DJ WOJTEK i GRA MUZYKA ! Kompleksowa obsługa, doświadczenie Zapraszam! id:25641

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
DJ WOJTEK i GRA MUZYKA ! Kompleksowa obsługa, doświadczenie Zapraszam!

Ostatnio widziany 17-02-2018
506-198...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 07-03-2017
Liczba odwiedzin: 425

Oferta

DJ Wojtek.
Przygoda, która szybko stała się pasją.Najpierw RMF FM gdzie byłem producentem i realizatorem programów „Hot Mix”, „Złota Godzina”, „Szkółka Niedzielna”, później było Radio Rak i Radio Kraków, współpracowałem z zespołem LADY PANK jako tour manager.
Jaka muzyka ?ROCK, POP, DISCO, DISCO POLO, WALCE, TANGA i czego tylko dusza zapragnie! Mam tego trochę… Od zapomnianych przebojów do najnowszych hitów!
Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu, zagraniu i poprowadzeniu dziesiątek uroczystości weselnych oraz mojej pasji jaką jest muzyka gwarantuje Państwu imprezę na najwyższym poziomie zarówno zawodowym, artystycznym jak i technicznym.
Każde wesele to dla mnie wyzwanie. Do każdej Pary Młodej podchodzę indywidualnie poznając na spotkaniu oczekiwania względem imprezy oraz preferencje muzyczne.
Każde wesele jest inne… Inni Państwo Młodzi, inni Goście, inny lokal. Moim zadaniem jest dopasować program imprezy oraz muzykę do każdych warunków i oczekiwań.
Każda Para Młoda pyta „jaka będzie muzyka?”…
Ja gram dla Młodych i Państwa Gości ! Przed imprezą proszę o przygotowanie utworów, które lubicie Wy wasze Rodziny i Znajomi. Podczas zabawy spełniam wszystkie prośby muzyczne.
Jako jeden z nielicznych Dj-ów posiadam bardzo bogatą oryginalną, legalną dyskografię. Większość Dj-ów gra z nielegalnych plików MP 3 oraz nielegalnie skopiowanych płyt CD łamiąc w ten sposób ustawę o prawach autorskich. Dzięki temu impreza nie zostanie przerwana przez kontrolę takich instytucji jak np. ZAiKS.
Na Państwa życzenie przeprowadzam zabawy i konkursy.Od tych tradycyjnych do moich autorskich pomysłów. Zawsze jest dużo śmiechu i dobrej zabawy.
Gram do ostatniego Gościa na sali, zostając do końca jak kapitan na statku i nie doliczając nadgodzin.

PROFESJONALNE NAGŁOŚNIENIE i OŚWIETLENIE.
dekoracje światłem sali weselnej i elewacji budynku
maszyna do dymu
maszyna do baniek
ruchome głowy
skanery
lasery
ekrany
rzutniki
nagłośnienie
Każda sala weselna wymaga indywidualnego przygotowania i zaprojektowania techniki scenicznej. Służymy Państwu nie tylko sprzętem najwyższej jakości ale i naszą wiedzą i doświadczeniem.

CO MNIE RÓŻNI OD INNYCH DJ-ów ?
Każdy jakoś zagra ! ale sztuka polega na tym "jakoś". Ja żyję z muzyki od lat i nie dorabiam w weekendy do czesnego...

Jeżeli poświęcą mi Państwo kilka minut na spotkanie gwarantuje że nie będzie to czas stracony! Na spotkaniu podzielę się moim doświadczeniem, przedstawię pełną ofertę oraz przede wszystkim dowiem się jakie są Państwa oczekiwania względem oprawy muzycznej, zabaw weselnych i całej uroczystości.

Zapraszam !

Cennik

Oferta nr 1
Cena zależy od wielu czynników. Miejsca, terminu, ilości Gości, dostępności terminu, techniki scenicznej, scenariusza. Każdorazowo ustalam z Młodymi cenę indywidualnie !

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:DJ Wojtek
Imię:Wojciech
Nazwisko:Wysowski
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:31-228

Nowe ogłoszenia