Dokumentalna fotografia ślubna id:13399

Oferta
Dodaj do plannera

Do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny, opowiadając osobną historię. Oferuję Wam wyjątkowe zdjęcia jak żadne inne oddające magiczny klimat tej wyjątkowej uroczystości, zdjęcia, które utrwalą łzy szczęścia, każde spojrzenie i każdy gest.Tworzę reportaże z przygotowań do uroczystości, z jej przebiegu jak i zabawy weselnej. Fotografia ta powinna być oryginalna, intrygująca i zniewalająca a takie właśnie są zdjęcia ślubne wykonywane przeze mnie. Tworzę indywidualne sesje plenerowe dobierając miejsca i zdarzenia zależnie od upodobań Młodej Pary. Moje pomysły na sesje ślubne nie mają granic. Do każdego zlecenia proponuję niezwykłe miejsca tworzące idealny klimat.
Poniżej przedstawiam przykładowe pakiet reportażów ślubnych i pakiet plenerowy, pakiety możemy w dowolny sposób modyfikować tak aby spełniał Wasze oczekiwania. Aby uzyskać dokładny cennik proszę o kontakt.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener
  • studio

Cennik

Orientacyjna cena: 2300 PLN / całość

OPTYMALNY (najpopularniejszy)
- Przygotowania Panny Młodej
- Błogosławieństwo
- Ceremonia
- Zabawa weselna
- Plener w innym dniu

W pakiecie:
- Ręcznie robiony klasyczny album lub fotoksiążka – kolor i wzór oprawy do wyboru i może być spersonalizowany (wygrawerowane lub nadrukowane imiona, data lub dowolny tekst)

- DVD na której znajdują się zdjęcia w formacie JPG. Pliki są poddane identycznej autorskiej obróbce jak te znajdujące się w albumie. Płyta jest z indywidualnym nadrukiem i umieszczona jest w etui nawiązującym stylem do okładki albumu lub fotoksiążki.

- internetowa galeria wybranych zdjęć (te same zdjęcia, które są w albumie) – indywidualny link do podesłania gościom weselnym.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Dokumentalna fotografia ślubna
Województwo:śląskie
Miejscowość:Bielsko-Biała
Kod:43-400
Data dodania: 22-10-2014
Liczba odwiedzin: 194

Nowe ogłoszenia