Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (15)
Zobacz zdjęcia (15)
DJ / Wodzirej Wiesław, Wejherowo - zdjęcie 1
DJ / Wodzirej Wiesław, Wejherowo - zdjęcie 1 DJ / Wodzirej Wiesław, Wejherowo - zdjęcie 2 DJ / Wodzirej Wiesław, Wejherowo - zdjęcie 3 DJ / Wodzirej Wiesław, Wejherowo - zdjęcie 4 DJ / Wodzirej Wiesław, Wejherowo - zdjęcie 5 DJ / Wodzirej Wiesław, Wejherowo - zdjęcie 6 DJ / Wodzirej Wiesław, Wejherowo - zdjęcie 7
DJ / Wodzirej Wiesław, Wejherowo - zdjęcie 8
1 / 15

DJ / Wodzirej Wiesław id:21684

od 1600 do 1800 zł / wesele
Wejherowo, pomorskie
(64)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
723-257...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Witam!
Od 2008 r. zajmuję się prowadzeniem imprez okolicznościowych. To moja pasja, która daje mi dużo satysfakcji. Posiadam wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, a także dysponuje bardzo dobrym oświetleniem w formie kul dyskotekowych, reflektorów, kolorofonów i wytwornicy dymu lekkiego. Uznanie ze strony organizatorów jak i gości jest dla mnie motywacją do dalszej pracy, oraz potwierdzeniem moich umiejętności.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Uzgadniam cały przebieg imprezy oraz dzielę się swoimi pomysłami. Zależnie od rodzaju uroczystości poruszam takie tematy jak m.in. przywitanie gości, toasty, pierwszy taniec, przyśpiewki, podziękowania dla rodziców lub jubilatów, oczepiny, zabawy i konkursy, czy też repertuar muzyczny. Jestem otwarty na specjalne życzenia.

Mam świetny i przemyślany repertuar. Począwszy od polskich i zagranicznych przebojów z lat 50', 60', 70', 80', 90' ubiegłego wieku, po muzykę współczesną. Zależnie od oczekiwań dysponuję następującymi gatunkami muzycznymi: disco polo, weselne szlagiery, biesiada, dance, disco, pop, rock, rock and roll oraz muzyka klubowa, a do tego wszystko w profesjonalnej jakości dźwięku. Szybko określam, przy jakiego typu utworach goście bawią się najlepiej. Wspaniale podkręcam atmosferę i zachęcam wszystkich do wspólnej zabawy. Przeprowadzam także niezapomniane zabawy grupowe (integracyjne), które wnoszą do każdej imprezy okolicznościowej dużo humoru i urozmaicenia. Opcją dodatkową są zabawy karaoke, które również wchodzą w skład mojej oferty.

Jeśli chodzi o cenę, to nie jest ona wygórowana.
Z doświadczenia wiem, że jeśli coś się robi dobrze i w przystępnej cenie, to zawsze ma się pełne ręce roboty.
Satysfakcja gwarantowana!

Cena za świadczoną przeze mnie usługę w zależności od rodzaju imprezy okolicznościowej:
• Wesele 1600 - 1800 zł.
( Wesele kameralne - jestem otwarty na negocjacje ).
• Poprawiny 800 zł.
• Pozostałe imprezy 800 - 900 zł.
Dojazd do 50 km. gratis!

Prowadzę:
• Wesela
• Poprawiny
• Jubileusze
• Studniówki
• 18-stki
• Imprezy karnawałowe
• Imprezy zakładowe
• Imprezy dla dzieci
• Zabawy karaoke
• Dancingi
• Festyny
itp.

Pozdrawiam
DJ / Wodzirej Wiesław.

