Dom Weselny Esencja id:27765

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Dom Weselny Esencja

Ostatnio widziany ponad miesiąc temu
Umów spotkanie
663-820...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
667-915...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Kolonia Lesznowola, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 22-05-2017
Liczba odwiedzin: 704

Oferta

Zapraszamy do Domu Weselnego Esencja gdzie organizujemy imprezy typu: urodziny, imieniny, komunie, bankiety, wesela i imprezy firmowe. Chcemy sprostać wymaganiom młodych ludzi, ich gustom oraz oczekiwaniom dlatego w Esencji staramy się być elastyczni oraz otwarci. Każdy z Państwa ma inne wyobrażenie tego najpiękniejszego dnia w życiu, ale jedno łączy wszystkich...
 
Sala jest klimatyzowana, zapewniająca zabawę dla 200 osób. Państwo Młodzi mogą zlecić dekorację gospodarzom lub udekorować ją według własnego uznania.Zapewniamy świetne zaplecze gastronomiczne, profesjonalną i miłą obsługę, która jest do dyspozycji Państwa Młodych i Gości. Polecamy wyśmienite potrawy, do wyboru z bogatego menu, zapewniamy szeroki asortyment wyrobów garmażeryjnych, dań gorących, przekąsek, sałatek. Serwowane potrawy ustalają Państwo według własnego uznania. Wszystkie są przygotowywane na miejscu i zawsze są świeże. Na życzenie możemy przygotować stół wiejski, składający się z przysmaków lokalnej kuchni.

Zapraszamy

Typ obiektu

 • dom weselny

Liczba gości

 • max. liczba osób: 200

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Dom Weselny Esencja id:27765
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Beata i Robert
Beata i Robert
(5)
Dodano: 01-05-2018
Data imprezy: 28-04-2018
Miejscowość: Kolonia Lesznowola
Informacje o sali znaleźliśmy na tej stronie, czyli "Wesele z klasą", pytaliśmy znajomych, co wiedzą na temat tego domu weselnego, wyrazili pozytywne opinie. Zdecydowaliśmy się na zorganizowanie przyjęcia weselnego właśnie tu, w Domu Weselnym Esencja.
Sala spełniała nasze oczekiwania. Skontaktowaliśmy się w właścicielami domu weselnego "Esencja", okazali się osobami bardzo pomocnymi, kompetentnymi w temacie organizacji przyjęć weselnych. Nasze odczucia były takie, że zarówno nam, jak i właścicielom, zależy, aby było to udane wesele, z klasą.
Podczas przyjęcia weselnego obsługa była znakomita, jedzenie bardzo smaczne. W sali jest dużo miejsca do zabawy tanecznej, dzieci miały miejsce do zabaw w ogrodzie, przy fontannie. Ogród przy domu weselnym to dodatkowy atut tego cudownego miejsca.
My, młodzi i goście weselni bardzo, bardzo dziękujemy za organizację tego naszego cudownego dnia, miło je wspominamy.
Dziękujemy i pozdrawiamy
Beata i Robert

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.