Dj z klasą i stylem .Videomixy ,Wokalistka +Sax, Selfiemirror !! LOVE id:22118

Warszawa, mazowieckie
(15)
Dodaj opinię
790-899...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
 • mówię po niemiecku
 • mówię po francusku

Instrumenty:

 • Saksofon
 • Skrzypce
Szukasz nieprzeciętnego Dj ?

Kultura , estetyka i super muzyka sprawią ,że ten niepowtarzalny dzień będzie prawdziwie udany i zostanie na zawsze w pamięci .
Zapewniamy: zawodowo selekcjonowaną i zmiksowaną muzykę , miks teledysków , videodekoracje , wspaniałe - estradowe światło i cudownie brzmiące nagłośnienie . Przykładamy ogromną wagę do estetyki instalacji scenicznej wykorzystując własne materiały dekoracyjne ( ozdobne stanowiska djeja , realizatora , statywy oświetleniowe .... )
Dokładamy do tego zupełnie niekonwencjonalne prowadzenie imprezy oraz udział w nim zawodowych konferansjerów ( w tym języków obcych ) występy wokalne oraz współudział żywych instrumentów takich jak saksofon czy skrzypce .
Proponujemy kulturalne zabawy integrujące gości , konkursy i quizy ,które sprawiają ,że zabawa z nami nie ogranicza się wyłącznie do podskakiwania w rytm muzyki .
Masz z nami sporą szansę by zaskoczyć swoich gości czymś czego jeszcze nie widzieli i nie słyszeli .

W naszej ofercie znajdziesz również : elementy dekoracyjne : napis LOVE wysokość 120 cm i serce MŁODA PARA , oraz nowość SELFIE MIRROR ( fotobudka ukryta w lustrze ) , generator niskiego dymu działający bez lodu i mogący pracować non-stop , dzięki czemu zapewniamy oprawę niskim dymem w każdym wybranym momencie imprezy .
Z przyjemnością prześlemy ci szczegółową ofertę informacyjną .

Zapraszamy do współpracy .
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Dj na wesele Warszawa

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (15)

