DJ Rafał

Gliwice, śląskie
(39)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
725-415...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

O nas

Dzień dobry, cześć!

Witam na swojej stronie wszystkie przyszłe Pary Młode - z tej strony Rafał :)

Potrzebujecie oprawy muzycznej wesela? Szukacie osoby, która stworzy niepowtarzalny klimat przyjęcia? Zależy Wam na niezapomnianej zabawie i najlepszych wspomnieniach? Oczekujecie profesjonalnego podejścia, wysokiej kultury prowadzenia przyjęcia oraz zabaw weselnych? Chcecie aby Wasi goście byli oczarowani i na długo po weselu wspominali właśnie ten dzień? W takim razie trafiliście w 10-tkę!

Jako DJ z z ponad 13-letnim doświadczeniem w branży muzycznej jestem do Waszych usług.

Zapewniam kompleksową oprawę muzyczną przyjęcia weselnego oraz poprawin. Moja praca nie polega tylko na przysłowiowym "puszczaniu" muzyki ale przede wszystkim aktywnie włączam się w każdy element przyjęcia. Prowadzę gry i zabawy dla gości, zachęcam ich do zabawy, uczymy tańców integracyjnych, rozdaje gadżety podczas bloków tematycznych (np. rytmy latino czy muzyka góralska), pomagam Parze Młodej w kwestii stałych fragmentów przyjęcia weselnego (np. pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców).
Przede wszystkim w tym dniu jestem dla Was przyszła Młoda Paro :) i spełnię każde życzenie aby ten dzień stał się dla Was i dla wszystkich Waszych gości jedyny w swoim rodzaju, niezapomniany.
Nie mam sztywno ustalonego repertuaru muzycznego, a dźwięki aktualnie wydobywające się z głośników dostosowywane są do sytuacji panującej na zazwyczaj rozgrzanym do czerwoności parkiecie, a przede wszystkim staram się trafić w gusta i upodobania muzyczne Pary Młodej i wszystkich gości :)

Jako że muzyka stanowi ważny element naszego życia od najmłodszych lat i towarzyszy nam w różnych ważnych momentach, zachęcam Pary Młode do przekazania listy utworów, które kojarzą im się z ważnymi dla nich wydarzeniami takimi jak np. pierwszy pocałunek, pierwsza randka itd. Warto również wspomnieć iż jeżeli nie chcecie aby jakiś utwór lub gatunek muzyczny towarzyszył Waszemu przyjęciu to my dołożymy wszelkich starań żeby tak było :)

W trakcie przyjęcia jestem w stałym kontakcie z obsługą sali tak aby przerwy były zsynchronizowane między innymi z czasem podawania ciepłych posiłków. W czasie przerw nie zastanie Was cisza, tylko przyjemna muzyka w tle :)

Posiadam wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający oraz oświetlenie sceniczne co w połączeniu z ogromnym doświadczeniem i niezliczoną ilością poprowadzonych przyjęć stawia moją ofertę jako NUMER 1!

Nie jesteście przekonani? Chcielibyście zobaczyć więcej materiałów z moich realizacji? Nic nie zastąpi spotkania twarzą w twarz. Zapraszam do kontaktu :)

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Skorzystanie z mojej oferty jest gwarancją niepowtarzalnego klimatu przyjęcia, niezapomnianej zabawy i najlepszych wspomnień !

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta wyróżnia się profesjonalnym podejściem i wysoką kulturą do prowadzenia przyjęcia oraz zabaw weselnych - jeżeli chcecie aby Wasi goście byli oczarowani i na długo po weselu wspominali ten dzień to koniecznie musicie się ze mną skontaktować :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pracuję w branży ślubnej i weselnej od ponad 13 lat ;)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Moja usługa w podstawowym wymiarze obejmuje 12 godzin. W przypadku większej ilości godzin, każda kolejna rozpoczęta godzina jest rozliczana w ramach nadgodzin według stawki obowiązującej w indywidualnej ofercie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Moja oferta obejmuje:
- ogromne doświadczenie i niezliczoną ilość poprowadzonych przyjęć,
- kompletne nagłośnienie wysokiej klasy odpowiednio dobrane do ilości bawiących się gości,
- profesjonalne oświetlenie „sceny” w postaci konstrukcji wyposażonej w ruchome głowice oraz reflektory,
- podświetlenie sali reflektorami scenicznymi (dowolny kolor) - ilość punktów świetlnych jest uzależniona od możliwości technicznych i warunków panujących na sali - od kilku do kilkunastu punktów,
- wytwornicę dymu aby podkreślić efekty świetlne,
- poprowadzenie przyjęcia weselnego wraz z poprowadzeniem gier i zabaw weselnych (w tym zabawy dla dzieci, przebieranie gości weselnych, zabawy integracyjne i tematyczne).

Skład, w którym występujemy.

Występuje pojedynczo jako DJ, prezenter, wodzirej i konferansjer ;)

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak :) Skład jest od lat ten sam - niezmiennie występuje pojedynczo ;)

Jaki repertuar proponujemy?

Gwarantuje, że na Waszym przyjęciu możecie spodziewać się największych polskich i światowych hitów w ich oryginalnych wykonaniach, co daje Wam pewność, iż usłyszycie to co lubicie. Nie mam sztywno ustalonego repertuaru muzycznego, a dźwięki aktualnie wydobywające się z głośników dostosowywane są do sytuacji panującej na zazwyczaj rozgrzanym do czerwoności parkiecie, a przede wszystkim staram się trafić w gusta i upodobania muzyczne Pary Młodej i wszystkich gości :)

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, moja oferta obejmuje również oprawę konferansjerską.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Nie posiadam w swoim składzie wokalisty - jestem DJ'em-prezenterem.

Na jakich instrumentach gramy?

Nie gram na żadnych instrumentach - jestem DJ'em-prezenterem, w związku z czym gram na profesjonalnej konsoli DJ'skiej renomowanej firmy Pioneer.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Posiadam profesjonalny sprzęt nagłaśniający firm JBL i RCF oraz oświetlenie m.in. firmy Evolights. Ilość sprzętu dostosowuje do ilości bawiących się gości i warunków panujących na sali. Muzykę odtwarzam z profesjonalnej konsoli DJ'skiej renomowanej firmy Pioneer.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Nie posiadam w swoim składzie wokalisty - jestem DJ'em-prezenterem.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Międzynarodowe wesele mogę poprowadzić w języku angielskim.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Imprezy międzynarodowe obsługuję od czasu do czasu.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Aktywnie włączam się w każdy element przyjęcia. Prowadzę gry i zabawy dla gości, zachęcam ich do zabawy, uczę tańców integracyjnych, rozdaję gadżety podczas bloków tematycznych (np. rytmy latino czy muzyka góralska).

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, posiadam profesjonalne oświetlenie m.in. firmy Evolights. Ilość oświetlenia dostosowuje do możliwości technicznych i warunków panujących na sali.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jak najbardziej mogę zaproponować przyszłej Parze Młodej listę hitów weselnych :) Jestem także otwarty na propozycję z drugiej strony :)

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, w każdym momencie przyjęcia goście weselni mogą poprosić mnie o ulubiony utwór i zadedykować go konkretnej osobie.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Koszty ZAiKS ponosi Zleceniodawca, jednak istnieje możliwość abym załatwił to za Parę Młodą ;)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Moja przygoda z muzyką rozpoczęła się w 2007 roku, także mam już ponad 13 lat doświadczenia w branży muzycznej.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W mojej pracy najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów i radość oraz masa uśmiechów na twarzach uczestników przyjęcia :)

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne w postaci nagłośnienia czy oświetlenia jest bardzo ważnym aspektem przede wszystkim ze względu na walory estetyczne, ale również odbiór muzyki przez gości przyjęcia - chyba nikt nie chciałby słuchać "syczenia" lub innych dziwnych dźwięków wydobywających się z głośników w tak ważnym dniu dla Młodej Pary.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Jestem zwolennikiem zabaw integracyjnych na weselu i uważam że jest to jeden z ważniejszych punktów podczas przyjęcia weselnego :)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nie mam takiego gatunku muzycznego - wszystko uzależnione jest od przyszłej Pary Młodej. Warto również wspomnieć iż jeżeli nie chcecie aby jakiś utwór lub gatunek muzyczny towarzyszył Waszemu przyjęciu to dołożę wszelkich starań żeby tak właśnie było :)

