Zobacz zdjęcia (14)
do ślubu i na inne okazje MERCEDES BENZ GL, Białystok - zdjęcie 1
do ślubu i na inne okazje MERCEDES BENZ GL, Białystok - zdjęcie 2 do ślubu i na inne okazje MERCEDES BENZ GL, Białystok - zdjęcie 3 do ślubu i na inne okazje MERCEDES BENZ GL, Białystok - zdjęcie 4 do ślubu i na inne okazje MERCEDES BENZ GL, Białystok - zdjęcie 5
do ślubu i na inne okazje MERCEDES BENZ GL, Białystok - zdjęcie 6
1 / 14

do ślubu i na inne okazje MERCEDES BENZ GL id:46580

Białystok, podlaskie
(2)
Dodaj opinię
694-379...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Mercedes
  • Kolor: biały

Wita Państwa największy SUV marki Mercedes Benz model GL wykonany na indywidualne zamówienie w kolor BIAŁEJ PERŁY i niepowtarzalnym stylistycznym pakiecie AMG na 21 calowych kołach mrucząc potężnym 8 cylindrowym silnikiem. GLek przeszedł w firmie detailingowej modyfikacje zewnętrzną która nadała mu niepowtarzalnego wyglądu, drugiego takiego GL nie ma!!! Mercedes zaprasza do skorzystania z jego przestronnego i luksusowego 7 osobowego wnętrza z oddzielną klimatyzacja i grzaniem tylnych siedzenia, podczas uroczystości ślubnych z kierowca jak i możliwością przewożenia dodatkowym busem dla gości weselnych.
Zapewniamy obsługę odpowiedniej liczby godzin, możliwość wstępnej prezentacji auta (po wcześniejszym ustaleniu) w standardzie przyjeździe po parę młoda, na ceremonię, ślubna sale weselną, sesję zdjęciową (auto ma wyjątkowy efekt zdjęciowy nocą) i inne życzenia tego dnia.
Możemy także zapewnić przejazd gości weselnych dodatkowym busem oraz ich rozwożenie z bankietu weselnego na dwa auta.
Możliwość wcześniejszej prezentacji auta, ustaleń co do przystrojenia itd
Obsługujemy województwo Podlaskie
Wszelkie państwa życzenia są ustalane indywidualnie.
zapraszam do kontaktu

Zajmujemy się również realizacją indywidualne zamówienia typu wieczory panieńskiekawalerskie, przewozy zna lotnisko, wszelkiego rodzaju wyjazdy biznesowe, wakacyjne, integracyjne, komunie itd według różnych potrzeb.

Serdecznie Państwa pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

Opinie (2)

do ślubu i na inne okazje MERCEDES BENZ GL id:46580
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
G
Gabriela
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-05-2021
Białystok
Data dodania: 02-06-2021

Gorąco polecamy Pana Przemysława! 😍Bardzo komunikatywny i profesjonalny mężczyzna, z którym mieliśmy świetny kontakt. Przede wszystkim bardzo punktualny i pomocny. Ślubnym autem jechaliśmy ze świadkami i parami świadków, także samochód jest bardzo pojemny i przestronny. Zrobił furorę wśród gości 🤩♥️ Lepszego auta w okolicy nie znajdziecie !

P
Paulina i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-04-2021
Suchowola
Data dodania: 01-05-2021

Z całego serca polecamy, to był trafiony wybór 😊 Pan Przemek to bardzo komunikatywny, sympatyczny, profesjonalny i punktualny człowiek. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu 😎 Dziękujemy 🙂

Kontakt

Imię i nazwisko: Przemysław Szymenk
Adres: Białystok, woj. podlaskie
694-379...
liczba odwiedzin: 2727
Zadzwoń
694-379...
Napisz

Popularne miasta w okolicy