Zobacz zdjęcia (51)
DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE  ANIMACJE CIĘŻKI DYM, Gliwice - zdjęcie 1
DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE  ANIMACJE CIĘŻKI DYM, Gliwice - zdjęcie 2 DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE  ANIMACJE CIĘŻKI DYM, Gliwice - zdjęcie 3 DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE  ANIMACJE CIĘŻKI DYM, Gliwice - zdjęcie 4 DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE  ANIMACJE CIĘŻKI DYM, Gliwice - zdjęcie 5
DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE  ANIMACJE CIĘŻKI DYM, Gliwice - zdjęcie 6
1 / 51

DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE ANIMACJE CIĘŻKI DYM id:4063

Gliwice, śląskie
(109)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
507-379...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Dostępne soboty w sezonie weselnym 2022:
07.05.2022
Do każdego wesela podchodzę indywidualnie. Prowadzone przeze mnie wesela nie są według tego samego schematu. Za każdym razem inne są zabawy oraz muzyka - oczywiście w zależności od gustów muzycznych i ustaleń z Parą Młodą. Każde wesele jest niepowtarzalne. Gram muzykę trzech pokoleń, od szalonych lat 60-tych przez "wiecznie zielone" utwory z lat 70 i 80-tych, muzykę weselną a nawet biesiadną i disco polo, do najnowszych rytmów lansowanych przez stacje radiowe. Gwarantuje Imprezę Weselną na wysokim poziomie, prowadzoną nowocześnie z ciekawą muzyką. Postaram się zrealizować każdy, nawet nietypowy pomysł na uatrakcyjnienie tego jedynego dnia w Waszym życiu. Jestem otwarty na wszelkie sugestie i propozycje. Przyjęcie weselne zaczyna się zazwyczaj od uroczystego wprowadzenia Młodej Pary do sali bankietowej . Następnie: powitanie gości, toasty weselne, pierwszy taniec i o północy oczepiny z ciekawymi konkursami. Scenariusz weselny jest każdorazowo wspólnie uzgadniany z Państwem Młodym.

Co wyróżnia mnie wśród konkurencji:

• szeroka wiedza muzyczna
• wieloletnie doświadczenie
• repertuar tylko na oryginalnych nośnikach
• znajomość kultury i zasad dobrego zachowania
• najlepszy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy
• profesjonalne oświetlenie
• punktualność
• umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami na imprezie
• kreatywne zabawy i konkursy

Sądzę, że wszystkie te atuty w dużym stopniu odróżniają mnie od konkurencji.

NIE PROWADZĘ Nawet na specjalna prośbę – zabaw krępujących, wulgarnych, które powodują zażenowanie, krepują czy wręcz zmuszają do chwilowego opuszczenia imprezy przez potencjalnych uczestników! Proponuję zabawy w których sam wziąłbym udział.

POSIADAM SPRZĘT tylko i wyłącznie sprawdzonych marek : PIONEER,SHURE,ELECTRO VOICE,SHOWTEC,APPLE

Mnóstwo gadzetów czyli maski, peruki, stroje, okulary,itp. które wykorzystuję do różnego rodzaju zabaw i tańców. Goście są zachwyceni!!!

W swojej ofercie posiadam również oświetlenie dekoracyjne wnętrza całej sali przy użyciu paneli ledowych, co tworzy niezapomniany nastrój a także wielkie podświetlane litery LOVE.


Zapraszam zainteresowanych do obejrzenia moich
materiałów LIVE gdyż dają wiarygodny obraz i dźwięk Materiały są do obejrzenia w Gliwicach na umówionym spotkaniu. Wszystkie niezbędne informacje do uzyskania pod numerami telefonów. Jesteśmy legalną firmą, wystawiamy
rachunki.

Jeżeli dzieli nas duża odległość i nie można się spotkać wtedy umowę możemy spisać poprzez pocztę elektroniczną.