Dodaj opinię
Sprawdź pięć kluczowych zasad dodawania opinii w naszym Serwisie. Sprawdź tutaj
Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Dj z klasą i stylem .Videomixy ,Wokalistka +Sax, Selfiemirror !! LOVE id:22118
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5 z 15 opinii
A
Aleksandra
5
 / 5
Data ślubu: 20-10-2018
Lublin
Data dodania: 12-11-2018
DJ dostosował sie do oczekiwań zarówno młodszych jak i starszych uczestników przyjęcia weselnego. Świetnie przygotowana oprawa muzyczna. Każda nasza sugestia została wzięta pod uwagę, a w trakcie przyjęcia DJ informował nas o każdym nadchodzącym elemencie, który był zawarty w scenariuszu. Gościom bardzo podobały się puszczane w trakcie zabawy wideoklipy. Bardzo polecamy, pełen profesjonalizm! Jeżeli wesele to tylko z Szyk Party.
MARIUSZ
12-11-2018
Bardzo mi miło dowiedzieć się że wykonana praca zadowoliła Parę Młodą w tym szczególnym dniu. Dzìękuję za opinię.
A
Adam
5
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Tuszyn
Data dodania: 17-10-2018
Razem już z żoną (:)) nie jesteśmy wielkimi fanami zabawy biesadnej na weselu, bo często jest ona niestety przesadzona i średnio to wpływa na zabawę. Cała współpraca z DJ'em Stylo/Szyk Party/Splendor była świetna i w pełni profesjonalna. Przed weselem kilka razy omówiony scenariusz tak że wszystko było dokładnie zaplanowane i zaaprobowane przez nas (jakie gry mają występować, w jaki sposób goście mają być zabawiani, jak mają wyglądać oczepiny, jakie utwory są dozwolone, jakie utwory są ulubione). Paulina - prowadząca - bardzo fajnie współpracowała z DJem w prowadzeniu imprezy, nie było zmuszania ludzi na siłę do zabawy/śpiewów/udziału w eventach, a i tak wszyscy się bawili. Muzyka świetna, dobrze dobrana, a sam DJ pilnował parkietu - gdy widział że muzyka jakoś tańczącym nie podeszła od razu reagował. Wzięliśmy dodatkowo selfie mirror, które było hitem na weselu. Nic tylko polecać i korzystać z usług tego DJa - nie zawiedziecie się :).
K
Kasia & Marcin
5
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Mościbrody
Data dodania: 01-10-2018
Obydwoje nie jesteśmy fanami biesiady weselnej, a wesele zwykle kojarzyło nam się z przykrym obowiązkiem. Warunek który musiał być spełniony przez naszego DJ, to brak przaśnej biesiady okraszonej suto discopolo. Większość dj, pokazuje swoje weselne 'sety" w formie klipu, kiedy podkład muzyczny się kończy następuje rozczarowanie, bo urywek z prowadzonej imprezy wiał niestety kiczem. SZYK PARTY zachwycił autentycznym materiałem z prowadzonych wesel. Byliśmy wniebowzięci, kiedy usłyszeliśmy utwór "SEX on FIRE" Kings of Leon. Po przeczytaniu oferty wiedzieliśmy że tylko SZYK PARTY podoła naszej wizji wymarzonej imprezy. Ok 2 miesięcy przed weselem, otrzymaliśmy do wypełnienia szczegółowy scenariusz, poddawany dalszemu udoskonaleniu. Co pozwoliło nam mieć obraz całość zabawy. Udowodniliśmy wszystkim, że można bawić się do utraty tchu tylko z 2 piosenkami discopolo. Dziękujemy ekipie SZYK PARTY za poczucie humor, za to że słuchają i nie wywołują presji. Za to że dali nam szansę bawić na własnym weselu "po naszemu", a parkiet był pusty jedynie w przerwie na gorące dania. Wspomnienie Whiskey in the Jar, czy wjazd tortu do Stranger Things - wywołuje ciarki na plecach i łezkę wzruszenia. Miks teledysków, cudowna wokalistka i fotolustro dodało tylko pieprzu. Podsumowując: towar jest w 100% zgodny z opisem, SZYK PARTY CZARUJE a nie rozczarowywuje. POLECAMY z CAŁEGO SERCA!!!! Kochamy Was i ślemy buziaczki - Wasze Wariaty: Kasia i Marcin
M
Michał
5
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Lubawa / Hartowiec
Data dodania: 11-05-2018
Organizacja wesela do bardzo ciężkie zajecie, szczególnie, gdy jest to własne wesele. Jako para Michał i Marlena marzyliśmy o zespole, który będzie kwintesencją i przysłowiową wisienką na torcie naszej uroczystości. Przeszliśmy przez kilka spotkań z orkiestrami weselnymi. Aż szczęśliwie natrafiliśmy na Dj stylo pana Mariusza. Od pierwszych minut oboje poczuliśmy to samo.., „ Jest to osoba, która nie tylko posiada kunszt muzyczny, ale również pomoże w detalach organizacyjnych”. Mariusz dba o najmniejsze szczegóły ma zaplanowaną każdą sekundę wesela jego czujność i elastyczność jest nieoceniona. Współpraca kontakt życzliwość wszystko zasługuje na najwyższe oceny.
Saksofonista Michał, był długo wspominany przez naszych gości weselnych, budził kosmiczny podziw z „lekkości”, jaką darzył instrument i muzykę, która była rajem dla nas wszystkich.
Wokalistka Paulinka jest przesympatyczna i niesamowicie inteligentną dziewczyną, która zapewni najwyższe standardy a każdy z waszych gości weselnych będzie pod filmowym wrażeniem, jakości prowadzenia wesela i barwy głosu, która wbija się dogłębnie w nasze zmysły muzyczne zapewniając pełnie uniesień.
Renata dba o techniczne szczegóły wiec nie ma mowy o nieprzewidzianej sytuacji.
Goście na weselu jak i poprawinach nie opuszczali parkietu.
Dziękuję, i do zobaczenia, bo nie wyobrażam sobie udanej rocznicy bez Was!
Portal ogranicza mnie ilością znaków wiec nie mogę w pełni wyrazić zadowolenia z oprawy.
M
Monika Grzegorczyk
5
 / 5
Data ślubu: 02-09-2017
Wrocław
Data dodania: 06-11-2017
Fantastyczny DJ! Bardzo profesjonalny, do tego niekonfliktowy i przemiły. Realizuje oprawę muzyczno-świetlną ze swoją żoną i jest to wspaniały duet. Nasi goście są wyjątkowo zadowoleni ze świetnej zabawy. Gdyby nie przerwy na posiłki pewnie nie schodziliby wcale z parkietu. Realizuje uprzednio przygotowany z parą młoda scenariusz weselny i naprawdę ma wyczucie w tym co robi! Polecamy z całego serca! I bardzo dziękujemy!
M
Marta & Hubert
5
 / 5
Data ślubu: 23-09-2017
Wyszków
Data dodania: 06-11-2017
Jedno słowo! !! REWELACJA !! Goście zadowoleni, wyszli z wesela z bólem nóg bo z parkietu nie zdarzało im się schodzić ;) Rewelacyjny dj który obserwuje imprezę i reaguje na ludzi i ich potrzeby. Z całego serca polecamy i dziękujemy !!!
J
Jowita&Jarek
5
 / 5
Data ślubu: 14-10-2017
Kodeń
Data dodania: 05-11-2017
Polecamy Szyk Party na każdą okazję (my akurat mieliśmy przyjemność współpracować z tą ekipa na naszym weselu oczywiście w skład wchodziła p.Paulina i sax ) wszystko było super,goście zadowoleni ,pod ogromnym wrażeniem saxofonisty i całej ekipy
Szkoda ,że wesele jest tylko raz w życiu ( w naszym przypadku ;D ) bo gdybyśmy mieli je jeszcze raz robić wybralibyśmy właśnie tak samo . Ale na jakąś większą rocznicę czemu nie !!!! Zawsze będę was miło polecać innym i pamiętać o Was !!!!:*
Pozdrawiamy cały skład SZYK PARTY ;)
Ps . Pięć gwiazdek to dla Was za mało ,ale więcej niestety nie ma
M
Monika i Adam
5
 / 5
Data ślubu: 05-08-2017
Warszawa
Data dodania: 05-11-2017
Mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Mariuszem i jego zespołem na naszym weselu. Profesjonalizm, poziom przygotowania, oprawa muzyczna i świetlna na najwyższym poziomie! Serdecznie dziękujemy i polecamy!
Pokaż więcej opinii
Certyfikat
MARIUSZ
(15)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Szyk Party Mariusz Rybicki
Imię i nazwisko:Mariusz Rybicki
Adres:Warszawaul. Okrzei 14
03-264woj. mazowieckie
790-899...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 14-07-2016, liczba odwiedzin: 7054
Telefon
790-899...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie