Zobacz zdjęcia (50)
DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE  ANIMACJE CIĘŻKI DYM, Gliwice - zdjęcie 1
DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE  ANIMACJE CIĘŻKI DYM, Gliwice - zdjęcie 2 DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE  ANIMACJE CIĘŻKI DYM, Gliwice - zdjęcie 3 DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE  ANIMACJE CIĘŻKI DYM, Gliwice - zdjęcie 4 DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE  ANIMACJE CIĘŻKI DYM, Gliwice - zdjęcie 5
DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE  ANIMACJE CIĘŻKI DYM, Gliwice - zdjęcie 6
1 / 50

DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE ANIMACJE CIĘŻKI DYM id:4063

Gliwice, śląskie
(124)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
507-379...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Dostepne soboty w sezonie weselnym 2023:
28.10.2023
Do każdego wesela podchodzę indywidualnie. Prowadzone przeze mnie wesela nie są według tego samego schematu. Za każdym razem inne są zabawy oraz muzyka - oczywiście w zależności od gustów muzycznych i ustaleń z Parą Młodą. Każde wesele jest niepowtarzalne. Gram muzykę trzech pokoleń, od szalonych lat 60-tych przez "wiecznie zielone" utwory z lat 70 i 80-tych, muzykę weselną a nawet biesiadną i disco polo, do najnowszych rytmów lansowanych przez stacje radiowe. Gwarantuje Imprezę Weselną na wysokim poziomie, prowadzoną nowocześnie z ciekawą muzyką. Postaram się zrealizować każdy, nawet nietypowy pomysł na uatrakcyjnienie tego jedynego dnia w Waszym życiu. Jestem otwarty na wszelkie sugestie i propozycje. Przyjęcie weselne zaczyna się zazwyczaj od uroczystego wprowadzenia Młodej Pary do sali bankietowej . Następnie: powitanie gości, toasty weselne, pierwszy taniec i o północy oczepiny z ciekawymi konkursami. Scenariusz weselny jest każdorazowo wspólnie uzgadniany z Państwem Młodym.

Co wyróżnia mnie wśród konkurencji:

• szeroka wiedza muzyczna
• wieloletnie doświadczenie
• repertuar tylko na oryginalnych nośnikach
• znajomość kultury i zasad dobrego zachowania
• najlepszy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy
• profesjonalne oświetlenie
• punktualność
• umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami na imprezie
• kreatywne zabawy i konkursy

Sądzę, że wszystkie te atuty w dużym stopniu odróżniają mnie od konkurencji.

NIE PROWADZĘ Nawet na specjalna prośbę – zabaw krępujących, wulgarnych, które powodują zażenowanie, krepują czy wręcz zmuszają do chwilowego opuszczenia imprezy przez potencjalnych uczestników! Proponuję zabawy w których sam wziąłbym udział.

POSIADAM SPRZĘT tylko i wyłącznie sprawdzonych marek : PIONEER,SHURE,ELECTRO VOICE,SHOWTEC,APPLE

Mnóstwo gadzetów czyli maski, peruki, stroje, okulary,itp. które wykorzystuję do różnego rodzaju zabaw i tańców. Goście są zachwyceni!!!

W swojej ofercie posiadam również oświetlenie dekoracyjne wnętrza całej sali przy użyciu paneli ledowych, co tworzy niezapomniany nastrój a także wielkie podświetlane litery LOVE.


Zapraszam zainteresowanych do obejrzenia moich
materiałów LIVE gdyż dają wiarygodny obraz i dźwięk Materiały są do obejrzenia w Gliwicach na umówionym spotkaniu. Wszystkie niezbędne informacje do uzyskania pod numerami telefonów. Jesteśmy legalną firmą, wystawiamy
rachunki.

Jeżeli dzieli nas duża odległość i nie można się spotkać wtedy umowę możemy spisać poprzez pocztę elektroniczną.

ZOBACZ MOJA STRONE

DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE  ANIMACJE CIĘŻKI DYM - film 1 DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE  ANIMACJE CIĘŻKI DYM - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta DJ.Prezenter WESELA

Dj Wodzirej

Ceny bardzo atrakcyjne w zależności od preferowanego pakietu !!! Mega rabaty na wesela od listopada do kwietnia

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jestem osobą kreatywną, do każdego przyjęcia podchodzę indywidualnie. Nie mam przygotowanego scenariusza... utwory, konkursy i zabawy dopasowuję tak aby odpowiadały Wam i uczestnikom waszego najważniejszego dnia.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Poprowadzenie w niezapomniany sposób przyjęcia weselnego.
Organizację wiele zabaw integracyjnych dla dorosłych i najmłodszych gości wraz z zestawem wielu gadżetów i wykorzystaniem przebrań, które rozbawią każdego.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Wszystko zaczęło się w 2008r. Od tamtej pory zaczęła się przygoda z weselami. Przygoda, która następnie przerodziła się w pasję. Jestem szczęściarzem... gdyż mogłem powiązać pracę ze swoim największym hobby.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Przyjęło się, że przyjęcie trwa 12 godzin, ale jeśli parkiet dalej jest pełny jak najbardziej jestem dla Was i do Waszej dyspozycji.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Do podstawowej oferty zaliczymy: Obsługę muzyczną oraz wodzirejską Waszego wesela. Nagłośnienie imprezy sprzętem najwyższej klasy. Obsługę świateł odpowiednio dobranych do każdego utworu. Rozweselanie Waszych Gości wieloma zabawami integracyjnymi z użyciem ciekawych rekwizytów, śmiesznych przebrań czy gadżetów. Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy szereg atrakcji (w tym chodzące maskotki przedstawiające Ich ulubionych bohaterów z bajek).

Skład, w którym występujemy.

Jeśli tylko jest taka możliwość wesele prowadzę z asystentem. Obecność drugiej osoby pozwala mi pełnić rolę wodzireja w 200% . W tym czasie asystent zadba o klimatyczne oświetlenie sali, utwory kiedy ja będę wsród Waszych gości pokazywał kroki do animacji, rozbawi najmłodszych uczestników imprezy wcielając się w ich ulubione postaci z bajek.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Osoba prowadząca czyli DJ Pablo niezamiennie jest obecny na każdej zamówionej przez Państwa imprezie.

Jaki repertuar proponujemy?

Stawiam na hity wielu pokoleń, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Lubię również, kiedy Para Młoda udostępni mi przed weselem kilka tytułów piosenek, z którymi wiążą się miłe wspomnienia, które są dla nich lub ich gości ważne. To sprawia, że przyjęcie staje się jeszcze bardziej niezapomniane.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Każdy ważny element przyjęcia jest zapowiedziany, a uczestnicy zostają wprowadzeni w tematykę tak, aby te wyjątkowe chwile zostały miło zapamiętane i często wspominane.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Zaopatrzenie imprezy w wysokiej jakości sprzęt muzyczny i oświetleniowy znanych renomowanych firm

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Pomimo, że prowadzę wesela w języku polskim, miałem przyjemność poprowadzić sporo przyjęć międzynarodowych. Moimi klientami byli nie tylko Polacy, ale także: Anglicy, Czesi, Holendrzy, Hiszpanie, Szkoci, Niemcy.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Atrakcji jest na prawdę sporo, między innymi: Fotobudka, Dekoracja sali światłem, Animacje dla dzieci (chodzące maskotki ), Pirotechnika, Napisy LOVE, MIŁOŚĆ.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Jestem w posiadaniu oświetlenia, które z pewnością wprowadzi Was w spaniały nastrój na parkiecie. Odpowiednio dopasowuję jego charakter do każdego utworu na bieżąco, podczas trwania imprezy. Mogę również udekorować salę światłem (listwy ledowe). Sala wygląda wówczas elegancko i majestatycznie.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Dysponuję bardzo dużą ilością utworów muzycznych. Z pewnością, każdy znajdzie coś dla siebie w mojej bibliotece :-)