ZOBACZ MOJA STRONE

DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE  ANIMACJE CIĘŻKI DYM - film 1 DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE  ANIMACJE CIĘŻKI DYM - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta DJ.Prezenter WESELA

Dj Wodzirej

Ceny bardzo atrakcyjne w zależności od preferowanego pakietu !!! Mega rabaty na wesela od listopada do kwietnia

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jestem osobą kreatywną, do każdego przyjęcia podchodzę indywidualnie. Nie mam przygotowanego scenariusza... utwory, konkursy i zabawy dopasowuję tak aby odpowiadały Wam i uczestnikom waszego najważniejszego dnia.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Poprowadzenie w niezapomniany sposób przyjęcia weselnego.
Organizację wiele zabaw integracyjnych dla dorosłych i najmłodszych gości wraz z zestawem wielu gadżetów i wykorzystaniem przebrań, które rozbawią każdego.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Wszystko zaczęło się w 2008r. Od tamtej pory zaczęła się przygoda z weselami. Przygoda, która następnie przerodziła się w pasję. Jestem szczęściarzem... gdyż mogłem powiązać pracę ze swoim największym hobby.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Przyjęło się, że przyjęcie trwa 12 godzin, ale jeśli parkiet dalej jest pełny jak najbardziej jestem dla Was i do Waszej dyspozycji.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Do podstawowej oferty zaliczymy: Obsługę muzyczną oraz wodzirejską Waszego wesela. Nagłośnienie imprezy sprzętem najwyższej klasy. Obsługę świateł odpowiednio dobranych do każdego utworu. Rozweselanie Waszych Gości wieloma zabawami integracyjnymi z użyciem ciekawych rekwizytów, śmiesznych przebrań czy gadżetów. Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy szereg atrakcji (w tym chodzące maskotki przedstawiające Ich ulubionych bohaterów z bajek).

Skład, w którym występujemy.

Jeśli tylko jest taka możliwość wesele prowadzę z asystentem. Obecność drugiej osoby pozwala mi pełnić rolę wodzireja w 200% . W tym czasie asystent zadba o klimatyczne oświetlenie sali, utwory kiedy ja będę wsród Waszych gości pokazywał kroki do animacji, rozbawi najmłodszych uczestników imprezy wcielając się w ich ulubione postaci z bajek.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Osoba prowadząca czyli DJ Pablo niezamiennie jest obecny na każdej zamówionej przez Państwa imprezie.

Jaki repertuar proponujemy?

Stawiam na hity wielu pokoleń, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Lubię również, kiedy Para Młoda udostępni mi przed weselem kilka tytułów piosenek, z którymi wiążą się miłe wspomnienia, które są dla nich lub ich gości ważne. To sprawia, że przyjęcie staje się jeszcze bardziej niezapomniane.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Każdy ważny element przyjęcia jest zapowiedziany, a uczestnicy zostają wprowadzeni w tematykę tak, aby te wyjątkowe chwile zostały miło zapamiętane i często wspominane.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Zaopatrzenie imprezy w wysokiej jakości sprzęt muzyczny i oświetleniowy znanych renomowanych firm

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Pomimo, że prowadzę wesela w języku polskim, miałem przyjemność poprowadzić sporo przyjęć międzynarodowych. Moimi klientami byli nie tylko Polacy, ale także: Anglicy, Czesi, Holendrzy, Hiszpanie, Szkoci, Niemcy.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Atrakcji jest na prawdę sporo, między innymi: Fotobudka, Dekoracja sali światłem, Animacje dla dzieci (chodzące maskotki ), Pirotechnika, Napisy LOVE, MIŁOŚĆ.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Jestem w posiadaniu oświetlenia, które z pewnością wprowadzi Was w spaniały nastrój na parkiecie. Odpowiednio dopasowuję jego charakter do każdego utworu na bieżąco, podczas trwania imprezy. Mogę również udekorować salę światłem (listwy ledowe). Sala wygląda wówczas elegancko i majestatycznie.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Dysponuję bardzo dużą ilością utworów muzycznych. Z pewnością, każdy znajdzie coś dla siebie w mojej bibliotece :-)

