Zobacz zdjęcia (1)
Singway Studio - Mateusz Gancarczyk, Dj, śpiew i akompaniament na żywo, Kędzierzyn-Koźle - zdjęcie 1
1 / 1

Singway Studio - Mateusz Gancarczyk, Dj, śpiew i akompaniament na żywo id:50055

Kędzierzyn-Koźle, opolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon

Rozkręcimy muzycznie Twoją imprezę, tak aby zachwyciła wszystkich gości i żeby mogli bawić się na parkiecie do białego rana. Napisz lub zadzwoń do nas po więcej szczegółów, z chęcią opowiemy kim jesteśmy i nawiążemy relację, dzięki której przez cały wyjątkowy wieczór nie będziecie musieli się martwić o światło, dźwięk i zabawę Was i Waszych gości.

Zapewniamy profesjonalną oprawę dźwiękową i świetlną przy użyciu sprzętu najwyższej klasy, a naszym największym atutem jest DJ, który jest równocześnie realizatorem dźwięku oraz uświetni Państwa imprezę śpiewem na żywo. Dodatkowo dźwiękowy klimat uświetni akompaniament fortepianu na żywo, a duet tych wspaniałych muzyków sprawi że emocje które poczujecie zostaną w waszych wspomnieniach.

Oprócz wszechobecnego uśmiechu zapewniamy: nagłośnienie, oświetlenie, dekoracje, konferansjerkę, scenariusze, multimedia i wiele innych.

Potrzebujesz DJ-a, który stworzy na Twojej imprezie niezapomniany klimat i wyciągnie wszystkich Twoich gości na parkiet sprawiając, że wszyscy będą chcieli na nim zostać?

Nasz DJ jest profesjonalnym muzykiem. Ukończył studia na Akademii Muzycznej w Katowicach, a muzyka towarzyszy mu przez całe życie. Na co dzień pracuje z młodzieżą prowadząc zajęcia wokalne. Prowadzi on liczne imprezy okolicznościowe na terenie całego kraju zawsze z pasją i uśmiechem. Szeroki repertuar muzyczny oraz energia wkładana w prowadzenie Waszej imprezy sprawią, że będziecie się bawić do białego rana.

Mateusz dostosowuje graną muzykę do rodzaju imprezy oraz gustu gości, obserwując i reagując na to co dzieje się na parkiecie. Nienaganna dykcja, charyzma i dokładność gwarantują Państwu imprezę na najwyższym poziomie. Doskonałym dodatkiem do Państwa uroczystości będą również utwory śpiewane na żywo przy akompaniamencie wspaniałego pianisty Mateusza Kopeć (polski i zagraniczny repertuar).

Nasz DJ nie prowadzi zabaw z alkoholem i typowych zabaw weselnych, dzięki czemu na Waszej imprezie nikt nie poczuje się niekomfortowo. Mogą się Państwo spodziewać konferansjerki prowadzonej z wyczuciem i humorem. Dobra impreza to przede wszystkim dobra muzyka, dlatego na niej opieramy wszystkie eventy Singway Studio prowadzone przez Mateusza Gancarczyka.

Naszym największym atutem jest dostosowywanie się do każdych warunków i potrzeb. Profesjonalnie nagłośnimy i oświetlimy każdą salę na Twojej imprezie, używając do tego sprzętu najwyższej klasy, którego obsługą zajmuje się nasz realizator dźwięku - mgr sztuki Mateusz Gancarczyk, gwarantując jakość dźwięku i piękne oświetloną przestrzeń. Oświetlenie, dostosowane do warunków i okoliczności imprezy, nie tylko zrobi dobre wrażenie na gościach, ale także stworzy idealne tło do zdjęć.

Przed przyjęciem zlecenia z chęcią odbędziemy rozmowę telefoniczną, lub spotkamy się w dogodnym miejscu by omówić Państwa preferencje muzyczne oraz życzenia dotyczące światła, dekoracji i wszelkich dodatkowych pomysłów. Z chęcią Wam doradzimy i pomożemy spełnić każdą waszą wizję.

Napisz lub zadzwoń do nas po więcej szczegółów.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od 10 lat. Począwszy od grania w innych składach, do stworzenia swojej marki Singway Studio - Mateusz Gancarczyk

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nie ustalamy sztywnych ram czasowych ale staramy się o nich rozmawiać z Parą Młodą podczas spotkania. Zakreślony czas imprezy pomaga być wypoczętym dla innych klientów.

Skład, w którym występujemy.

Nasz skład to: DJ - Mateusz Gancarczyk, fortepian i instrumenty klawiszowe: Mateusz Kopeć, a dla Waszych potrzeb możemy ten skład dowolnie rozszerzyć.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład zespołu różni się w zależności od ustalonego wariantu ale "bazą" jest Mateusz Gancarczyk; Dj i wokalista.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kędzierzyn-Koźle, , 47-232, woj. opolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
liczba odwiedzin: 699

Popularne miasta w okolicy