DJ / Wodzirej Wiesław - film 1 DJ / Wodzirej Wiesław - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta DJ / Wodzirej Wiesław

Oferta

od 1600 do 1800zł/ wesele

Cena za świadczoną przeze mnie usługę w zależności od rodzaju imprezy okolicznościowej:
• Wesele 1600 - 1800 zł.
( Wesele kameralne - jestem otwarty na negocjacje ).
• Poprawiny 800 zł.
• Pozostałe imprezy 800 - 900 zł.
Dojazd do 50 km. gratis!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto skorzystać z mojej oferty ponieważ sumiennie i z dużym zaangażowaniem podchodzę do swojej pracy. Wiem z doświadczenia, że każda impreza jest inna, tak więc do każdej z osobna przygotowuje się indywidualnie. Niezależnie od tego, czy jest to wesele, 18-stka, czy tez jubileusz, bardzo ważne jest dla mnie ustalenie spotkania z zainteresowanymi osobami, dla których mam prowadzić daną uroczystość, lub jeśli taka możliwość nie istnieje, termin rozmowy telefonicznej. Omawiamy wówczas szczegółowo wszystkie tematy związane z imprezą. Przedstawiam sugerowany repertuar muzyczny, oraz dzielę się swoimi pomysłami w oparciu na wielu latach w branży muzycznej i setkach przeprowadzonych imprez. Oczywiście dostosowuje się także do oczekiwań i sugestii klienta. Gwarantuje, że impreza którą dla Ciebie poprowadzę będzie taka na jaką liczysz, a do tego wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Początki mojej kariery w branży muzycznej miały miejsce W 2008 r. Najczęściej w tym okresie prowadziłem otwarte imprezy, tak zwane dancingi w barach i świetlicach wiejskich. Gdy pod wpływem zagranych imprez nabrałem większego doświadczenia i ogłady z mikrofonem w kwestii rozbawiania gości, postanowiłem pójść o krok dalej. Zacząłem prowadzić imprezy okolicznościowe począwszy od 18-stek i jubileuszy a skończywszy na rocznicach ślubu. W tym czasie szlifowałem różnego rodzaju zabawy indywidualne i grupowe, które mają na celu urozmaicić daną uroczystość i zachęcić wszystkich do aktywnego udziału w zabawie. W branży weselnej jestem od 2012 r. Z roku na rok coraz bardziej się rozwijam. Dokupuje sprzętu, aktualizuje bazę utworów i na bieżąco sprawdzam nowe pojawiające się na rynku zabawy i konkursy.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Stosunek wysokiej jakości świadczonej przeze mnie usługi, do najbardziej przystępnej ceny na rynku zdecydowanie wyróżnia moją ofertę na tle konkurencji.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres czasu mojej pracy obejmuje przeważnie od 10 do 12 godzin, ale nie jestem służbistą, tak więc zawsze istnieje możliwość przedłużenia imprezy bez dodatkowych opłat. Wyjątkiem są poprawiny, które zazwyczaj prowadzę 6 godzin.

Skład, w którym występujemy.

W skład zespołu od początku założonej przeze mnie działalności niezmiennie wchodzi jedna osoba. Wychodząc jednak na przeciw Państwa oczekiwaniom dodatkową osobą nie związaną z zespołem na specjalne życzenie klienta, jest rekomendowany przeze mnie fotograf.

Jaki repertuar proponujemy?

Mam świetny i przemyślany repertuar. Począwszy od polskich i zagranicznych przebojów z lat 50', 60', 70', 80', 90' ubiegłego wieku, po muzykę współczesną. Zależnie od oczekiwań dysponuję następującymi gatunkami muzycznymi: disco polo, weselne szlagiery, biesiada, dance, disco, pop, rock, rock and roll oraz muzyka klubowa, a do tego wszystko w profesjonalnej jakości dźwięku. Szybko określam, przy jakiego typu utworach goście bawią się najlepiej. Wspaniale podkręcam atmosferę i zachęcam wszystkich do wspólnej zabawy

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Posiadam wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, a także dysponuje bardzo dobrym oświetleniem w formie kul dyskotekowych, reflektorów, kolorofonów i wytwornicy dymu lekkiego.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W skład oferty wchodzi pełen zakres świadczonej przeze mnie usługi. Mianowicie poprowadzenie Państwa wesela wraz z oprawą muzyczną i oświetleniową oraz wytwornicą dymu lekkiego. Kwestie związane z przebiegiem wesela, takie jak pierwszy taniec, zabawy, podziękowania czy oczepiny zawsze uzgadniam rozmawiając przez telefon lub podczas spotkania.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Certyfikat FIRMA Z KLASĄ 2016 na portalu Wesele z klasą🏆
Certyfikat FIRMA Z KLASĄ 2017 na portalu Wesele z klasą 🏆
Certyfikat FIRMA Z KLASĄ 2018 na portalu Wesele z klasą🏆
Certyfikat FIRMA Z KLASĄ 2019 na portalu Wesele z klasą 🏆
Certyfikat FIRMA Z KLASĄ 2020 na portalu Wesele z klasą 🏆
Certyfikat FIRMA Z KLASĄ 2021 na portalu Wesele z klasą 🏆
Mistrz Opinii na portalu Wesele z klasą 2018-2021.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej cieszy mnie widok zadowolonej Pary Młodej, dla której miałem przyjemność prowadzić zabawę weselną. To dla mnie największe wyróżnienie dające mi motywację do dalszej pracy.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie DJ / Wodzirej Wiesław (64)

DJ / Wodzirej Wiesław id:21684
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 64 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2022
Rębiechowo
Data dodania: 17-10-2022

Wszyscy Goście weselni bawili się doskonale.Muzyka super, genialne zabawy weselne, świetna współpraca. Polecamy !!!!!!!

Wiesław
31-12-2022

Bardzo mi miło czytać tak pochlebne słowa... dodam tylko, iż chętnie bym zagrał dla Państwa jeszcze nie jeden raz a wytęp na Waszym weselu był dla mnie wielką przyjemnością :)

M
Monika i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kosakowo
Data dodania: 03-10-2022

Z czystym sumieniem polecamy, jesteśmy bardzo zadowoleni z prowadzenia naszego wesela. Wszystko odbyło się idealnie tak jak było w planie.
Pomimo małej liczby gości, parkiet był wypełniony dzięki super muzyce ☺️
Dziękujemy za mega dobrą robotę! ❤️

Wiesław
22-12-2022

Przepiękne miejsce na wesele, bardzo miła Młoda Para i świetna atmosfera na weselu :) Bardzo dziękuję za zaproszenie mnie na Państwa uroczystość :)

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Rumia
Data dodania: 25-08-2022

Super Dj Muzyka dla każdego. Ma dar porywania ludzi na parkiet. Nie spodziewaliśmy się takiego wesela impreza trwała 14 godzin i co ważniejsze goście z centralnej Polski pod wielkim wrażeniem. Pan Wiesław godny polecenia .

Wiesław
22-12-2022

Bardzo się cieszę za możliwość występu dla Was. Byłem wyjątkowo zadowolony ze współpracy z tak cudowną Parą Młodą a także z gośćmi którzy niemal nie schodzili z parkietu :)

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Tuchlino
Data dodania: 14-07-2022

Bardzo, bardzo polecam! Dj Wiesława jest przede wszystkim profesjonalistą. Co bardzo ważne - jest również super sympatycznym i uśmiechniętym człowiekiem :) Przed weselem wspólnie ustaliliśmy szczegóły imprezy, bardzo dużo trafnych podpowiedzi ze strony Wiesława. Wybraliśmy jaki rodzaj muzyki chcielibyśmy na weselu, zostało to dopasowane zarówno do naszych próśb jak i na bieżąco na parkiecie patrząc do czego goście się bawią. Prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie. Świetne konkursy, ze smakiem, kulturalne i na poziomie. Wszyscy byli zachwyceni i było mnóstwo śmiechu. Jesteśmy naprawdę baaaardzo zadowoleni i polecamy w każdym możliwym miejscu :) Dziękujemy!

Wiesław
12-12-2022

Kłaniam się nisko w podzięce za przemiłe mnie przyjęcie... Grało mi się wyśmienicie ponieważ goście świetnie się bawili. Polecam się na kolejne wydarzenia w Waszej rodzinie i u Waszych znajomych.

M
Magda i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rozewie
Data dodania: 13-07-2022

Gorąco polecamy Dj Wiesława jako rzetelnego i sprawdzonego wodzireja Zarówno goście, jak i my świetnie się bawiliśmy. Muzyka była przekrojowa, także każdy znalazł coś dla siebie. A konkursy podobały się po prostu wszystkim. Pan Wiesław namówił nas na oczepiny, co do których nie byliśmy przekonani początkowo... nie żałujemy, bo było że smakiem i ze śmiechem..Z serca polecamy i życzymy wszystkim tak udanej zabawy, jak na naszym weselu w Rozewiu.

Wiesław
12-12-2022

Dziękuję przemiła Młoda Paro :) Wasza życzliwość mnie urzekła jak i cała uroczystość weselna... Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego i do zobaczenia:)

E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Darzlubie
Data dodania: 08-07-2022

Serdecznie polecam! Dj spełnił wszystkie nasze prośby co do przebiegu wesela, atrakcji i zabaw. Sam również służył radą gdy była taka potrzeba. Goście zgodnie twierdzą że to najlepsze wesele na jakim byli (a wśród gości była osoba która miala swój własny zespół, który zajmował się obsługą podobnych imprez). Dane nam było wytańczyć się i wyśpiewać za wszystkie czasy. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy Ekipa z Darżlubia

Wiesław
06-12-2022

Cóż za super opinia. Wasze wesele również na długo pozostanie w mojej pamięci. Było super. Do zobaczenia na kolejnych imprezach z moim udziałem:)

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-06-2022
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: opublikowana
5
Ślubne Q&A: 5 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Jastrzębia Góra
Data dodania: 01-07-2022

DJ Wiesław miał z nami ciężki orzech do zgryzienia, nie dość ze małe wesele na 23 osoby, to dodatkowo mieliśmy harmonogram wesela dokładnie rozplanowany. Jednak doskonale sobie ze wszystkim poradził. Dosłownie WSZYSCY się bawili. Nic dodać, nic ująć.

Wiesław
06-12-2022

Z całego serca wielkie podziękowania za słowa uznania. Życzę zdrowia i miłości na wspólne lata pożycia małżeńskiego :)

E
Ewa i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2022
Gdańsk
Data dodania: 30-06-2022

DJ Wiesław to przemiły człowiek i prawdziwy profesjonalista. Nasze wesele było kameralne (35 osób) a Wiesław od początku imprezy miał doskonały kontakt z gośćmi. Zarażał uśmiechem i pozytywną energią. Idealnie dopasowywał muzykę w trakcie imprezy oraz umiejętnie werbował gości do tańca i zabaw integracyjnych. Wszyscy byli mega roztańczeni i zadowoleni. DJ Wiesław sprawił, że ten wieczór stał się niezapomniany dla nas i naszych gości. Dziękujemy raz jeszcze za cudowną imprezę, która na zawsze pozostanie w naszych sercach. Polecamy z całego serca.

Wiesław
29-09-2022

Dobry wieczór, bardzo mi miło czytać takie słowa. Wasze wesele było fantastyczne. Super się dla Was grało jak i również sam świetnie się bawiłem. Serdecznie pozdrawiam, dziękuję i do zobaczenia:)

Pokaż więcej opinii

Kontakt DJ / Wodzirej Wiesław

Nazwa firmy: DJ / Wodzirej Wiesław
Adres: Wejherowo, , 84-113, woj. pomorskie
723-257...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10210
Zadzwoń
723-257...
Napisz

Popularne miasta w okolicy