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Na weselu jestem od tego aby uszczęśliwić Was i Waszych gości w kwestii muzycznej. Jestem otwarty na propozycje i zagram zamówione utwory jeśli nie niosą przesłania, które mogłoby urazić uczucia innych uczestników przyjęcia.Sprawę dedykacji, zawsze ustalam indywidualnie z klientem... chociaż jestem zdania, że nie powinno być ich zbyt wiele a ich treść powinna być skierowana do najważniejszych osób na imprezie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Moja pasja... moja praca... pozwala mi poznawać wiele cudownych osób. Uwielbiam uśmiech na twarzach bawiących się gości i zadowolenie Gospodarzy podczas całego przyjęcia. Uwielbiam również spotkania z "Moimi Parami Młodymi" na kolejnych etapach mojego Szlaku Weselnego, kiedy to bawimy się na imprezie innych Nowożeńców.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Kiedy "wszystko jest zapięte na ostatni guzik" nie martwię się, że coś pójdzie nie tak. To dzięki wysokiej jakości sprzętu nagłaśniającego, oświetleniowego oraz odpowiedniemu, indywidualnemu przygotowaniu do każdego wesela, mogę być pewny, że nie zawiodę moich klientów, a impreza będzie przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Jest to najlepszy sposób na poznanie się oraz zintegrowanie gości z obu rodzin oraz przełamanie nieśmiałości.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nie uznaję wulgarnych tekstów piosenek, które mogłyby urazić uczestnika imprezy, oraz takich, które obrażają lub dyskryminują.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

W ostatnim czasie zrobił się to gatunek muzyczny bardzo popularny, lansowany w mediach. Odniosę się do zdania: "Nikt nie słucha, wszyscy znają". Na weselu opcjonalnie, w zależności od Waszych upodobań.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

W sytuacji, kiedy goście nie chcą wyjść na parkiet organizuję taniec integracyjny z użyciem rekwizytów. Nawet największy ponurak wychodzi i tańczy razem z pozostałymi gośćmi.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Nie mam wybranych gatunków muzycznych . W większości czuję się jak ryba w wodzie... Chodzi o to żeby było miło, a parkiet był zawsze pełny. Kiedy pęka w szwach - to lubię najbardziej.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

W sezonie 2019 a dokładnie w październiku, miałem przyjemność poprowadzić wesele Pati & Piotra w klimacie filmu "Star Wars". Każdy szczegół nawiązywał do tej kultowej ekranizacji (był nawet popcorn i nachosy jak w prawdziwym kinie). Wesele rozpoczęliśmy Polonezem, Pierwszy Taniec w stylu rockowym do utworu Bon Jovi "Livin' on a Player" zatańczyło cale wesele.
Wyszedł totalny CZAD!!!!

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Kiedy gospodarze są zadowoleni z moich usług, a po weseli z uśmiechem na twarzy mówią, że wszystko było tak jak sobie wymarzyli.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Do każdej przyszłej Pary Młodej podchodzę indywidualnie, wsłuchuję się w ich potrzeby, staram się doradzić. Proponuję również aby wziąć pod uwagę gusta innych uczestników imprezy.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie DJ.Prezenter WESELA (109)

Dodaj opinię
DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE ANIMACJE CIĘŻKI DYM id:4063
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 109 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
D
Dawid Janic
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Wojska
Data dodania: 04-08-2022

Minął już prawie miesiąc od uroczystości ślubnej mojej i żony. Jedyne co mogę powiedzieć, to brać usługi Pawła i się nie zastanawiać.! Świetnie podejście do gości, świetny dobór muzyki pod każdą kategorie wiekową (każdy znalazł coś dla siebie, parkiet był pełny!) dobór zabaw TOP. Po prostu z najwspanialszego dnia w naszym życiu zrobił jeszcze wspanialszy! Polecam z całego serducha! A Ciebie Paweł i całą załogę serdecznie pozdrawiam. Dawid&Patrycja 09.07.22 Wojska. ;)

M
Magdalena I Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2022
Rybnik
Data dodania: 27-07-2022

Jeśli chcesz mieć najlepsza i niezapomnianą imprezę życia to tylko z DJ Pablo! Pelny parkiet gwarantowany przez całe wesele i zadowoleni goście!
Profesjonalne podejście, świetny kontakt. Genialne prowadzenie, odpowiednie wyczucie czasu na konkursy i zabawy. Muzyka dobrana tak by goscie w kazdym wieku mogli się bawić.
Ciężki dym- rewelacja, piękny dodatek do pierwszego tańca.
Będziemy wszytskim polecac, bo na prawdę warto! I nie żałujemy że aż 3x przekadalismy termin ze względu na pandemie- dzięki Pawłowi zorganizowalismy niezapomna i najlepszą impreze życia! Jesteś najlepszy!

