dj-wodzirej na wesele djhermann-ciężki dym,dekoracja światłem,nap.LOVE id:2484

2200 zł / wesele
Wągrowiec, wielkopolskie
(52)
Dodaj opinię
604-134...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw

Od wielu lat jako dj-prezenter zajmuje się oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez.Muzyka jest moją pasją od najmłodszych lat i dzięki temu teraz robię to co lubię.Gram na ogół wesela,imprezy

okolicznościowe,f irmowe oraz zabawy.Organizuje również imprezy karaoke,co jest super dodatkiem na weselu,spotkaniu po latach,czy imprezie firmowej.Przez wszystkie lata osiągnąłem bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju imprez,a dzięki bogatemu repertuarowi muzycznemu z lat 70,80,90-tych,jestem w stanie zaspokoić gusta najbardziej wybrednych imprezowiczów,na życzenie mogę zagrać praktycznie każdy utwór,ale staram się tak prowadzić imprezę aby na parkiecie znajdowało się jak najwięcej gości.W trakcie imprezy prowadzę różnego rodzaju zabawy integrujące wszystkich gości,jestem spontaniczny i otwarty na wszelkie propozycje.Posiadam profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy co dodaje smaku całej imprezie.Obszar mojej działalności to województwo wielkopolskie,kujawsko-pomorskie, pomorskie,ale mogę dojechać w każde miejsce w Polsce.Dodatkową ofertą jest dym ciężki na pierwszy taniec,napis LOVE,oraz dekoracja światłem,sali weselnej,stołów itp(pokazują to cztery ostatnie zdjęcia). Wszystkie osoby zainteresowane moją ofertą proszę o kontakt.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta

Wesele
2200 / wesele

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
Certyfikat 2016

Opinie (52)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
dj-wodzirej na wesele djhermann-ciężki dym,dekoracja światłem,nap.LOVE id:2484
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 52 opinii
Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-06-2018
Kleszczewo
Data dodania: 26-07-2018
Tyle opinii zostało już napisanych, że ciężko cokolwiek dodać.
Powiem tyle. Tak pogodnego i pozytywnie nastawionego człowieka dawno nie spotkaliśmy. Ten człowiek rozrusza nawet najbardziej oporne towarzystwo.
Jesteśmy zaszczyceni, że zgodziłeś się do nas przyjechać i poprowadzić nasze wesele. Z całą pewnością będziemy szukać kolejnej okazji do skorzystania z Twoich usług w przyszłości. Powiem szczerze TO BYŁ NAJJAŚNIEJSZY PUNKT TEJ UROCZYSTOŚCI ...z wyłączeniem Panny Młodej:-)
K
Karina i Janusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-04-2018
Luboń
Data dodania: 16-05-2018
Jesteś Najlepszy !!!
Oprawa muzyczna w Twoim wykonaniu to gwarancja udanego wesela :-)
Wszyscy są zachwyceni !!!
Super muzyka z humorem zabawa i atrakcje.
Wielki plus za elastyczność i dopasowanie się do gustów muzycznych gości. Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, a do tego uśmiech na twarzach.Bardzo dziękujemy i polecamy z całego serca Pana Marka.
K
Klaudia Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2017
Grylewo
Data dodania: 30-12-2017
Serdecznie polecamy DJ Hermanna! Świetna muzyka, różnorodny repertuar, dopasowany do gustów gości. Impreza trwała do 5 rano, a parkiet cały czas był pełny:) Goście do dziś wspominają świetną zabawę, chociaż minęły już 4 miesiące. Polecamy każdemu, kto szuka DJ'a na wesele, Marek nie zawiedzie Was na pewno :)
D
Dagmara
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2017
Wągrowiec
Data dodania: 19-09-2017
Gorąco polecamy!!!! Wszyscy goście bawili się świetnie! Muzyka zgodna z naszymi preferencjami, stosunek muzyki do przerw idealny. Nie za długo nie za krótko :) Dj Hermann to profesjonalista w każdym calu! Goście i my oczywiście zachwyceni. Nawet osoby, które nie wyobrażały sobie wesela bez orkiestry po naszym weselu zmieniły zdanie ;) Była to pierwsza, ale zdecydowanie nie ostatnia, impreza na której u nas grał dj Hermann! Bardzo dziękujemy! Dagmara i Michał
D
Dorota i Janek
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2017
Kobylnica
Data dodania: 04-09-2017
Pan Marek to rewelacyjny człowiek, nasze wesele poprowadził wspaniale!! Wspaniała muzyka, przy której bawiliśmy się do samego rana, cały czas pełen parkiet ludzi :) Jesteśmy zachwyceni zarówno jak i nasi goście z oprawy muzycznej :) Będziemy Pana Marka polecać każdemu, każdej Młodej Parze która wybiera oprawę muzyczną na swój najważniejszy dzień w życiu.
Marek, jesteśmy wdzięczni i dziękujemy za całego serca , będziemy jeszcze do Ciebie wracać:) Pozdrawiamy serdecznie Dorota i Janek
K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2016
Golub-Dobrzyń
Data dodania: 06-08-2017
Gorąco polecamy Pana Marka! Wyśmienicie poprowadził nasze wesele, goście byli zachwyceni, wszyscy wspaniale się bawili. Bardzo dziękujemy za przemiłą zabawę :-) Pozdrawiamy, Koralia i Krzysztof :-)
B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2017
Myślibórz
Data dodania: 17-07-2017
Z całego serca polecamy Pana Marka,wspaniały dj i wspaniały człowiek. Goście byli zachwyceni, polecamy serdecznie wszystkim. Jeśli będzie jeszcze okazja to nikt inny tylko Pan Marek. Dziękujemy za wspaniałe wesele,i już zazdrościmy nowożeńcom wesela na którym gra Pan Marek. Pozdrawiamy serdeczne. Nikola i Tomasz :-)
S
Sandra i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2017
Sarbia
Data dodania: 08-06-2017
Brak nam słów żeby opisać wdzięczność jaką mamy w stosunku do Pana Marka za oprawę muzyczną na naszym weselu.Od początku do końca profesjonalny, uśmiechnięty przez całą imprezę, mający świetny kontakt z gośćmi. Mimo długiego wesela goście nie mieli dość, chwaliły nawet marudy które zawsze twierdziły że wesele bez orkiestry to nie wesele. Jeśli szukacie DJ na własne wesele lub na inną imprezę okolicznościową właśnie znaleźliście.Panie Marku ten dzień na długo zostanie w pamięci naszej jak i naszych gości.Jeszcze raz z całego serca dziękujemy i jak najbardziej rekomendujemy!!!
Pokaż więcej opinii
Marek

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:djhermann
Imię i nazwisko:Marek Hermann
Adres:Wągrowiec
62-100woj. wielkopolskie
604-134...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 24-02-2010, liczba odwiedzin: 12727
Telefon
604-134...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie