Zdjęcia | Oferta | Opinie 2

Dj Wodzirej na wymarzone wesele - Dj Gentleman id:16522

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (2)
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 28-09-2015
Liczba odwiedzin: 2176

Oferta

Witam
Nazywam się Piotr i od 17 roku życia pracuję z mikrofonem we Wrocławiu i okolicach. Na początku prowadziłem różnego rodzaju turnieje i zawody sportowe (Ekonomalia, Bitwa Bramkarska ,Polkąty Streetball).

Łatwość wypowiadania się przez mikrofon pozwoliła mi na zdobycie kolejnych doświadczeń życiowych w postaci prowadzenia imprez firmowych i jubileuszy. Od 2013 roku jestem również DJ na wesele. Prezentuję muzykę dostosowaną do oczekiwań. Dbam o integrację wszystkich Gości poprzez zabawy i konkursy, w tym również tańce społecznościowe takie jak: Taniec Belgijski, YMCA, Zumba , Samba, Salsa, Zorba, Macarena i inne.

Dodatkowo jestem instruktorem tańca towarzyskiego, jedenaście lat treningu pozwoliło mi uzyskać najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Z łatwością przychodzi mi ułożenie choreografii do pierwszego tańca, lub przeprowadzenie zajęć tanecznych.

Oferta:
1)Prowadzenie wesel – Oferta weselna obejmuje prowadzenie przyjęcia weselnego do 4 rano. Doskonała oprawa muzyczna na najwyższej jakości sprzęcie , podstawowe oświetlenie a także profesjonalne prowadzenie imprezy z wykorzystaniem gadżetów , rekwizytów i układów tanecznych jako instrument integrujący gości.

2)Imprezy firmowe- Oferta obejmuje prowadzenie Eventu ,nagłośnienie oraz oświetlenie sali. Możliwość organizacji imprezy tematycznej z poprowadzeniem zabaw integrujących i zabaw tanecznych. Organizacja dodatkowych atrakcji np: pokaz tańca ,pokaz magika, występy artystyczne i wiele innych.

(Wystawiam fakturę VAT )

3)Imprezy okolicznościowe –oferta obejmuję prowadzenie przyjęcia ,nagłośnienie oraz oświetlenie sali. Możliwość przeprowadzenia prezentacji ,ponad to : konkursy, zabawy, lekcje tańca, pokazy.

4)Studniówki - W okresie od stycznia do marca prowadzę Studniówki w województwie dolnośląskim. Wszystkie ustalenia prowadzę z wytypowanymi przez Szkołę osobami. Gwarantuję wysoką jakość dźwięku i możliwość poprowadzenia imprezy do 500 osób.

Mój styl prowadzenia imprez można określić jako "elegancką zabawę w nowoczesnych rytmach, z integracją Gości w tle". Jestem gentlemanem zarówno w życiu prywatnym, jak i podczas każdego wieczoru muzycznego. Pomaga mi to w sposób nienachalny sprawić, aby każdy z Gości osobno czuł się tego dnia wyjątkowo.
Więcej informacji udzielam na spotkaniu, lub drogą mailową.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Szczegóły:

  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dj Wodzirej na wymarzone wesele - Dj Gentleman id:16522
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Maciej Laskowski
Dodano: 06-11-2015
Data imprezy: 23-05-2015
Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi muzycznej na naszym weselu. Piotrek był bardzo elastyczny i dopasował się do gustów muzycznych naszych Gości. Zabawy były na bardzo wysokim poziomie i przeprowadzone z lekkością i humorem. Na pewno skorzystalibyśmy jeszcze raz z usług Piotra. Pozdrawiamy!
(5)
Autor: Krzysztof i Marta
Dodano: 02-11-2015
Data imprezy: 10-10-2015
Gorąco polecamy usługi Dj Gentlemana, wspaniale poprowadził nasze wesele, parkiet pełny, zabawy na dobrym poziomie, Goście do dzisiaj wspominają świetną zabawę na naszym weselu.

Pozdrawiamy Krzysiek i Marta :)

Dane kontaktowe

Dj Wodzirej na wymarzone wesele - Dj Gentleman
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:54-217

Nowe ogłoszenia