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Na weselu jestem od tego aby uszczęśliwić Was i Waszych gości w kwestii muzycznej. Jestem otwarty na propozycje i zagram zamówione utwory jeśli nie niosą przesłania, które mogłoby urazić uczucia innych uczestników przyjęcia.Sprawę dedykacji, zawsze ustalam indywidualnie z klientem... chociaż jestem zdania, że nie powinno być ich zbyt wiele a ich treść powinna być skierowana do najważniejszych osób na imprezie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Moja pasja... moja praca... pozwala mi poznawać wiele cudownych osób. Uwielbiam uśmiech na twarzach bawiących się gości i zadowolenie Gospodarzy podczas całego przyjęcia. Uwielbiam również spotkania z "Moimi Parami Młodymi" na kolejnych etapach mojego Szlaku Weselnego, kiedy to bawimy się na imprezie innych Nowożeńców.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Kiedy "wszystko jest zapięte na ostatni guzik" nie martwię się, że coś pójdzie nie tak. To dzięki wysokiej jakości sprzętu nagłaśniającego, oświetleniowego oraz odpowiedniemu, indywidualnemu przygotowaniu do każdego wesela, mogę być pewny, że nie zawiodę moich klientów, a impreza będzie przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Jest to najlepszy sposób na poznanie się oraz zintegrowanie gości z obu rodzin oraz przełamanie nieśmiałości.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nie uznaję wulgarnych tekstów piosenek, które mogłyby urazić uczestnika imprezy, oraz takich, które obrażają lub dyskryminują.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

W ostatnim czasie zrobił się to gatunek muzyczny bardzo popularny, lansowany w mediach. Odniosę się do zdania: "Nikt nie słucha, wszyscy znają". Na weselu opcjonalnie, w zależności od Waszych upodobań.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

W sytuacji, kiedy goście nie chcą wyjść na parkiet organizuję taniec integracyjny z użyciem rekwizytów. Nawet największy ponurak wychodzi i tańczy razem z pozostałymi gośćmi.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Nie mam wybranych gatunków muzycznych . W większości czuję się jak ryba w wodzie... Chodzi o to żeby było miło, a parkiet był zawsze pełny. Kiedy pęka w szwach - to lubię najbardziej.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

W sezonie 2019 a dokładnie w październiku, miałem przyjemność poprowadzić wesele Pati & Piotra w klimacie filmu "Star Wars". Każdy szczegół nawiązywał do tej kultowej ekranizacji (był nawet popcorn i nachosy jak w prawdziwym kinie). Wesele rozpoczęliśmy Polonezem, Pierwszy Taniec w stylu rockowym do utworu Bon Jovi "Livin' on a Player" zatańczyło cale wesele.
Wyszedł totalny CZAD!!!!

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Kiedy gospodarze są zadowoleni z moich usług, a po weseli z uśmiechem na twarzy mówią, że wszystko było tak jak sobie wymarzyli.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Do każdej przyszłej Pary Młodej podchodzę indywidualnie, wsłuchuję się w ich potrzeby, staram się doradzić. Proponuję również aby wziąć pod uwagę gusta innych uczestników imprezy.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie DJ.Prezenter WESELA (124)

DJ PABLO WODZIREJ NA TWOJE WYMARZONE WESELE ANIMACJE CIĘŻKI DYM id:4063
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 124 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Agnieszka i Euzebiusz
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 20-08-2023
Świerklany
Data dodania: 18-09-2023

Polecamy z całego serca ❤️ To najlepszy Dj jakiego mogliśmy sobie wymarzyć, porwał cały parkiet. Zaraża radością i energią 😊 Dziękujemy ci Paweł, że przyczyniłeś się do tego, że ten dzień był tak wyjątkowy ❤️

I
Izabela i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Łobodno
Data dodania: 17-09-2023

Właśnie wracamy do rzeczywistości po świetnej zabawie na naszym weselu pod batutą DJa Pablo! Goście zachwyceni, sporo atrakcji i zabaw z całą ekipą weselna, różnorodny repertuar sprawił, że każdy znalazł coś dla siebie!! Wielkie dzieki Paweł, że mogliśmy przeżyć nasz wielki dzień razem!

