Zdjęcia | Oferta | Opinie 3

DJ Złoty Środek - Pełnia Szczęścia PL/ENG id:3830

Kontakt

533-421...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (3)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 20-09-2010
Liczba odwiedzin: 2433

Oferta

Naszą specjalizacją są przyjęcia weselne z pomysłem. W ciągu ostatnich siedmiu lat prowadziliśmy dj-sko i konferansjersko głównie przyjęcia w klimacie boho, folk, rustico. Inspirowała nas polska klasyka i folklor świata.
Z powodzeniem i zadowoleniem naszych Par prowadzimy imprezy międzynarodowe: Potrafimy wyjść poza schematy iprzywołać na parkiecie twórczą wenę a jednocześnie znajdujemy Złoty Środek tak aby wszyscy goście brali udział w przyjęciu i czuli ducha integracji.

Wcześniejsze doświadczenia związane z organizowaniem jakościowych imprez a także wnioski i obserwacje z dotychczasowych przyjęć weselnych stanowią bezcenna skarbnicę wiedzy gwarantującą, że zabawa i celebracja kulinarna będą świetnie zharmonizowane.

DJ Złoty Środek zagrał ponad 500 znaczących imprez.
Przez 10 lat - DJ i producent muzyczny w Radiu Zet - Lista Przebojów Dookoła Świata. Prowadzący program Twoja Lista Przebojów w TVP 1. Konferansjer Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Rezydent klubu Foksal 19, klubu i restauracji Melodia.
Za największy nasz sukces muzyczny uważamy 10 letnią współpracę z kinem Muranów. Co roku DJ Złoty Środek oraz DJ Spiro graja znane Sylwestry filmowe w tym kinie.

Głęboka znajomość repertuaru muzycznego od klasyki do muzyki współczesnej, rozrywkowej, klubowej i jazzowej sprawia, że DJ Złoty Środek potrafi świetnie dobrać repertuar i zmiksować utwory tak, aby wprawić gości w magiczny stan fascynacji tańcem i muzyką.

Program muzyczny jest zawsze omawiany indywidualnie i dostosowywany do preferencji muzycznych Młodej Pary oraz gości.

Gramy: jakościowy pop lat 80. i 90., disco i funk 70, soul, r&b, rock 'n'roll i big beat, latino i folk, ballroom dansing oryginalny i stylizowany na lata 50 i 60, przeboje muzyki polskiej lata 1950 - 2015, przeboje współczesne wyselekcjonowane pod kątem jakości brzmienia i tekstu.

Klimaty których nie oferujemy to biesiada, poprawiny, disco polo w setach |(poza paroma klasykami).

Pracujemy na sprzęcie audiowizualnym sprawdzonych i cenionych marek (Pioneer, Mackie, JBL)
Z szacunku do twórców gramy tylko legalną muzykę w wysokiej jakości.
Oferujemy również sprawdzonych muzyków (skrzypce, harfa, saksofon).

Doświadczenie w pracy w mediach nauczyło nas sympatycznej i wyważonej konferansjerki, którą z przyjemnością poprowadzimy również w języku angielskim. Poruszamy się w tym języku na tyle swobodnie, że możemy składać rymy oraz układać teksty piosenek.

Mamy opracowany specjalny koncept przedstawienia Młodej Pary w zapowiedziach muzycznych, które przygotowujemy na podstawie 3 zestawów pytań dotyczących różnych okresów z życia Nowożeńców.
Proponowane przez nas zabawy dobrze prezentują się na fotografiach lub w kamerze.

Cenowo jesteśmy elastyczni.
Młodej Parze oferujemy właściwą relację cena-jakość.

Ten wieczór ma być dla Młodej Pary i jej gości Pełnią Szczęścia a DJ Złoty Środek wie jak ją zrealizować.

Polecamy się!
DJE z Selektiv

*Podana wycena jest orientacyjna i może ulec zmianie w dół lub w górę w zależności od nakładu pracy przy opracowywaniu repertuaru, ilości potrzebnego sprzętu, czasu trwania wesela.

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ Złoty Środek - Pełnia Szczęścia PL/ENG id:3830
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Tomasz i Agata
Dodano: 28-09-2016
Data imprezy: 24-09-2016
Miejscowość: Warszawa
Państwo Młodzi oraz wszyscy goście byli zachwyceni profesjonalizmem i życzliwością Pana Michała. Dziękujemy za wspaniałą oprawę, Pana pracowitość i osobiste ciepło. A także za cierpliwość ;) Pozdrawiamy Serdecznie i życzymy sukcesów!
(5)
Autor: Aneta i Michał
Dodano: 10-07-2016
Data imprezy: 25-06-2016
Wielkie podziękowania dla Michała - DJ'a Złoty Środek za świetną imprezę !!! Wszyscy bez wyjątku bawili się doskonale, my jesteśmy szczególnie wdzięczni za indywidualne podejście, pełen profesjonalizm i własne zaangażowanie. Polecamy wszystkim, którzy chcą się bawić na poziomie :)
(5)
Autor: Tomek i Katarzyna
Dodano: 04-08-2015
Data imprezy: 08-08-2015
Zdecydowanie polecamy Pana Michała, który fantastycznie zagrał na naszym przyjęciu.
Goście (i my też:) byli zachwyceni

Bardzo dziękujemy i polecamy innym parom

Dane kontaktowe

DJ Złoty Środek - Pełnia Szczęścia PL/ENG
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:00-165

Nowe ogłoszenia