Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 3

DJ Złoty Środek - Pełnia Szczęścia id:3830

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
DJ Złoty Środek - Pełnia Szczęścia

Dj Złoty Środek Ostatnio widziany wczoraj
533-421...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (3)
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 20-09-2010
Liczba odwiedzin: 2744

Oferta

Naszą specjalizacją są przyjęcia weselne z pomysłem. W ciągu ostatnich siedmiu lat prowadziliśmy dj-sko i konferansjersko głównie przyjęcia w klimacie boho, folk, rustico oraz przyjęcia autorskie. Inspiracją były polska klasyka i folklor świata.
Z powodzeniem i zadowoleniem naszych Par prowadzimy imprezy międzynarodowe: Potrafimy wyjść poza schematy i przywołać na parkiecie twórczą wenę a jednocześnie znajdujemy Złoty Środek tak aby wszyscy goście brali udział w przyjęciu.

Wcześniejsze doświadczenia związane z organizowaniem jakościowych imprez a także wnioski i obserwacje z dotychczasowych przyjęć weselnych stanowią bezcenna skarbnicę wiedzy gwarantującą, że zabawa i celebracja kulinarna będą świetnie zharmonizowane.Omówimy z Państwem każdy szczegół przyjęcia.

DJ Złoty Środek zagrał ponad 500 znaczących imprez.
Przez 10 lat - DJ i producent muzyczny w Radiu Zet - Ekologicznej Listy Przebojów Dookoła Świata. Prowadzący program Twoja Lista Przebojów w TVP 1. Konferansjer Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Rezydent klubu i restauracji Melodia przy ul. Nowy Świat w Warszawie.
Za największy nasz sukces muzyczny uważamy 10 letnią współpracę z kinem Muranów. Co roku DJ Złoty Środek oraz DJ Spiro graja znane Sylwestry filmowe w tym kinie.

Głęboka znajomość repertuaru muzycznego od klasyki do muzyki współczesnej, rozrywkowej, pop, soul i jazzowej sprawia, że DJ Złoty Środek potrafi świetnie dobrać repertuar i zmiksować utwory tak, aby wprawić gości w magiczny stan fascynacji tańcem i muzyką.

Program muzyczny jest zawsze omawiany indywidualnie i dostosowywany do preferencji muzycznych Młodej Pary oraz gości.

Gramy: jakościowy pop lat 80. i 90., disco i funk 70, soul, r&b, rock 'n'roll i big beat, latino i folk, swing i ballroom dansing oryginalny i stylizowany na lata 50 i 60, przeboje muzyki polskiej lata 1950 - 2017, przeboje współczesne wyselekcjonowane pod kątem jakości brzmienia i tekstu. Mamy w repertuarze przeboje greckie, francuskie, ukraińskie, hinduskie i holenderskie.

Klimaty których nie oferujemy to biesiada, poprawiny, disco polo w setach dla fanów gatunku (poza najbardziej znanymi i uznanymi klasykami).

Pracujemy na sprzęcie audiowizualnym sprawdzonych i cenionych marek (Pioneer, Mackie, JBL)
Z szacunku do twórców gramy tylko legalną muzykę w wysokiej jakości.
Oferujemy również sprawdzonych muzyków (skrzypce, saksofon).

Praktyka radiowa i sceniczna nauczyła nas sympatycznej i wyważonej konferansjerki, którą z przyjemnością poprowadzimy również w języku angielskim. Poruszamy się w tym języku na tyle swobodnie, że możemy składać rymy oraz układać teksty piosenek. Proponowane przez nas zabawy dobrze prezentują się na fotografiach lub w kamerze.

Cenowo jesteśmy elastyczni. Młodej Parze oferujemy właściwą relację cena-jakość.
Nie bierzemy udziału w konkursie wysyłania ofert, w którym decydującym czynnikiem jest niska cena. ..Każdą Młodą Parę traktujemy indywidualnie i poświęcamy czas na przygotowanie repertuaru oraz planu przyjęcia. Doradzamy przy wyborze muzyki na wejście, pod tort i oczepiny. Proponujemy zabawy, które są sprawdzone, mają styl i klasę.

Gramy również imprezy, których bohaterowie rezygnują z oczepin i klasycznych zabaw a bardziej stawiają na precyzyjny dobór muzyki, toasty, przestrzeń i klimat.

Jeśli bierzesz nasze usługi pod uwagę zadzwoń do nas. Podczas wstępnej rozmowy sprawdzimy czy jesteśmy właściwymi DJami do poprowadzenia Waszej imprezy oraz ustalimy kiedy możemy zorganizować spotkanie. Prześlemy linki do przykładowych miksów djskich.

Cena za poprowadzenie wesela może oscylować od 2.350 zł dla przyjęć organizowanych w piątek do 3.800 zł za większe imprezy plenerowe. Zdarzają się imprezy za 4.500 zł jeśli klient ma wysokie wymagania sprzętowe jak i kameralne bardziej popołudniowo-wieczorne przyjęcia za 2.200 zł.

Ostateczną cenę ofertową podajemy po spotkaniu.

Ten wieczór ma być dla Młodej Pary i jej gości Pełnią Szczęścia a DJ Złoty Środek wie jak ją zrealizować.

Polecamy się!
DJE z Selektiv

*Podana wycena jest orientacyjna i może ulec zmianie w dół lub w górę w zależności od nakładu pracy przy opracowywaniu repertuaru, ilości potrzebnego sprzętu, ilości gości, czasu trwania wesela. dnia tygodnia.

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty

  • Saksofon
  • Skrzypce

Cennik

Spectrum cenowe
od 2350 do 3800 / wesele
Cena za poprowadzenie wesela może oscylować od 2.350 zł dla przyjęć organizowanych w piątek do 3.800 zł za większe imprezy plenerowe. Zdarzają się imprezy za 4.500 zł jeśli klient ma takie wymagania sprzętowe i repertuarowe jak i kameralne imprezy popołudniowo-wieczorne za 2.200 zł
Ostateczną cenę ofertową podajemy po spotkaniu i poznaniu oczekiwań. Napisz do nas. Prześlemy linki do miksów,

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: DJ Złoty Środek - Pełnia Szczęścia id:3830
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Tomasz i Agata
Tomasz i Agata
(5)
Dodano: 28-09-2016
Data imprezy: 24-09-2016
Miejscowość: Warszawa
Państwo Młodzi oraz wszyscy goście byli zachwyceni profesjonalizmem i życzliwością Pana Michała. Dziękujemy za wspaniałą oprawę, Pana pracowitość i osobiste ciepło. A także za cierpliwość ;) Pozdrawiamy Serdecznie i życzymy sukcesów!
Aneta i Michał
Aneta i Michał
(5)
Dodano: 10-07-2016
Data imprezy: 25-06-2016
Wielkie podziękowania dla Michała - DJ'a Złoty Środek za świetną imprezę !!! Wszyscy bez wyjątku bawili się doskonale, my jesteśmy szczególnie wdzięczni za indywidualne podejście, pełen profesjonalizm i własne zaangażowanie. Polecamy wszystkim, którzy chcą się bawić na poziomie :)
Tomek i Katarzyna
Tomek i Katarzyna
(5)
Dodano: 04-08-2015
Data imprezy: 08-08-2015
Zdecydowanie polecamy Pana Michała, który fantastycznie zagrał na naszym przyjęciu.
Goście (i my też:) byli zachwyceni

Bardzo dziękujemy i polecamy innym parom

Nowe ogłoszenia