Zobacz zdjęcia (5)
Dom Weselny Nowy Pilczyn, Łaskarzew - zdjęcie 1
Dom Weselny Nowy Pilczyn, Łaskarzew - zdjęcie 2 Dom Weselny Nowy Pilczyn, Łaskarzew - zdjęcie 3 Dom Weselny Nowy Pilczyn, Łaskarzew - zdjęcie 4 Dom Weselny Nowy Pilczyn, Łaskarzew - zdjęcie 5
1 / 5

Dom Weselny Nowy Pilczyn id:27741

Łaskarzew, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • sala bankietowa

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowy, komfortowy Dom Weselny. W jego podwojach znajduje się komfortowa sala weselna, która została tak zaprojektowana, aby podkreślić niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowość przyjęcia niezależnie jakie przyjęcia w niej organizujemy.
Weselne, komunie, chrzty czy jakakolwiek inne imprezy okolicznościowe ale nasz obiekt również doskonale nadaje się na imprezy firmowe, konferencje i różnego rodzaju bankiety. Wystrój wnętrza łączy w sobie piękno naturalnego drewna i eleganckich detali z nowoczesną technologią. Nasza Sala Bankietowa pozwala organizować imprezy okolicznościowe nawet dla 400 osób, które w komfortowych warunkach będą mogły bawić się do białego rana.
Dom Weselny Nowy Pilczyn wyposażyliśmy w wysokiej klasy system wentylacyjno-klimatyzacyjny zapewniający odpowiednią temperaturę nawet w najbardziej upalne dni zapewni ten komfort. Przed salą weselną znajduje się piękny, wieloletni ogród, który zachwyci niejednego miłośnika zieleni.Taras z bezpośrednim wyjściem na parking jest udogodnieniem.
Oferujemy:
- Salę dla 400 osób
- Doskonałą kuchnię
- Dekoracyjne wnętrze
- Miejsca noclegowe dla Państwa Młodych oraz ich Gości
- Wykwalifikowaną obsługę
- Świetną atmosferę i urok kultowego miejsca
- Konkurencyjne ceny
Zapraszamy

liczba odwiedzin: 7100

Popularne miasta w okolicy