Dj'ska Ferajna

5000 zł
Tarnów, małopolskie
(45)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
530-861...
601-084...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku
  • mówię po włosku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

O nas

Nasza Ferajna zrzesza dj-ów cechujących się różnymi stylami prowadzenia imprez. Dla każdego coś dobrego!

U nas nie znajdziecie amatorów! Członkowie Ferajny to osoby, które prowadzenie imprez mają we krwi! Z nami nie musicie martwić się o odpowiednią oprawę muzyczną na swoje przyjęcie weselne! Na naszej stronie uzyskasz natychmiastową informację o dostępności naszych dj-ów w danym terminie!
______________
DJ ARTRES Przemysław Hubert - ojciec chrzestny projektu!

Pracuje jako DJ i wodzirej ślubny od ponad 8 lat. Jest osobą bardzo komunikatywną i przede wszystkim elastyczną. Jego styl prowadzenia wesel można określić, jako „elegancką zabawę w nowoczesnych rytmach, z integracją gości w tle. Często na pytanie “na czym polega twoja praca?”, odpowiada – “na patrzeniu jak ludzie są szczęśliwi”! Podczas prowadzenia przyjęć prezentuje muzykę dostosowaną do oczekiwań Młodej Pary, ale również obserwuje, do jakiej muzyki lubią się bawić goście weselni. Dba o integrację wszystkich poprzez zabawy – w tym tańce animacyjne, takie jak m.in: Belgijka, YMCA…

______________
DJ LUKETUS Łukasz Chęciek - powiew świeżej alternatywy!

Na rynku muzycznym obecny już od 11 lat. Podczas granych przez niego imprez usłyszeć można popularne hity lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych, polskie szlagiery, radiowe przeboje ostatnich lat – zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Nieobce są mu również dobry rock, muzyka klubowa oraz gorące latino. Muzykę dostosowuje do preferencji Pary Młodej, a także konkretnej grupy odbiorców i charakteru imprezy.

Podczas przyjęć weselnych występuje nie tylko jako DJ prezentujący muzykę. Od samego początku stara się „złapać” jak najlepszy kontakt z gośćmi. Lubi nazywać się "tańczącym DJ-em". Uwielbia wskakiwać na parkiet, aby powyginać się wraz z gośćmi przy popularnych oraz swoich autorskich animacjach tanecznych. Jego układy taneczne w rytm znanych muzycznych przebojów, to świetna integracja dla wszystkich uczestników przyjęcia weselnego. Wszystkie gry i zabawy prowadzone są z dozą humoru, odpowiednią kulturą i smakiem.

______________
DJ MACIO Maciej Rąb - pełen dobrej energii!

Jest nie tylko dj-em, ale również wodzirejem oraz konferansjerem na dużych eventach. Działa na rynku od ponad 11 lat. Przez ten czas miał przyjemność występować oraz prowadzić imprezy na wielkich scenach muzycznych, podczas koncertów oraz innych wydarzeń plenerowych.

Muzyka, którą prezentuje na weselach to przede wszystkim klimaty taneczne. Zawsze stara się wyczuwać preferencje muzyczne uczestników imprezy, co pozwala mu na stworzenie niezapomnianej oprawy. Z pewnością każdy z gości, w jego muzycznych setach znajdzie swój ulubiony kawałek. W swojej pracy stawia na wysoki poziom prowadzenia, dostosowuje się do wcześniejszych zaleceń i upodobań nowożeńców. Daje to gwarancję, że wszystkie oczekiwania Pary Młodej zostaną spełnione, a weselnicy będą zadowoleni. W trakcie przyjęcia prowadzi również zabawy integracyjne z gośćmi oraz konkursy z nagrodami.

______________
DJ POAA Krzysztof Kapusta - najbardziej doświadczony muzycznie członek!

Ponad dwudziestoletnie, zróżnicowane doświadczenie. Jego głos jest oceniany od zawsze, jako wybitnie radiowy, o czystej barwie i doskonałej dykcji. Dzięki tym cechom prowadzone przez niego eventy i wydarzenia stoją na najwyższym poziomie.

W trakcie zabawy weselnej jest bardzo zaangażowany w animacje i gry weselne. Stara się swoją pozytywną energią zarazić i jednocześnie zachęcić do tańca oraz dobrej zabawy. Stawia sobie również za cel prowadzenie wesel z klasą, smakiem i gustem- doradzi, jakie zabawy ucieszą gości, a które mogą wprawić w poczucie zażenowania. Zawsze ma kontrolę nad przebiegiem wesela i reaguje odpowiednio wcześniej na każde zagrożenia.

W swoim repertuarze muzycznym ma wiele tysięcy fantastycznych utworów, które porywają do tańca nawet najbardziej nieśmiałych uczestników wesela. Z przyjemnością gra i miksuje kawałki z lat 70-tych, 80-tych, 90-tych i nadaje im dozę świeżości. Z pewnością znajdą się także piosenki dla miłośników starych, dobrych, polskich klasyków, a także dla fanów mocnego brzmienia.
______________
SOUND PROTECTORS Krzysztof Mężyk i spółka - agencja – rodzynek w zacnym gronie!

Wieloletnie doświadczenie i najnowsze trendy w branży ślubno-weselnej i rozrywkowej. Ład, symetria i minimalizm – to coś co ich cechuje! Zawsze nawiązują do klimatu lokalu czy miejsca, w którym prowadzą przyjęcie. Wy także możecie wybierać, w jakim klimacie chcecie utrzymać wesele – w stylu glamour, vintage czy rustykalnym.

Animacjami tanecznymi sprawią, że Wasze nogi będą długo pamiętać ten wieczór! Prowadząc konkursy oraz różnego rodzaju konkurencje gwarantują Wam brak nudy! Wasi goście z chęcią będą pokonywać opory, by wziąć czynny udział we wspólnej zabawie. Kolorytu nadawać całości będą używane podczas animacji gadżety, pulpity animacyjne, kapelusze czy wieńce hawajskie. W ich setach można usłyszeć taneczne disco, zmysłową muzykę latynoską czy mocne brzmienia rockowe!

OFERTA OGÓLNA

od 5000 do 6500zł/ wesele

Widełki cenowe uwzględniające najtańszy i najdroższy pakiet podstawowy dj-ów w naszej Ferajnie.
W celu uzyskania dokładnej oferty prosimy sprawdzić skontaktować się bezpośrednio z wybranym dj-em.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wzniesiemy Wasze imprezy na jeszcze wyższy poziom. Nieszablonowość, elastyczność, indywidualne podejście – to główne cechy dj-ów z Ferajny, gdyż jakość niejedno ma imię.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza Ferajna zrzesza dj-ów cechujących się różnymi stylami prowadzenia imprez.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasi dj-e zajmują się prowadzeniem przyjęć od kilku/kilkunastu lat.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

* OPRAWA MUZYCZNA PRZYJĘCIA

* KOMLEKSOWE PROWADZENIE WYDARZENIA JEDNEGO DJ-A/KONFERANSJERA LUB W 2-OS. SKŁADZIE

* NAGŁOŚNIENIE PARKIETU TANECZNEGO OPARTE NA SYSTEMACH RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW, DOSTOSOWANE DO WIELKOŚCI SALI I ILOŚCI GOŚCI.

* OŚWIETLENIE PARKIETU TANECZNEGO

* MOŻLIWOŚĆ DOBORU REPERTUARU MUZYCZNEGO (MUZYCZNE SUGESTIE, MUZYKA TEMATYCZNA)

* CIEKAWE KONKURSY, ZABAWY ORAZ TAŃCE ANIMACYJNE INTEGRUJĄCE GOŚCI

* ELASTYCZNOŚĆ GODZINOWA - MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA TRWANIA USŁUGI

* INSTALACJA, OBSŁUGA I DEMONTAŻ SPRZĘTU

Skład, w którym występujemy.

DJ Artres (Przemek Hubert) – ojciec chrzestny projektu!

DJ Luketus (Łukasz Chęciek) – powiew świeżej alternatywy!

Dj Macio (Maciej Rąb) – pełen dobrej energii!

DJ Poaa (Krzysztof Kapusta) – najbardziej doświadczony muzycznie członek!

Sound Protectors (Krzysztof Mężyk i spółka) – agencja – rodzynek w zacnym gronie!

Jaki repertuar proponujemy?

Popularne hity lat 70, 80, 90, taneczny twist i rock'n'roll, polskie szlagiery, najświeższe radiowe przeboje oraz te z ostatnich lat – zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Nieobce są nam również dobry rock, muzyka klubowa czy gorące latynoskie rytmy. Konkretni nasi dj-e dobrze odnajdą się także w polskiej muzyce tanecznej oraz w stylu tradycyjnym, biesiadnym, góralskim.

Praktycznie każdy muzyczny klimat ma swoje miejsce w imprezowej czasoprzestrzeni - do nas należy, by odpowiednio dobrać repertuar i w dobrym momencie go zaprezentować, zwracając przy tym uwagę na sugestie Pary Młodej oraz to, jak goście zachowują się na parkiecie.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak. Nasza usługa obejmuje kompleksowe prowadzenie przyjęcia

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Tak! Mamy doświadczenie w prowadzeniu wesel międzynarodowych - bez problemu tłumaczymy na bieżąco (osobiście lub za sprawą współpracownika) w języku:
* angielskim
* niemieckim
* włoskim

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

*FOTOBUDKA 360

*TANIEC W CHMURACH - CIĘŻKI DYM NA PIERWSZY TANIEC

*LIVE ACT SAKSOFONISTY

*LIVE ACT: WOKAL MĘSKI + GITARA AKUSTYCZNA. WOJCIECH JACKOWIEC - UCZESTNIK "MUST BE THE MUSIC 11"

*NAPIS LED: "LOVE" "AMORE" "DANCE"

*PIROTECHNIKA SCENICZNA (FONTANNY ISKIER)

*WYNAJEM GIRLAND

*DEKORACJA ŚWIATŁEM SALI

*OPRAWA MUZYCZNA ORAZ WOKALNA ŚLUBU

*WSPÓŁPRACA Z FOTOGRAFEM, KTÓRY UWIECZNI NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE

*WSPÓŁPRACA Z PROFESJONALNYM BARMANEM - PÓŁFINALISTĄ KONKURSU "WORLD CLASS 2022"

* GALA ROZDANIA OSCARÓW WESELNYCH W FORMIE PODZIĘKOWAŃ

*PROFESJONALNE KARAOKE PODCZAS PRZYJĘCIA, Z PEŁNĄ OBSŁUGĄ AUDIOWIZUALNĄ ORAZ REPERTUAREM 50 TYSIĘCY WYSOKIEJ JAKOŚCI, LEGALNYCH PODKŁADÓW MUZYCZNYCH

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

TAK. OŚWIETLENIE PARKIETU TANECZNEGO KONTROLOWANE SYSTEMEM DMX

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Po podpisaniu umowy przechodzimy do poznania Waszych potrzeb. Poprosimy o listę około 20-30 utworów, które chcielibyście usłyszeć na swoim weselu. Możecie także stworzyć swoją Black List, czyli czego szczególnie powinniśmy unikać. Staramy się podchodzić do oprawy muzycznej bardzo elastycznie, dlatego warto rozmawiać! :)

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jak najbardziej, bardzo ważne jest dla mnie by były to piosenki nadające się do zagrania :) Trzeba też pamiętać, że nie zawsze jesteśmy w stanie zagrać dany utwór od razu - cały czas chcemy trzymać się klimatu i harmonogramu wesela, który wspólnie wcześniej ustaliliśmy.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

W kwestii ZAIKS skontaktujemy się indywidualnie. Chętnie pomożemy i doradzimy.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

DJ-ska Ferajna to nietuzinkowy projekt powołany do życia przez 5 zaprzyjaźnionych firm didżejskich. Każdy z nas indywidualnie ma swoje mniejsze i większe osiągnięcia, o których możecie poczytać bezpośrednio na stronach internetowych danych dj-ów.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiamy patrzeć, jak ludzie są szczęśliwi. Obserwować, jak doskonale się bawicie w rytmie dźwięków, które Wam serwujemy. Lubimy także przebywać wspólnie z Wami na parkiecie.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Najlepsza forma integracji weselnej - wspólny taniec. Dlatego drugie najpopularniejsze miejsce (oprócz konsolety), w którym nas znajdziecie podczas przyjęcia - to parkiet! Ważne jest, by animacje weselne dostarczyły śmiechu i radości, a jednocześnie były poprowadzone ze smakiem i klasą, aby każdy mógł czuć się swobodnie.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Nasza Ferajna zrzesza dj-ów cechujących się różnymi stylami prowadzenia imprez, a co za tym idzie - preferujących różne muzyczne klimaty. Są w naszej ekipie dj-e, którzy grają wyłącznie przyjęcia weselne "bez discopolo". Są też tacy, którzy w mniejszej bądź większej dawce ten muzyczny klimat serwują.

Ważne, żeby pomiędzy parą młodą, a dj-em pojawiło się wspólne "flow" w kwestiach muzycznych, czego efektem będzie później udana roztańczona noc.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

To co dzieje się na parkiecie, to tylko wycinek całego weselnego przyjęcia. Pełen parkiet przez cały czas to nie jest wyznacznik udanej imprezy. Udana jest wtedy, kiedy goście w sposób dla siebie komfortowy mogą spędzić czas z parą młodą i sobą nawzajem, korzystając ze wszystkich uroków miejsca, w którym przyjęcie się odbywa.

Dj'ska Ferajna
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 45 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
T
Tomasz
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 07-06-2024
Tarnów
Data dodania: 10-06-2024

DJ Luketus zorganizował mega zabawę, na której bawili się wszyscy. I starzy i młodzi. Pełna klasa i kultura. Super zabawa i kupa śmiechu. Fajnie animował imprezę i zachęcał do zabawy. Polecam z całego serca i serdecznie dziękuje!!!!

Dj'ska Ferajna
18-06-2024

Bardzo nam miło :)

J
Joanna
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 01-06-2024
Tarnów
Data dodania: 09-06-2024

Chcielibyśmy z całego serca polecić DJ POAA !
Nie mogliśmy wybrać lepiej, od pierwszego spotkania wiedzieliśmy że to była najlepsza decyzja ever ! ❤️
Przesympatyczny człowiek, bardzo pozytywny, spontaniczny, zorganizowany i nowoczesny👌🏼
Tak naprawdę organizacyjnie nie musieliśmy się o nic martwić, dostaliśmy mega wsparcie od Krzysztofa 🫶🏻
Muzyka idealnie dobrana, goście zachwyceni !
Dzięki Krzysiowi to była najlepsza impreza w naszym życiu !
Jeszcze dziękujemy że byłeś z Nami w tym dniu ❤️

Dj'ska Ferajna
18-06-2024

Fantastyczna opinia :)

K
Klaudia Klimek
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 25-05-2024
Tarnów
Data dodania: 03-06-2024

Współpraca z Łukaszem to sama przyjemność. Podczas spotkania panowała przyjazna atmosfera, szczegółowo została przedstawiona oferta. W każdej chwili mogliśmy liczyć na pomoc Łukasza w wyborze oprawy muzycznej i wszelkich innych pytań. Oprawa muzyczna dostosowana do różnych gustów muzycznych, goście byli zachwycenie animacjami- zrobiły furorę. Gry zaproponowane przez Łukasza integruję nie tylko młodszych ale również i starszych, co jest nie raz dużym wyzwaniem.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za współpracę z całego serca polecamy. W skrócie klasa i profesjonalizm!
Klaudia i Paweł ,25.05.2024r.

Dj'ska Ferajna
18-06-2024

Dziękujemy ;)

E
Edyta
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 11-05-2024
Komorów
Data dodania: 23-05-2024

Krzysztof ( DJ POAA ) to otwarty i niesamowicie sympatyczny człowiek. Jako para młoda czuliśmy się zaopiekowani :) z fotografem się dogada, sposób wyjazdu tortu z obsługą sali ustali, bez problemu.
Od początku można zauważyć zaangażowanie z jakim podchodzi do swojej pracy - przed weselem dostaliśmy bardzo szczegółowe ankiety które później omówił z nami na spotkaniu f2f.
Muzycznie złoto! A zabawy kreatywne i na poziomie, bez niezręczności, klasa!
Polecamy polecamy polecamy! 🎉

Dj'ska Ferajna
23-05-2024

Pięknie dziękujemy za opinię 🤩🤩

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-04-2024
Kraków
Data dodania: 09-04-2024

Mieliśmy przyjemność współpracować z DJ POAA. Polecamy z czystym sumieniem. Komunikacja super, od razu wiedział o jaki klimat imprezy chodzi. Sporo rzeczy nam podpowiedział, wszystkie nasze prośby zostały spełnione. W trakcie imprezy szybko reagował na różne sytuacje. Zabawy fantastyczne (początkowo nie chcieliśmy żadnych, ale skusilismy się i naprawdę nie żałujemy). No i najważniejsze - muzyka doskonale dobrana! Razem z mężem i gośćmi balowalismy do rana! Żal było schodzić z parkietu!

Dj'ska Ferajna
18-05-2024

Dziękujemy za opinię ☺️

A
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rzepiennik Biskupi
Data dodania: 06-01-2024

Krzysiek (DJ POAA) z DJ'skiej Ferajny to jeden z najlepszych DJ'ów w branży, zdecydowanie godny polecenia! Przed terminem wesela odbyliśmy wspólne spotkanie z Krzyśkiem w dogodnym dla nas miejscu i terminie, ustalając wszelkie szczegóły co do przebiegu dnia. Krzysiek wziął pod uwagę wszystkie nasze prośby i preferencje, jak również sam zasugerował własne pomysły na bazie swojego bogatego doświadczenia. Krzysiek dopasował się do naszych (i gości) gustów muzycznych w 100%, zapewniał różnorodność gatunków muzycznych, a w konsekwencji znakomitą zabawę! W toku wesela Krzysiek sprawnie prowadził przebieg całej uroczystości (dokładnie wiedział, co i kiedy ma się dziać wg ogólnego planu) oraz proponował przyjemne gry i zabawy, w których chętnie brali udział goście. W trakcie, jak i po weselu jednym z najbardziej chwalonych elementów przez gości była właśnie obsługa muzyczna, a znajomi, którzy planują teraz swoje wesela, już kilka razy prosili nas o kontakt do Krzyśka. Możemy wraz z Żoną ze spokojnym sumieniem i z pełnym przekonaniem polecić Krzyśka każdemu, kto chce zorganizować uroczystość, na której każdy będzie się dobrze bawił!

Dj'ska Ferajna
24-01-2024

Fantastyczna opinia :) dziękujemy 😁

E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-12-2023
Rzepiennik Biskupi
Data dodania: 03-01-2024

Z całego serca polecam Sound Protectors ❤️ Nasze wesele prowadzili Seba i Darek - chłopaki są zawodowcami i wkładają w swoją pracę całe serce co widać na weselach jak i innych imprezach przez nich prowadzonych 🥰 Muzyka, zabawy i inne atrakcje stoją na najwyższym poziomie ❤️ Nie ma innej możliwości jak Sound Protectors 🥰

Dj'ska Ferajna
03-01-2024

Dziękujemy za tak pozytywną opinię. Pozdrawiamy 🥰

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2023
Rzeszów
Data dodania: 09-10-2023

Polecam z całego serca ❤️ myślę że nie mogliśmy wybrać lepiej jeżeli chodzi o dj 🥰 świetne podejście do gości weselnych oraz państwa młodych a tu było wyzwanie🙈 ( dziękujemy za namówienie na pierwszy taniec!❤️i pomoc w tak ważnym dniu dla nas 😍)

Dj'ska Ferajna
24-12-2023

Cieszymy się, że DJ POAA spełnił Wasze oczekiwania :) Pozdrawiamy

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: DJ-SKA FERAJNA
Imię: ... 
Adres: Tarnów, 33-100, woj. małopolskie
530-861...
601-084...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2941
Zadzwoń
530-861...
601-084...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Tarnów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy