca :)
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-02-2019
Złocieniec
Data dodania: 04-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Świetnie poprowadzony ślub. Muzyka, gry, zabawy Nie ma osoby, która by wyszła niezadowolona. Bardzo dziękujemy ☺️Zapamiętamy tę chwilę na długo, miło wspominając. Polecamy z całego serca i czystym sumieniem.
M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Bobolin
Data dodania: 05-10-2018
Najlepszy DJ/Wodzirej na wesele. Od pierwszego spotkania godny zaufania, zawsze przygotowany. Goście bardzo zadowoleni... starsi i młodsi. Super muzyka, super zabawy, jak i dodatki tj. ciężki dym czy gobo. POLECAM
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-06-2018
Polanów
Data dodania: 15-09-2018
Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi wesela przez Dj Ivana :))) To co go charakteryzuje to profesjonalizm, długoletnie doświadczenie i chłopak jest poprostu rewelacyjny w tym co robi! Nie jest to opinia tylko nasza, goście byli również zachwyceni i tańczyli do rana! Polecamy usługi Dj Ivana, ponieważ chłopak jest młody, utalentowany i wkłada serce w to co robi :)
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2018
Restauracja Polonez w Rymaniu.
Data dodania: 28-08-2018
Mieliśmy okazje korzystać z usługi ciężkiego dymu do pierwszego tańca, efekt niesamowity! Przy tym profesjonalna usługa, goście pod wrażeniem :)
Dziękujemy za piękne urozmaicenie naszego wesela :)
E
Eliza
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-08-2018
Rymań restauracja Polonez
Data dodania: 11-08-2018
Polecam z czystego serca, przesympatyczny chłopak, zna się na tym co robi , doskonała organizacja co do muzyki, różnych dodatków i zabaw. Goście byli zadowoleni i my również, nogi popuchnięte od tańca tak się każdy dobrze bawił dzięki organizacji P. Michała . Na prawde polecam
D
Daniel
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Parnowo
Data dodania: 10-08-2018
Wraz z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Michałem. W każdym aspekcie pełen profesjonalizm! Począwszy od ciężkiego dymu przy pierwszym tańcu, po grupowe tańce (min. belgijka, polonez), kończąc na wesołych i pomysłowych oczepinach. DJ grał, także na naszych poprawinach gdzie szybko porwał gości do tańca. Do tego stopnia, że poprawiny trwały kilka godzin dłużej i show Ivana też :) Repertuar muzyczny też stał na wysokim poziomie, dlatego że było 120 gości a DJ z łatwością dostosował się do ich gustów. Wielkim plusem jest również sprzęt jaki Michał ma w posiadaniu- i ten do nagłośnienia sali jak i do jej oświetlenia. Z ręką na sercu polecamy usługi Michała!
Pokaż więcej opinii
Michał

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:IvanTech Michał Iwanisik
Imię i nazwisko:Michal Iwanisik
Adres:Koszalin
75-640woj. zachodniopomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn:07:00 - 24:00
Wt:07:00 - 24:00
Śr:07:00 - 24:00
Cz:07:00 - 24:00
Pt:07:00 - 24:00
Sb:07:00 - 24:00
Nd:07:00 - 24:00
889-793...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 04-12-2017, liczba odwiedzin: 932
Telefon
889-793...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Koszalin

Zobacz wszystkie kategorie