Kamila
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-07-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Komorno
Data dodania: 31-07-2023

Dj Pablo najlepszy z najlepszych Dj'ów reżyserów, scenarzystów, stand-uperów! Zaufaliśmy jemu w 100% w ciemno i to był najlepszy wybór ♥️♥️ My nasza rodzina, obsługa sali, goście weselni jesteśmy zachwyceni ! Nie moglibyśmy też nie wspomnieć o nieocenionym Marianie który jest najlepszą prawą ręka Pawła 😎 Pozdrawiamy chłopaków ! Kamila i Maciek

S
Sebastian i Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2023
Paniówki
Data dodania: 28-07-2023

Najlepsza impreza? Tylko z Dj Pablo! Nawet nie śniliśmy o tak wspaniałym weselu. Klasa sama w sobie, energia nie do opisania, goście nie mogli się nachwalić. Co chwilę ktoś podchodził poinformować nas, że nigdy nie był na lepszym weselu z zapytaniem skąd wytrzasnęliśmy takiego magika za konsolą! Dj Pablo to bardzo komunikatywny, pomocny FACHOWIEC, któremu nie baliśmy się oddać kontroli nad całym wydarzeniem. Nic dodać, nic ująć. Goście w każdym wieku byli zachwyceni wywijając na parkiecie do białego rana, my rownież. Z całego serca dziękujemy Paweł za tak wspaniałe wydarzenie, które przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Polecamy gorąco! 😍🤩❤️

K
Kacper i Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2023
Międzyrzecze
Data dodania: 27-07-2023

Z całego serca polecamy Dj'a Pablo
Wszytko przy nim dopiętę na ostatni guzik.
Idealnie dostosował się pod gust gości, przez co każdy świetnie się bawił do samego rana.
Super zabawy i animacje.
Jeszcze raz bardzo dziekujemy za to że sprawił nasze wesele wyjątkowym i niezapomnianym.

O
Oliwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2023
Paniówki
Data dodania: 19-07-2023

Dj Pablo sprawił, że przez cały czas nie schodził nam uśmiech z twarzy. My -Państwo Młodzi świetnie się bawiliśmy, goście również. Jeszcze kilka dni po weselu goście miło wspominali zabawę. Dziękujemy za to, ze sprawiliście, że ten dzień naprawdę był wyjątkowy. W dużym skrócie - profesjonaliści. Polecamy z całego serca.

A
Ania i Wojtek K
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2023
Myszków
Data dodania: 01-07-2023

Najlepszy Dj pod słońcem ❤️ idealnie dobrana muzyka pod gości, super zabawy i integracja, super poczucie humoru. Dj Pablo rozkręcilby nawet stypę, pełen pozytywnej energii. Jesteśmy mega zadowoleni z dj, który zrobił naprawdę kawał świetnej roboty.Wszyscy goście do dzis zachwalają i pytają skąd my żeśmy go wstrzasneli😍😂 Pawel swoją świetną osobowością tak zachwycił gości ze z naszego wesela pare osób będzie miało własne wesele z jego wykonaniem 🥰🕊️naprawdę gorąco polecamy dj Pablo ❤️❤️ Ania i Wojtek 09.06.2023

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-05-2023
Piekary Śląskie
Data dodania: 22-06-2023

Z całego serca polecamy DJ Pablo! Każda Para Młoda chciałaby mieć tak tryskającego pozytywną energią, wesołego i skocznego DJ'a! (wszyscy byliśmy pod totalnym wrażeniem zwinności i energii DJ'a Pablo na parkiecie :) ). Wesele dzięki DJ Pablo było rewelacyjne, muzyka i zabawy świetne, ludzie sami przychodzili tańczyć i się bawić, bez żadnego przymusu- jednym słowem dokonaliśmy najlepszego wyboru!!! Serdecznie dziękujemy DJ Pablo!!! - Agata i Krzysztof

Pokaż więcej opinii

Kontakt DJ.Prezenter WESELA

Nazwa firmy: DJ.Prezenter WESELA
Imię i nazwisko: Paweł Puk
Adres: Gliwice, ul. Drzymały 10, 44-103, woj. śląskie
507-379...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 24086
Zadzwoń
507-379...
Napisz

Popularne miasta w okolicy