W
Weronika I Ryszard
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2022
Wodzisław Śląski
Data dodania: 08-07-2022

Wesele marzeń z Dj Pablo ! Dziękujemy z całego ❤ za tak wspaniałą zabawę w tym naszym dniu ! Jesteście cudowni pod każdym względem ! My oraz nasi goście do dnia dzisiejszego wspominamy ten niesamowicie udany i szalony dzień który dla nas stworzyliście!
POLECAMY NA 120 % Mamy nadzieję że jeszcze nie raz się spotkamy ! Jesteście petarda !!!💥

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2022
Olszowa
Data dodania: 03-07-2022

Niezapomniane chwile dla nas i dla naszych gości tylko dzięki Dj Pablo! Wesele odbyło się w piekielnie upalny czwartek i mimo niesprzyjających warunków pogodowych nasi goście zostali porwani do szalonej zabawy, którą będą jeszcze długo wspominać. Dla nas jako Młodych wesele poprowadzone przez Pawła było spełnieniem naszych marzeń, niesamowita energia i radość którą przekazuje wszystkim bawiącym się na parkiecie sprawia, że nie chce się z niego schodzić. Paweł fantastycz

D
Dajana
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Knurów
Data dodania: 23-05-2022

Serdecznie POLECAMY DJ PABLO! Mieliśmy okazje bawić się z nim na weselu znajomych i już wtedy wiedzieliśmy, ze chcemy aby poprowadził ten nasz ważny dzień! I tak tez się stało 😃 . Bumtararara ! Goście są zachwyceni i nadal zbierają szczęki z ziemi. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej zabawy weselnej. TAAAARZANA!

Paweł
24-05-2022

Dziękuje Wam Kochani! Stworzyliście fantastyczna zabawę ! Było cudownie pod każdym względem ❤️

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Osjaków
Data dodania: 05-05-2022

Najlepsze wesele na jakim byłam,SERDECZNIE DZIĘKUJĘ 🙂 będę namawiać wszystkie przyszłe pary młode , aby skorzystały z Pańskiej oferty i zaprosiły mnie wtedy na swoje wesele 😁 dziękujemy,jest Pan cudowny!🤗

Paweł
06-05-2022

Dzięki śliczne! ❤️ było rewelacyjnie! Ekipa dała czadu!
Pozdrawiam

A
Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Osjaków
Data dodania: 05-05-2022

NAJLEPSZY bez dwóch zdań! Zaufaliśmy w ciemno, nie mając wcześniej żadnej styczności z Pawłem. Nagrania dostępne w internecie są Jego fantastyczna wizytówką, ale to co zrobił na żywo przerosło moje oczekiwania. Fantastyczna zabawa, idealnie dobrana muzyka i zabawy weselne, a do tego profesjonalne podejście do swojej pracy. Z całego serca polecam zaufać Pawłowi i mieć gwarancje udanej zabawy!

Paweł
06-05-2022

Bardzo dziękuje za opinie i rewelacyjną zabawę! Razem stworzyliśmy przepiękne wesele ❤️

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-04-2022
Gliwice
Data dodania: 04-05-2022

Wesele z dj Pablo było bardzo udane. Goscie bawili się do samego końca. Na parkiet wyszły nawet osoby które zwykle nie tańczą. Świetny dobór muzyki i zabaw. Polecam.

Paweł
06-05-2022

Dziękuje Wam za świetna zabawę oraz uznanie ❤️
Pozdrawiam Was serdecznie !

Pokaż więcej opinii

Kontakt DJ.Prezenter WESELA

Nazwa firmy: DJ.Prezenter WESELA
Imię i nazwisko: Paweł Puk
Adres: Gliwice, ul. Drzymały 10, 44-103, woj. śląskie
507-379...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 20848
Zadzwoń
507-379...
Napisz

Popularne miasta w okolicy