Dom Przyjęć ROMA id:9879

Oferta
Dodaj do plannera

Dom przyjęć ROMA to sala weselna, restauracja oraz bar powstała w 2008r. Zajmuje się organizacją zarówno tradycyjnych jak i bardziej ekskluzywnych przyjęć.
Dom przyjęć położony jest blisko centrum Chorzowa(od Katowic 10 minut jazdy samochodem) w bezpośrednim sąsiedztwie nowego, ładnego parku, jednak z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Jest to budynek wolnostojący. Zapewniamy przestronny parking, teren jest ogrodzony co sprzyja bezpieczeństwu naszych gości. Lokal posiada dwie estetyczne sale mogące pomieścić łącznie 130 osób. Duża sala do 80 osób, mała sala do 50 osób. Dysponujemy również trzema pokojami z łazienkami.

Restauracja

Naszą zaprojektowaliśmy w ten sposób aby połączyć ciepłą domową atmosferę z odrobiną luksusu. W naszej restauracji znajdziecie Państwo miejsca aby skosztować specjałów naszej kuchni oraz zaciszne miejsca do pracy lub odpoczynku. Restauracja posiada kominek, którego blask uprzyjemnia wspólne biesiadowanie przy stołach, wspólne spotkania i romantyczne kolacje. Przykładając uwagę do wystroju lokalu staraliśmy się stworzyć dobrą atmosferę.
Naszym wspólnym hobby i pasją jest niewątpliwie kuchnia i tworzone w niej dania. Poświęcamy wiele uwagi na ciągłe doskonalenie i poszukiwania coraz to smaków dbając o staranny dobór przypraw i wizualną kompozycję dań czym zwykliśmy zachwycać naszych gości.
Restauracja może pomieścić do 60 osób

Sala weselna
Lokal posiada dwie estetyczne sale mogące pomieścić łącznie 130 osób.

Dodatkowe informacje

Standard

  • ilość sal: 2
  • klimatyzacja
  • parking strzeżony

Liczba gości

  • max. ilość osób: 130

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Dom Przyjęć ROMA
Województwo:śląskie
Miejscowość:Chorzów
Kod:41-500
Data dodania: 11-03-2013
Liczba odwiedzin: 3255

Nowe ogłoszenia