DJ wodzirej z WOKALISTKĄ na wesele - Centrum Rozrywki SPACE - film 1 DJ wodzirej z WOKALISTKĄ na wesele - Centrum Rozrywki SPACE - film 1
Pokaż kolejny film

DJ wodzirej z WOKALISTKĄ na wesele - Centrum Rozrywki SPACE id:3947

Rzeszów, podkarpackie
691-870...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Szukasz DJ’a na swoje wesele który porwie do tańca Twoich gości i zapewni obsługę na najwyższym poziomie? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze wesel oraz imprez okolicznościowych.

Posiadamy szeroki repertuar muzyczny co sprawia że potrafimy dopasować się zarówno do starszych jak i młodszych uczestników zabawy a parkiet na Twojej imprezie zostanie wypełniony do ostatniego wolnego miejsca.

Stawiamy na jakość a więc sprzęt jaki wykorzystujemy podczas prowadzonych imprez jest równie niezawodny jak my- możesz nam zaufać!

Niezapomniane imprezy kreujemy od ponad 10 lat, dzięki czemu nic nie jest w stanie nas zaskoczyć a impreza na którą nas zaprosisz na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Obsługując wesela, poprawiny czy też inne imprezy okolicznościowe zajmujemy się nie tylko muzyką, ale także prowadzimy różnego rodzaju zabawy, konkursy, oczepiny i czuwamy nad prawidłowym przebiegiem całego przyjęcia.

Sam możesz wybrać czy Twoje przyjęcie będzie prowadził DJ czy DJ w duecie z wokalistką co bez wątpienia jeszcze bardziej uatrakcyjni przyjęcie.

W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju atrakcje- bańki mydlane, ciężki dym na pierwszy taniec, dekoracje światłem, projektor multimedialny, animacje dla dzieci, peruki, kapelusze, przebrania które mogą zagościć na Twoim przyjęciu.

Zapraszamy do współpracy!

Zobacz zdjęcia (28)
DJ wodzirej z WOKALISTKĄ na wesele - Centrum Rozrywki SPACE, Rzeszów - zdjęcie 1
DJ wodzirej z WOKALISTKĄ na wesele - Centrum Rozrywki SPACE, Rzeszów - zdjęcie 2 DJ wodzirej z WOKALISTKĄ na wesele - Centrum Rozrywki SPACE, Rzeszów - zdjęcie 3 DJ wodzirej z WOKALISTKĄ na wesele - Centrum Rozrywki SPACE, Rzeszów - zdjęcie 4 DJ wodzirej z WOKALISTKĄ na wesele - Centrum Rozrywki SPACE, Rzeszów - zdjęcie 5
DJ wodzirej z WOKALISTKĄ na wesele - Centrum Rozrywki SPACE, Rzeszów - zdjęcie 6
1 / 28

Kontakt Centrum Rozrywki Space

Nazwa firmy: Centrum Rozrywki Space
Imię: Grzegorz 
Adres: Rzeszów, , 35-209, woj. podkarpackie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 17:00 Wt: 08:00 - 17:00 Śr: 08:00 - 17:00 Cz: 08:00 - 17:00 Pt: 08:00 - 17:00 Sb: 08:00 - 17:00 Nd: 08:00 - 17:00
691-870...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6946
Zadzwoń
691-870...
Napisz

Popularne miasta w okolicy