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

W obecnych czasach ilość utworów pojawiających się każdego dnia jest tak wielka, że ciężko tak naprawdę wyznaczyć jeden lub nawet kilka hitów "sezonu" - niestety większość z nich swoje 5 minut ma tylko w czasie trwania jednego sezonu,

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Nie jest to mój ulubiony gatunek muzyczny, ale rozumiem że jest to gatunek który sprawdza się na większości przyjęć, jednak staram się ograniczyć ilość utworów disco-polo podczas trwania wesela do minimum - chyba że Para Młoda i goście wyraża chęć zabawy do tego właśnie gatunku muzycznego.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Zabawy integracyjne, zabawy angażujące większą ilość gości weselnych oraz muzyka pozwalająca np. na taniec "w kółku" lub "wężyki" - tak aby gości troszeczkę bardziej ośmielić i zachęcić do wspólnej zabawy :)

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Zdecydowanie gatunkami w których odnajduję się najlepiej są lata 80'te i 90'te, muzyka rockowa oraz szeroko rozumiana muzyka polska ;)

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Moim zdaniem "udane wesele" jest wtedy, gdy każdy z gości opuszcza salę z uśmiechem na twarzy, niedosytem zabawy i wspomina ten wyjątkowy dzień długo długo po weselu :)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Profesjonalny sprzęt, profesjonalna obsługa i aktywny kontakt z uczestnikami przyjęcia :)

Nasze pasje.

Oczywiście muzyka, aktywne spędzanie czasu i wiele wiele innych :)

DJ Rafał
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 39 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Klaudia i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2023
Katowice
Data dodania: 30-12-2023

Z całego serca polecamy DJ Rafała. Świetna, bezproblemowa współpraca, genialna oprawa muzyczna i świetlna.
Goście świetnie się bawili i pytali o namiary. Nic dodać nic ująć.

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Katowice
Data dodania: 02-10-2023

Zorganizowalśmy przyjęcie międzynarodowe i wszyscy się super bawili na parkiecie! Profesjonalna obsługa i wszystko zgodnie z ustaleniami. Ciekawy repertuar piosenek i ładne oświetlenie podczas przyjęcia. Gdybym miała drugi raz organizować przyjęcie z oprawą muzyczną to na pewno wybrałabym ponownie DJ Rafała :)
Polecam serdecznie i dziękujemy :)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Lubliniec
Data dodania: 01-09-2023

Gorąco polecamy Pana Rafała. Goście zadowoleni, my również.

A
Aneta i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2023
Lubliniec
Data dodania: 19-08-2023

Dj Fly to nowy synonim profesjonalizmu. Mimo upału w ten dzień i problemów z klimatyzacją na parkiecie, zawsze wyciągał na niego całe tłumy. Świetnie poprowadzone zabawy, bogaty repertuar. Z czystym sumieniem polecamy!

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Gliwice
Data dodania: 07-08-2023

Polecam na maxa!
Wszyscy świetnie się bawili, muzyka dobrana bardzo dobrze plus oczywiście piosenki na życzenie :)
Dobra komunikacja z dj przed jak i w trakcie imprezy i oczywiście doskonale dobrane zabawy.
Dziękujemy :) !!

O
Olga
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-02-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Chałupki
Data dodania: 15-02-2023

Świetna współpraca. Rafał przyjmuje wszystkie sugestie co do zmian w czasie wesela. Potrafi się dostosować, całkowicie zmienić styl granej muzyki obserwując sytuację na parkiecie. Przejścia między piosenkami były naturalne. Goście też bardzo chwalili, że nie był nachalny, nie opowiadał wulgarnych żartów, do niczego nie zmuszał. Bardzo udana impreza. Polecam!

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Katowice
Data dodania: 19-10-2022

Wszystko się udało jak ustaliliśmy, świetnie się bawiliśmy oraz nasi goście 🤗 dziękujemy!

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Czerwionka-Leszczyny
Data dodania: 15-10-2022

Profesjonalna obsługa, wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami, świetnie przeprowadzone zabawy - nie pozostaje mi nic innego, jak tylko szczerze polecić :)

Pokaż więcej opinii
Imię: Rafał 
Adres: Gliwice, 44-100, woj. śląskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
725-415...
liczba odwiedzin: 21003
Zadzwoń
725-415...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gliwice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy